Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Jak niektórzy wiedzą gram na wężach. Niestety, ale średnio działają na talie opierające się na lataczach :/ Dlatego chciałbym mieć talię, w której węże są, ale jest także kilka lataczy ( chcę grać ciągle tylko Forestami ) i nie deck nie musi być tylko wężowy :) Jakieś propozycje ? :P A i jakby się dało to czy są jakieś tańsze odpowiedniki Sword of Fire and Ice i Fire and Shadow - oczywiście mniej dające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:32, Dark_Kai230 napisał:

Jak niektórzy wiedzą gram na wężach. Niestety, ale średnio działają na talie opierające się
na lataczach :/ Dlatego chciałbym mieć talię, w której węże są, ale jest także kilka lataczy
( chcę grać ciągle tylko Forestami ) i nie deck nie musi być tylko wężowy :) Jakieś propozycje
? :P A i jakby się dało to czy są jakieś tańsze odpowiedniki Sword of Fire and Ice i Fire and
Shadow - oczywiście mniej dające :D



Popatrz na to.
Aha, na lataczy wystawiasz Matsu-tribe Sniper- działają bardz dobrze. Oprócz tego jest zielona karta za dwie many "destroy target creture with flying"- poszukam jej w swoich zbiorach bo nie pamiętam jak sie nazywa. Zawsze też możesz dodać Arashi the Sky Asunder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:53, Budo napisał:

Popatrz na to.
Aha, na lataczy wystawiasz Matsu-tribe Sniper- działają bardz dobrze. Oprócz tego jest zielona
karta za dwie many "destroy target creture with flying"- poszukam jej w swoich zbiorach bo
nie pamiętam jak sie nazywa. Zawsze też możesz dodać Arashi the Sky Asunder.


O Arashi jest niezłe :) Ten Dense Canopy też niczego sobie :) Z tymi snajperami to średnio idzie, bo jak koleś ma prawie cały deck na lataczach to gorzej :/ No, ale staram się, staram :D Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2006 o 17:15, Dark_Kai230 napisał:

O Arashi jest niezłe :) Ten Dense Canopy też niczego sobie :) Z tymi snajperami to średnio
idzie, bo jak koleś ma prawie cały deck na lataczach to gorzej :/ No, ale staram się, staram
:D Dzięki wielkie.


Słuchaj jak sniper zada obrażenia tapujesz stwora i nie odtapowuje sie w następnej turze. A z Sosuke na stole niszczysz krita z fly''em więc tak musisz se radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:18, Budo napisał:

Słuchaj jak sniper zada obrażenia tapujesz stwora i nie odtapowuje sie w następnej turze. A
z Sosuke na stole niszczysz krita z fly''em więc tak musisz se radzić.


Zapomniałem o tapowaniu :) W grze zawsze to robiłem, ale teraz zapomniałem :)
I tak musi na początku podejść ręka :) Raz mi weszła 3xforest, 1xseshiro, 1xscout, 1xkonda`s banner, 1xspringcaller :D Koleś się poddał po 5 minutach jak powychodziło trochę kart ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś jakieś fajne equipy, mi osobiście podoba się Sword of the Paruns. Na PRE GP wycinał w pień a koleś który go miał był na 1 miejscu. Jest bardzo tani, jeśli niema się hajsu na swordy Fire/Ice to to jest dobry zastepca na pewien czas. Co o nim sądzicie ??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś dużo w magica ale skończyłem na invasion(to znaczy dalej gram ale tylko edycjami do invasion)bo te wszystkie nowe są dla mnie jak to ludzie mówią przefajnowane(niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 20:18, MastAlol napisał:

Chciałeś jakieś fajne equipy, mi osobiście podoba się Sword of the Paruns. Na PRE GP wycinał
w pień a koleś który go miał był na 1 miejscu. Jest bardzo tani, jeśli niema się hajsu na swordy
Fire/Ice to to jest dobry zastepca na pewien czas. Co o nim sądzicie ??:]


Przecież to jest drętwe ;/
Nie porównuj do swordów w ogóle, na pre zawsze wymiataja karty na które w normalnej grze nikt nie spojrzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem już zamówienie na karty do mojego decka :D ( opisany kilkadziesiąt postów wcześniej, zmieniam go w White Whinnie ) Dojdzie mi to: Leonin Scimitar x4; Bonesplitter x2; Leonin Bola x4; Leonin Elder x4; Leonin Battlemage x4; Leonin Squire x4; Skyhunter Cub x4; Leonin Skyhunter x1; Loxodon Warhammer x1;Auriok Steelshaper x2; Leonin Shikari x2; Skyhunter Prowler x4; Skyhunter Patrol x4; Ancient Den x3; Shuko x4; Sword of Light and Shadow x1; Sword of Fire nad Ice x1 no i brakujące Plainsy. Mam takie pytanko, nie za bardzo wiem co oznacza umiejętność Attach w artefakcie Cranial Plating, czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Spis kart z których będzie składał się mój deck podam jak tylko go poskładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, całkiem ładnie, ale zmniejszyłbym liczbe lataczy (zostaw leonin skyhunter, a resztę np po dwa). Attach za dwie [B] w cranial plating różni sie tm od equipa, że możesz wykonać to jak instant (zwykły equip działa tylko jako sorcery). To taka niespodziewajka, atakują dwa stwory, gość blokuje jednego, a ty podpinasz plating pod tego nieblokowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to całkiem miłe. Akurat Leonin Skyhunter mam tylko 2 :( a reszte latających komplety :/ To będę musiał pomyśleć, bo tego Cranial Plating zdałoby się włożyć do talii, to jest dość mocna rzecz, już kończę w sumie składanie, więc zobaczę ile miejsca mogę na to przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:12, RedFox napisał:

Aha, to całkiem miłe. Akurat Leonin Skyhunter mam tylko 2 :( a reszte latających komplety :/
To będę musiał pomyśleć, bo tego Cranial Plating zdałoby się włożyć do talii, to jest dość
mocna rzecz, już kończę w sumie składanie, więc zobaczę ile miejsca mogę na to przeznaczyć.


W takim razie skombinuj komplet leonin skyhunter, to bardzo dobry krit, a nie jest ani specjalnie rzadki ani drogi. Co do platinga to hmm, nie wiem czy tu sie dobrze spisze, możesz popróbować, ale to jest karta grana raczej tylko w afinitce (robi tam wrażenie 2 tura masz ornitoptera z tym i wjazd za np 8, czy 10 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przy tylu artefaktach, co ja będę miał w tym decku, to Cranial jest wart tego, żeby z nim pokombinować :] Tu już daję spis kart: Plains x15; Ancient Den x3; Jareth, Leonine Titan x1; Leonin Den-Guard x4; Leonin Shikari x2; Leonin Squire x2; Leonin Scimitar x3; Leonin Bola x4; Leonin Skyhunter x2; Skyhunter Skirmisherx4; Skyhunter Cub x3; Auriok Steelshaper x2; Glittering Lynx x1; Bonesplitter x2; O-Naginata x2; Banshee''s Blade x2; Sword of Light and Shadow x1; Sword of Fire and Ice x1; Shuko x4; Cranial Plating x2. To się może jeszcze zmienić, ale nieznacznie. Podoba mi się w tej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko zalezy od tego jak będzie działać, ale wygląda ok.
Ale pomysl o zrobieniu miejsca dla takich kart jak disenchant, czy arrest, one sa w prawie każdym białym deku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...] Ale pomysl o zrobieniu miejsca dla takich kart jak disenchant, czy arrest[...]

Właśnie dlatego mam 4 sztuki Leonin Bola. Tą wersją będę grał na codzień, więc z kolegami, a takie karty pewnie będę wkładał na jakieś większe imprezy ( w których, mam nadzieję, będę uczestniczył ). A ta konfiguracja jest zrobiona specjalnie pod decki moich znajomych ( Psychatog, Madness, deck na Klerykach, Reanimator ) choć co do reanimatora, to faktycznie mogą się okazać niezwykle przydatne. Z Psychatogiem poradzę sobie samymi Leonin Bola, a na Madnessa potrzebuję latających, ma raczej mało silnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 11:51, RedFox napisał:

a na Madnessa potrzebuję
latających, ma raczej mało silnych.


no z Wonderem na grobie to ma samych lataczy więc sie niebardzo zgodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 12:07, Morchol napisał:

no z Wonderem na grobie to ma samych lataczy więc sie niebardzo zgodze ;)


Owszem, ma i to często, ale do mocniejszych potworków ( w tym konkretnym decku który widziałem ) to tam mogę zaliczyć chyba tylko Arrogant Wurm i token z Roar of the Wurm. No wiadomo jeśli zrzuci kilka kart na Wild Mongrel''a to też nabiera mocy.

A zna ktoś jakieś pożądne sklepy internetowe z kartami? Prosiłbym o linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować