Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Wiedźmina już na gram.pl!

96 postów w tym temacie

A to nie jest spójny trailer tylko ochłap którego nie można ocenić? ;)
Liczone jako to trailer więc nie widzę powodu aby trzymać "twarz w wiadrze" ;)
Uznamy też, że zbieżność scen jest przypadkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:47, prabab napisał:

>ściąganie zwykłej łatki przez kilka
> godzin to już lekka przesada... :|
Tym bardziej, że zachodni wydawcy wysyłaja wszelakie łatki wytłoczone na eleganckich płytach
CD! Zmuszanie do ściągania z zatrważającą prędkością czegokolwiek z tej strony to jakaś groteska xD...


Czyżby sarkazm? :)
Każ jakiemuś zachodniemu graczowi ściągnąć 10-kilową łatkę z tego serwisu, a będzie mu się to śniło po nocach i niejednokrotnie obudzi się z krzykiem. Mi w ciągu 5 minut zerwało 3 razy połączenie, i o ile na początku prędkość 15 KB/s pozytywnie mnie zaskoczyła, to później wahała się już tylko od 0 do 0,5 KB/s. To chyba nie jest śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:03, rob006 napisał:

Czyżby sarkazm? :)

Nie, no co ty. Jestem zupełnie poważny! Trzymam lewą rękę na prawym sercu!

Mimo wszystko nie będę ukrywał, jakiego zaliczyłem szczenopada, kiedy do mojego kuzyna (mieszkającego w stanach, akurat byłem u niego "wypadem") przyfrunęła bezpłatna płyta z patchem do Obliviona... Nawet CD-Projektowi jeszcze daleko do takich wspaniałych czynów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:57, prabab napisał:

Nawet CD-Projektowi jeszcze daleko do takich wspaniałych czynów ;).


Nawet? A to ciekawe, bo jeśli chodzi o patche, to CDP jakoś wybitnie się nie wyróżnia. Jeśli chodzi o transfer, to słabo wypada on nawet na tle Polski.
Ale żeby nie było, że tylko narzekam - gry wydaje ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:34, cedricek napisał:

hmm... mam problem... triler nie chce mi się ściągać..
a chciałbym go pooglądać.. jest na to jakaś rada?


Jeśli chcesz obejrzeć trailer wiedźmina, polecam tą stronę:
http://www.gametrailers.com/search.php?s=witcher&str_type=movies&ac=1

Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę:p

Dnia 07.05.2007 o 21:34, cedricek napisał:

i o ile na początku prędkość 15 KB/s pozytywnie mnie zaskoczyła,
to później wahała się już tylko od 0 do 0,5 KB/s. To chyba nie jest śmieszne...


Hm, czy ty sobie żartujesz? Ja jak widzę 30kB/sec tutaj to mnie załamuje, gdyż normalnie ściągać 180~250KB/sec z zachodnich serwisów. Dlatego też nigdy nie ściągam patch''ów (a w zasadzie czegokolwiek) ze strony gram.pl, gdyż serwer ftp jest po prostu beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:47, Ufo2 napisał:

Hm, czy ty sobie żartujesz? Ja jak widzę 30kB/sec tutaj to mnie załamuje, gdyż normalnie ściągać
180~250KB/sec z zachodnich serwisów. Dlatego też nigdy nie ściągam patch''ów (a w zasadzie
czegokolwiek) ze strony gram.pl, gdyż serwer ftp jest po prostu beznadziejny.


Widać bardzo słabo znasz gramowe realia :). Kiedy ostatnio ściągałem 4gramy ważące ok 700 KB trwało to ok pół godziny. Kiedy ty widziałeś 30 KB/s?

BTW: Właśnie zauważyłem, jaką gafę walnąłem: dwa posty wcześniej miało być "10-megową łatkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki podanym linkom przez innych mogłem spokojnie oglądnąć filmik, który niestety nic nie mówi o grze samej, ale może być.. Liczy się efekt końcowy:) A mam nadzieję że będzie jak najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage ponieważ gra jest bardzo z nią związana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeśli chodzi o ściąganie trailerów, patchy, modów , dem polecam www.fileplanet.com
Trzeba się zarejestrować, ale za to mamy super szybki transfer, możliwość uczestniczenia w rożnych beta testach, no i oczywiście wszystko jest tam bardzo szybko, np kilka dni temu zdarłem już najnowszego patcha do Heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:33, Juzek303 napisał:

Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą sage
ponieważ gra jest bardzo z nią związana.


A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 23:00, rob006 napisał:

> Jeżeli chodzi o samą gre radze dowiedzieć się coś o wiedziminie lub najlepiej znać całą
sage
> ponieważ gra jest bardzo z nią związana.

A to to ciekawe bardzo, bo ja słyszałem, że gra ma także trafić do amerykańskich graczy, którzy
o Geralcie nie wiedzą kompletnie nic. Jak oni będą grać bez tej niezbędnej wiedzy? Może dostaną
specjalną instrukcję, ze streszczeniem wiedźmińskiej sagi? ;>


Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być bardziej RPG czy Sagowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 23:08, Juzek303 napisał:

Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być
bardziej RPG czy Sagowy.


To znaczy jak najbardziej związany z Sagą Wiedźmina
(by mi się ktoś nie pytał)

Ps. przepraszam za post jeden pod drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 23:08, Juzek303 napisał:

Chodzi mi o to, że to będzie RPG, a będzie ograniczony eee... kilmatem. Jak myślicie ma być
bardziej RPG czy Sagowy.


Z tego co wiem, to akcja wiedźmina będzie się działa po wydarzeniach z sagi, a samemu Geraltowi zafundowali amnestię... tfu (matura daje o sobie znać)... amnezję, więc raczej mało będzie nawiązań do książkowej sagi. Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 23:18, rob006 napisał:

. Co nie znaczy, że jej znajomość się nie przyda :)


Ale magi praktycznie nie będzie i orginalnej profesji. To może zesłościć zagranicznych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować