Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Splash po W pod Second Sunrise zupełnie zbędny. Po wywaleniu tego i Incineratora mamy Dirty Kitty czyli deck już jakiś czas temu wymyślony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różni się czym? Splashem W (wciąż uważam, że można wrzucić coś ciekawszego) no i Incineratorem. Reszta kart gra w Kociaku i nawet w podobnych proporcjach. Tylko brakuje Ritów i Songów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:44, Riverex napisał:

Jakby ktoś miał karty armii zielonej lub białej na zbyciu to jestem chętny do kupna lub przyjęcia
"w dobre ręce". :D


Na forum nie umieszczamy ogłoszeń, polecam allegro, tudzież sklepy jak goblinfarm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Help needed- muszę wiedzieć jak nazywa sie zielony instant za dwie many niszczący krita z fly''em :P
Z góry dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że karta którą opisałeś nie istnieje. W instantach jest Crash Landing. Jest też Wallop, ale jest to sorcery i niszczy tylko blue/black krity.

20070406112026

20070406112316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


zielony instant za dwie many niszczący krita z fly''em

zielony instant za 2 many mogący zniszczyć krity z flyingiem to Howling Gale, ale jest bardzo fajny troszkę droższy Squal,l ale to sorcery:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.cardkingdom.com Co prawda strona angielska, jednak można sobie łatwo obliczyć ile karta kosztuje w złotych. Przynajmniej ja ją często używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:46, Mlekus napisał:

www.cardkingdom.com Co prawda strona angielska, jednak można sobie łatwo obliczyć ile karta
kosztuje w złotych. Przynajmniej ja ją często używałem.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:49, Valerina napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego zbanowano artefaktowe landy?!


Pewnie przez affinity- nie wiem dokładnie ale pewnie ktoś uznał, że to za duża przeginka w połączeniu z innymi artefaktami no i ban ;]
Ravagera chyba tez zbanowali. papa affinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm,mógłby mi ktoś podać pełne polskie zasady gry w MtG?Bo mam już sporo kart(200-nie wiem czy to sporo jak na wasze standardy,dla mnie dużo) i kiedyś już nawet amatorsko pogrywałem ale chcę sobię poczytać dokładnie zasady i nauczyć się w to lepiej grać.

BTW.Najbardziej lubię grać ciemnością i ogniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zbanowali Artefact Land? Haha ^^. Czyli bye Affinity. No i mój Trinked Angel rządzi na spotkaniach xD.

A o zasadach, poczytaj na MTGNews :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, bo inne rzeczy (jak np. modular) to już przegięte nie są. Czasem nie rozumiem czemu jedne karty są banowane, a inne (IMO bardziej przegięte) nie. Żadnej logiki w tym dla mnie nie ma. Ja na szczęście traktuję MTG, jako niezobowiązujące hobby. Na turniejach nie gram, ino toczę potyczki ze znajomymi, więc właściwie nie obchodzi mnie jakie karty są zbanowane. Ciekaw tylko jestem, jakie czynniki decydują o tym, że dana karta nadaje się na turniejach do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:52, Budo napisał:

Pewnie przez affinity- nie wiem dokładnie ale pewnie ktoś uznał, że to za duża przeginka w
połączeniu z innymi artefaktami no i ban ;]


I nieważne, że na te landy działało Destroy artefakt... IMO taki deck na affinity wychodził po prostu zbyt tanio.

@Ashakel
Zaczynałam od czarno-czerwonego Nightmare`a, ale potem złożyłam DD i kocham te talie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:45, gloody napisał:

Skąd te informacje, że zbanowali? Jakiś link? Imo to bzdura.


Na pewno linki sobie znajdziesz ;]
Na stronce mtg zdaje sie jest wykaz zbanowanych/restricted kart dla różnych formatów, więc zobacz. Sam nie wiem czemu to zbanowali, tym bardziej że każdy deck ma w zasadzie side na affinity w postaci Kataki War''s Wage, albo innego cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie wiadomo do czego teraz IMO zmierza ekipa MtG. Wszystkie te ich ostatnie pomysły, takie jakieś dziwaczne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować