Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 19:29, Dark_Kai230 napisał:

Jaką mam ? Snake`s Path po tuningu xD MastAlol mi polecił, a Budo powiedział co dokupić więc
narazie nie ma go po co wołać :D


Jezu! Witaj w klubie! Koledzy rok temu mówili mi żebym nie kupował Snejków bo mają słabego damge''a, ale teraz ich kładę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2006 o 19:34, Budyn napisał:

Jezu! Witaj w klubie! Koledzy rok temu mówili mi żebym nie kupował Snejków bo mają słabego
damge''a, ale teraz ich kładę ;]


Heh, no to już trzech ludków ma talie na snejkach :P
Tylko ja sie jeszcze opieram i snejków nie zrobię, bo za duzo od nich w dupę dostałem i już ich nie lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 19:35, Budo napisał:

Heh, no to już trzech ludków ma talie na snejkach :P
Tylko ja sie jeszcze opieram i snejków nie zrobię, bo za duzo od nich w dupę dostałem i już
ich nie lubię ;]


No wiesz... druga strona medalu zawsze jest - w tym przypadku chodzi mi o to, że może zobaczyłbyś jak by Ci szło na wężach i może byś je polubił ? ;)

Do Budynia ( Budyna ? - nie wiem, ale sądzę, że to poza nawiasem :D ) - narazie to moi kumple mnie kładą, ale przecież talię mam od... Świąt :P No i oczywiście ostatnio wpadłem w fazę SCCT VS Mode to mniej gram w MtG, ale na przerwach się jednak gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 19:35, Budo napisał:


> Jezu! Witaj w klubie! Koledzy rok temu mówili mi żebym nie kupował Snejków bo mają słabego

> damge''a, ale teraz ich kładę ;]

Heh, no to już trzech ludków ma talie na snejkach :P
Tylko ja sie jeszcze opieram i snejków nie zrobię, bo za duzo od nich w dupę dostałem i już
ich nie lubię ;]



Haha! No widzisz, a moi koledzy tak samo mówią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio dość ostro ciupie z kumplem i mam problem, mianowicie mam talie na przewijaniu czyli wywalaniu z lib opa kart na grev i tu sie zaczyna problem bo on zawsze sobie wystawi IVORY MASK i mam wałek:/ Macie jakiś dobry pomysł co by mogło poskutkować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie martw się, to jest tak jak z nieoszlifowanym diamentem. Na początku brzydki i kancuiasty, później piękny i błyszczący- pozmienia, powywalaj duperele (np: Strenght of Cedars, Orochi Leafcaller), dołoż lepsze i wtedy to będzie się działo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 19:49, Budyn napisał:

>Nie martw się, to jest tak jak z nieoszlifowanym diamentem. Na początku brzydki i kancuiasty,
później piękny i błyszczący- pozmienia, powywalaj duperele (np: Strenght of Cedars, Orochi
Leafcaller), dołoż lepsze i wtedy to będzie się działo ;]


Wiem, wiem - tak jak z moim powrotem do SPlinter Cella - dostaję po tyłku, ale ostatnio coraz lepiej. Po prostu trzeba obrać sobie jakąś taktykę, nauczyć się ją przekładać na grę i... wygrywać coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 19:45, MastAlol napisał:

Witam, ostatnio dość ostro ciupie z kumplem i mam problem, mianowicie mam talie na przewijaniu
czyli wywalaniu z lib opa kart na grev i tu sie zaczyna problem bo on zawsze sobie wystawi
IVORY MASK i mam wałek:/ Macie jakiś dobry pomysł co by mogło poskutkować ??


No cóż masz niebieski dek więc widzę dwie opcje- doraźna (cofacz, np boomerang) i na stałe (kontra, np. counterspell). Innych opcji nie widzę, chyba że artefaktyczne karty na niszczenie enchantmentów typu Elf Replica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też prubuje wkładać karty z czarnych, mam już 2xCircu i pare innych to może coś z Multi albo z Czarnego się znajdzie na Enchanty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:03, MastAlol napisał:

Ostatnio też prubuje wkładać karty z czarnych, mam już 2xCircu i pare innych to może coś z
Multi albo z Czarnego się znajdzie na Enchanty ??


Lipa, w czarnym nie znajdziesz co najwyżej destroy target permanent. Typowe niszczyciele enchantów są w białym i zielonym, sporadycznie w czerwonym chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:08, Budo napisał:

Lipa, w czarnym nie znajdziesz co najwyżej destroy target permanent. Typowe niszczyciele enchantów
są w białym i zielonym, sporadycznie w czerwonym chyba.

Bardzo dobre są chyba "Demistify", oraz "Realistic Monk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----->Budo ja tam taliie to mam juz prawie złozona biała z kotami i ptakami + kilka humanów ale jast dosc duzo powturek a i jak by co to to jest ulepszona baza do razwiniecia go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaniedługo będzie mój pierwszy TURNIEJ, będzie to PRE GP i chciałem się dowiedzieć o zasady takiego turnieju bo wypada sie przygotować:D. Jeśli możecie tłumaczcie dość dokładnie:] z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:32, MastAlol napisał:

Witam, zaniedługo będzie mój pierwszy TURNIEJ, będzie to PRE GP i chciałem się dowiedzieć o
zasady takiego turnieju bo wypada sie przygotować:D. Jeśli możecie tłumaczcie dość dokładnie:]
z góry THX.


Przychodzisz bez własnej talii, wklejasz chyba 90zł (nie pamiętam) i dostajesz tournament packa i 3 boostery z nowej edycji. Potem masz chyba godzinę na ułożenie z tego talii i side''a i zrobienie spisu. A potem grasz tym swoim "tworem", a niezależnie od tego jak daleko zajdziesz, karty są Twoje. Mogłem coś pochrzanić, dlatego odsyłam do stronek, np. głównej magica, możęsz tez napisać mejla do poltera, albo poszukać na samym polterze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy karty którymi gra się na PRE są jakoś znaczone ?? Kiedyś kupiłem od kumpla karty i pare miało znaczek (taką pieczątke w kształcie wina w kartach), zastanawiem się właśnie czy to niepomniejsza wartości karty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:15, MastAlol napisał:

Witam, czy karty którymi gra się na PRE są jakoś znaczone ?? Kiedyś kupiłem od kumpla karty
i pare miało znaczek (taką pieczątke w kształcie wina w kartach), zastanawiem się właśnie czy
to niepomniejsza wartości karty ??

To raczej zwiękza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mimo tych wszystkich gildii to sobie zrobilem bialy dek na kotkach i ptaszkach jak kto chce to podam jak nie to nie podam( po co sie meczyc) a dla tych co lubia sobie szukac kart to podaje dosyc fajna karte ktora mam w talii
Fancist Art Director

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować