Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Hmmm w sumie nic ciekawego na tym pre nie dostałem, ale dla spokoju ducha:
Baku Altar FOIL (zapewne nic xD) http://magic.tcgplayer.com/db/search_result_card.asp?id=12232
In the web of war (tez crap) http://magic.tcgplayer.com/db/search_result_card.asp?id=12282
Orb of dreams (jak wyzej) http://magic.tcgplayer.com/db/search_result_card.asp?id=12321

Myojin of infinite rage (nic?) http://magic.tcgplayer.com/db/search_result_card.asp?id=12100
Yosei (10-15 zł?) http://magic.tcgplayer.com/db/search_result_card.asp?id=12225

Niby są na tej stronie ceny, ale wolę żeby podpowiedział mi ktoś, kto jest w temacie, a nuż coś z tego chodzi z piątaka xD Zawsze to na oranżadę będzie =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łojoj

Baku Altar- skoro to foil to może z 5 zeta (zawsze to R)
In The Web of War- yyy zrób se z tego samolocik (2 zeta ne więcej)
Orb of Dreams- j.w podobno dobre na skrzydła :P
Myojin- hmm, zależy na kogo trafisz, sa ludzie zajarani Myojinami, ale nie więcej niż 5 zeta (a raczej mniej ;])
Yosei- no no, smoki z Kamigawy nie schodza raczej poniżej 15 zeta. Za 10 zł bym nie puścił osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Senk ju. No tak jak myślałem, tylko smok jest coś wart =] Zawsze można puścić resztę na lollegro, kiedys prawie 200 zl zarobilismy z qmplem sprzedając same crap-rary, gdzieś koło 50 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi też może pomożecie wycenić, pare kart po Pre GP:]
Mianowicie:
-Bottled Cloister (raczej shit)
-Nullstone Gargoyle
-Skeletal Vampire (chyba jedyna coś warta)
-Bioplasm
-Cerebral Vortex
-Mizzium Transreliquat

Miałem jeszcze duala, ale poszedł za Glimpsa i jeszcze troche innych kart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:55, Doreczek napisał:

Cześć wam !! Chciałbym się teraz spytać ile jest wart kokusho (podobno najlepszy smok z kamigawy)
Pozdrawiam

To ten czarny? Na oko mi się wydaje, że ok. 40 zyli, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:55, Doreczek napisał:

Cześć wam !! Chciałbym się teraz spytać ile jest wart kokusho (podobno najlepszy smok z kamigawy)
Pozdrawiam


Tak, to najlepszy smok z Kamigawy, chodzi po 30-40 zł.

Mast Alol----> te karty nie są za wiele warte, nie wiem do końca ile ale więcej niż 5 zeta może wyhaczysz za wampira i Vortex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 17:13, Doreczek napisał:

Thx a może znacie jakieś strony gdzie wyceniają karty magica??


Na kazdej stronie z magiciem masz forum gdzie mozna sie spytaćo cene kart. Proponuję Ci
www.polter.pl
http://www.mtgcity.com/decks.asp

w tym drugim przypadku masz ceny zachodnie, ale w często sie pokrywają. Dobrą orintację daje tez śedzenie Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie, apróbuje zrobić sobie czerwoną spalarę, może skombinuje ja z czarnym discardem. Wiem, że ktoś tu prezentował czerwone deki, czy możecie mi doradzić jakies karty? Najlepiej jakby były grane w extended (zamierzam popróbowac na turniejach), ale niekoniecznie, zawsze moge coś pozmieniać przed samym turniejem. Przedstawcie mi jakieś fajne czerwone karty jakie znacie, moga być zarówno topy, jak i mniej znane :)
Planuję miec cos na rozwałke lądów (8-10 kart), typowe spalary do rozwalania wszystkiego oraz jakies krity do pomocy, może skizzik, firecat, albo arc-slogger na wykończenie. Czy zostanie miejsca na czarny to sie okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wojuje swoim deckiem: biało-zielony bazujący na kotach. Wiem, wiem, pomysł dość niecodzienny, ale wiem że każdy mój kumpel który odwiedzi tę stronę będzie wiedział kim jestem :P Swoją drogą sprawdza się dość dobrze, staram się zdobyć ostatnie brakujące karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 10:55, RedFox napisał:

Ja wojuje swoim deckiem: biało-zielony bazujący na kotach. Wiem, wiem, pomysł dość niecodzienny,
ale wiem że każdy mój kumpel który odwiedzi tę stronę będzie wiedział kim jestem :P Swoją
drogą sprawdza się dość dobrze, staram się zdobyć ostatnie brakujące karty.


Nie wiem, czy niecodzienny. Zależy jakie koty. Te z mirrodina wraz z equipmentami potrafią przypierdzielić. Tylko nie wiem za bardzo po co Ci zielony, jak napiszesz coś więcej, to pewnie będe wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:17, Budo napisał:

Nie wiem, czy niecodzienny. Zależy jakie koty. Te z mirrodina wraz z equipmentami potrafią
przypierdzielić. Tylko nie wiem za bardzo po co Ci zielony, jak napiszesz coś więcej, to pewnie
będe wiedział :)


Właśnie dlatego niecodzienny że jest ten zielony. Equipmentów mam mało, narazie to jest czysty najazd. Ale szybko i bez problemów mogę ten deck zmienić w White Whinnie ( Biały deck polegający właśnie na equipowaniu potworków ), co jest dość kuszące :) Ten ma mi po prostu dać swojego rodzaju szerokie pole do modernizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 11:28, RedFox napisał:

Właśnie dlatego niecodzienny że jest ten zielony. Equipmentów mam mało, narazie to jest czysty
najazd. Ale szybko i bez problemów mogę ten deck zmienić w White Whinnie ( Biały deck polegający
właśnie na equipowaniu potworków ), co jest dość kuszące :) Ten ma mi po prostu dać swojego
rodzaju szerokie pole do modernizacji.


WW może wyglądac róznie. Są WW takie typowe do bólu, nieoparte na żadnym typie stworów, a raczej na kartach typu Isamaru, czy Savannah Lions, ale może tez być WW właśnie mirrodinowy na kotach/soldierach i equipach. Są tez WW na typie soldier, wrzuca sie tu też starsze karty takie jak Daru Warchief. Wrzuć tu spis kart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:04, Budo napisał:

Wrzuć tu spis kart :)


To jest PLANOWANY deck:
Kusari-Gama; Pouncing Jaguar; Banshee''s Blade; Ethereal Haze; Leonin Den-Guard; Jareth, Leonine Titan, Selesnya Sanctuary; Cave Tiger; Mirri, Cat Warrior; Glittering Lynx; Leonin Skyhunter; Umezawa''s Jitte; Skyhunter Skirmisher; O-Naginata; Noble Panther; Konda''s Banner.
Podobają mi się lądy które tu wrzuciłem - Foresty z Ravniki i Plainsy z Mirrodina.
Ten wątek mi strasznie podsycił apetyt na zmianę tego w White Whinnie :D Zrobię na białych kotach tych co mam razem z kilkoma nowymi, wyrzucę kolor zielony i dokupię pewnego soldiera. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :) Proszę o rady jakie artefakty się dobrze sprawdzają w takim decku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:24, RedFox napisał:

> Wrzuć tu spis kart :)

To jest PLANOWANY deck:
Kusari-Gama; Pouncing Jaguar; Banshee''s Blade; Ethereal Haze; Leonin Den-Guard; Jareth, Leonine
Titan, Selesnya Sanctuary; Cave Tiger; Mirri, Cat Warrior; Glittering Lynx; Leonin Skyhunter;
Umezawa''s Jitte; Skyhunter Skirmisher; O-Naginata; Noble Panther; Konda''s Banner.
Podobają mi się lądy które tu wrzuciłem - Foresty z Ravniki i Plainsy z Mirrodina.
Ten wątek mi strasznie podsycił apetyt na zmianę tego w White Whinnie :D Zrobię na białych
kotach tych co mam razem z kilkoma nowymi, wyrzucę kolor zielony i dokupię pewnego soldiera.
Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :) Proszę o rady jakie artefakty się dobrze sprawdzają
w takim decku.


Wiec tak, najpierw napiszę o tym deku, a potem o WW na kotach.
Pouncing Jaguar-... czy ja wiem nothing special
Jareth- wiadomo ta karta cieszy oko ;]
Sanctuary- wiadomo duale z Ravnicy ciesza sie powodzeniem
Cave Tiger- lipa wywal to
Mirri- jeśli chodzi o Mirr Cat Warrior, to spoko, ale to bardzo rzadka i stara karta :)
Glittering Lynx- całkiem spoko, chociaz nie powala
Leonin Skyhunter- załatw sobie komplet, super karta
Jitka- wiadomo
Skyhunter Skirmisher- darowałbym sobie
O-Naginata- hmm to potrzebuje silnego stwora, a tu nie ma za duzo takich
Noble Panther- bardzo fajna karta
Konda''s Banner- masz trochę mało legend, żeby go dobrze wykorzystać
Słowem- średniawka, ale na wszystko jest lekarstwo- przejrzyj te karty które tu wrzuciłem:

Raksha- nakładasz mu byle co i wszystkie Twoje koty znacznie zyskują na sile
Leonin Cub- flyer jak za darmo :)
Leonin Scimitar i Bonesplitter- niby nic a jednak coś
Arrest- podstawa na silniejsze stwory przeciwnika
Leonin Elder- ciekawa karta
Leonin Battlemage- tanie czary, częsty untap


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu kilka kart- wczesniej nie chciał dodać. Raksha z equipmentem to naprawdę koleś którego nie chciałbym mieć przeciw sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze parę- możesz dorzucić trochę ludzi- Steeldhaper jest ekstra, cześc equipów wchodzi za zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować