Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 16:19, Kermit 13 napisał:

Na goblinfarm jest strasznie drogo....

http://mtg.home.pl/catalog/ << polecam ten sklep, sam z niego korzystam i jestem zadowolony:]


Drogo? Hmm, to normalne ceny jak u mnie w miescie, a niektóre rzeczy sa nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to mego decka (baza do rozwoju Orzhov) wzbogaciła karta Hokori, Dust Drinker. odkupiłem od kolegi za 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 15:19, Doreczek napisał:

witam mam pytanako gdzie można kupić talię czarna Rats'' Nest lub kartę umazawa jitte ?? pozdrawiam
i czekam na odpowiedz

Raczdej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 15:31, Dark_Kai230 napisał:

Coś koło 2 tyg temu poszły 2 "dzidy" za 120 zeta... strasznie drogie są :/ No, ale pomagają
w grze :)

Straszni frajerzy :] Jam mam jedną za 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie dżitka to wydatek rzędu 70 zł ale i tak raczej ludzie nie puszczają :/
Co do deków na szczurach, to trzeba wyczekac dostawe w empiku i wtedy jitte jest Twoje za 60 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:30, Budo napisał:


U mnie dżitka to wydatek rzędu 70 zł ale i tak raczej ludzie nie puszczają :/
Co do deków na szczurach, to trzeba wyczekac dostawe w empiku i wtedy jitte jest Twoje za 60
zł :)

No właśnie, mój kolega kupił dek tylko ze względu na Umezawę :] Wziął jeszcze parę kart i mi dał resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:05, Budyn napisał:

No właśnie, mój kolega kupił dek tylko ze względu na Umezawę :] Wziął jeszcze parę kart i mi
dał resztę.


Ale mnie wkurza jak ktos na Jitte mówi Umezawa ;]
TO są Umezawowie ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:08, Budo napisał:

> No właśnie, mój kolega kupił dek tylko ze względu na Umezawę :] Wziął jeszcze parę kart
i mi
> dał resztę.

Ale mnie wkurza jak ktos na Jitte mówi Umezawa ;]
TO są Umezawowie ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

A nie bo to Tetsuo i Toshiro! A to umezawa dzida :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:04, Doreczek napisał:

no dobra ale dalej nie wiem gdzie kupić umazawe ...


Poszukaj w sklepach internetowych (linki masz powyżej), na Allegro, lub na turniejach, o ile jakiś sie u Ciebie odbywają. Jeśli chodzi o Tetsuo, to rzadki jak byk, Toshiro też, ale zakładam że myśllisz o Jitte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zrobić talię na elfach, jakie karty mi polecacie? Tylko nie dawajcie takich banałów jak Wellwisher bo to standard :] Jeśli macie coś odkrywczego to chętnie zasięgnę opini. Może jakieś fajne dopałki albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:11, MastAlol napisał:

Zamierzam zrobić talię na elfach, jakie karty mi polecacie? Tylko nie dawajcie takich banałów
jak Wellwisher bo to standard :] Jeśli macie coś odkrywczego to chętnie zasięgnę opini. Może
jakieś fajne dopałki albo coś w tym stylu?


A czy talia na Elfach może byc odkrywcza???
Dobra hmm hmm, coś odkrywczego... wiem! Elvish Champion ^^
A tak na serio, to wrzuć se coś z tego:
Defiant Elf może wyglada śmiesznie, ale już mi mina zrzedła jak kumpel dał mu dopak z Wirewood Pride z użyciem Ambush Commandera xD
Zaraz następna porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elvish Piper- podstawa, dajesz do deku kilka potężnych bestii (Autochton Wurm, Krosan Cloudscaper- czy tam mutant nie pamiętam xD, albo Darksteel Collosuss) i wykładasz za jeden many- fajnie?

Elvish Soultiller- elf spaślak? Czemu nie?
Elvish Vanguard- rośnie wielki ;]
Taunting elf- na wykończenie
Oprócz tego, Titania''s Chosen, Timberwatch Elf, Treetop Scout (!), Tribal Forcemage, Voice of the Woods (!), Wellwisher (!), Wirewood Guardian. Jest z czego wybierać, co do dopaków polecam standard- dopaki z elfów albo predator''s strike, giant growth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale wszystkie karty znam :] Chciałem właśnie poznać opinie czy można złożyć coś jeszcze ciekawego z elfów bo rozważe sobie wszyskie opcje :] Taunting elf ma niezłe kombo z Gaze of the Gorgon, ogólnie elfy nieźle wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:48, MastAlol napisał:

Wszystko spoko, ale wszystkie karty znam :] Chciałem właśnie poznać opinie czy można złożyć
coś jeszcze ciekawego z elfów bo rozważe sobie wszyskie opcje :] Taunting elf ma niezłe kombo
z Gaze of the Gorgon, ogólnie elfy nieźle wymiatają.


Faktycznie niezłe :)
No cóż, myślałem, że chociaz czymś Cię zaskoczę :)
W każdym razie nie da sie za bardzo wymyśleć odkrywczej talii na Elfach- co najwyżej jakieś kombo z Elfem w roli głównej, ale dek na typie stworów z zasady nie będzie odkrywczy :)
Ale to prawda, że dobrze zrobione Elfy zajeżdżają szybciej nawet niż WW, czy jakikolwiek inny dek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:39, Budo napisał:

Elvish Piper- podstawa, dajesz do deku kilka potężnych bestii (Autochton Wurm, Krosan Cloudscaper-
czy tam mutant nie pamiętam xD, albo Darksteel Collosuss) i wykładasz za jeden many- fajnie?

Na początku trzeba być opasiony w mamonę jak mój kolega, który ma 4 :] Niezły jest, szybki kritek na początek, rach ciach i nawet snejki odpadają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować