Zaloguj się, aby obserwować  
Kamiloos

Peter Jackson King Kong - gra

69 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 20:36, ad0 napisał:

> Mam pytanie... Gram Kongiem i doszedłem do momentu, że z drogi musze odwalić głaz... ale
poprostu
> nie moge... naciskam wszystkie klawisze, myszką operuje i nic... pare razy udało mi się,
że
> podszedł pod głaz ale upuścił... Może mi ktos napisać, jak to odwalić?

Hmm, grałem w wersje na PS2 - tam, żeby przesunąć te największe elementy trzeba było przyciskać
szybko określony klawisz, tu pewnie jest tak samo.


Też mi się tak wydaje... ale jaki klawisz... tam nic się nie wyświetla jaki mam naciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:48, ad0 napisał:

Zajrzyj do instrukcji albo do klawiszologii w grze - być może tam znajduje się jakaś wskazówka.



Poradziłem sobie, ale mimo wszystko w moim wykonani było to bardzo chaotyczne... nic nie pomogły wskazówki z instrukcji...
A właśnie... aby odwalić głaz trzeba być w furii (nie wiem jak się pisze)? Bo mi się tak dwukrotnie udało, ale cos mi się zdaje, że to nie było potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to cholera weźmie!
Znowu nie moge podnieść cholernego głazu!
Co jest?! Naciskam wszystkie klawisze, kombinuje, a on maksymalnie podniesie tylko o centymetr!
Jestem tam gdzie na początku atakują tubylcy, podniosłem już jeden głaz, a teraz jestem przy takim co obok jest drzewo i ni hu,hu nie moge podnieść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam edycję premierową King Konga. Postanowiłem sobie ją odświeżyć. Więc instaluję, wszystko super, ale podczas gry obraz ciągle leci w górę (a jak odwrócę oś myszy to w dół) i praktycznie nie da się z tym grać. Poprzednim razem wszystko było dobrze... Reinstalowałem - nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zainstalowałem King Konga (oryginalna wersja polska na dwóch CD) i nie chce sie odpalić. Wyskakuje takie okienko w którym nic nie pisze.

20081201183643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować