Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 21:07, MastAlol napisał:

On chce ten deck kupić na allegro, jest za 205 zeta, zdaje mi się ze jest nie przemyślany ale
to tylko moje zdanie. Moim zdaniem nie ma prawdziwej przewijarki bez BRAIN FREEZA !!! To jest
coś a teraz sie ludzie napalili na CIRCU i na GLIMPSA a nie widzą jakie kiedyś były świetne
karty !!!


Rany w takiej cenie to ma Rocka jak sie patrzy, ze wszystkim co potrzeba. Nawet jest na allegro teraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:17, Doreczek napisał:

kurwa sam nie wiem co kupic jakie karty az mi sie w glowie pomieszalo .... echhh ;p


Nie przeklinaj po pierwsze, a po drugie zastanów sie, bo 200 zeta to dużo kasy, jak za dek którym nie będziesz wygrywać ;]
Bo nie sądzę, żebyś był z tym pogromca turniejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:19, Budo napisał:

> kurwa sam nie wiem co kupic jakie karty az mi sie w glowie pomieszalo .... echhh ;p

Nie przeklinaj po pierwsze, a po drugie zastanów sie, bo 200 zeta to dużo kasy, jak za dek
którym nie będziesz wygrywać ;]
Bo nie sądzę, żebyś był z tym pogromca turniejów.


200zl... Bez obrazy ale tyle, to jest ledwie komplet duali + ewentualnie cos jeszcze (zalezy ktorych duali)... Rock za 200zl? Hm fajnie jesli prawdziwy Rock to biore z 5kompletow. Prawda jest taka, ze za 200zl nie zlozy sie teraz zadnego pogromcy turniejow, no chyba ze w typie teraz jest cos mega taniego (dawno nie gralem przez mature).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2006 o 21:24, Dymolion napisał:

200zl... Bez obrazy ale tyle, to jest ledwie komplet duali + ewentualnie cos jeszcze (zalezy
ktorych duali)... Rock za 200zl? Hm fajnie jesli prawdziwy Rock to biore z 5kompletow. Prawda
jest taka, ze za 200zl nie zlozy sie teraz zadnego pogromcy turniejow, no chyba ze w typie
teraz jest cos mega taniego (dawno nie gralem przez mature).


Ja nie wiem, Mast Alol mówił że jest za 200 zeta. Pamiętaj, że ceny kart z dimir ida teraz w dół i komplet circu kupisz za 30 zeta, glimpsy to samo. Duali tam nie ma, u góry masz spis. Bz obraz, ale myslałem że Ci co tu zaglądają umieją czytać. ;]
O Rocku pisałem że cena jest taka teraz 107 zeta dokładnie, ale pewnie pójdzie w góre- to typowy rock, ze wszystkim co potrzebne (sakury, deed''y, mongery, balothy, putrefy''e, smothery, extrakcje itd. itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:30, Doreczek napisał:

a może borosa stworzyć ? ^^


Borosami akurat teraz gra bardzo dużo luda. Przynajmniej u mnie i nieźle sobie radzą. Pamiętaj, jak będziesz składał borosów, to zaopatrz sie też w starsze karty biało-czerwone takie jak Goblin Legionnaire czy Squee''s Embrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:31, Doreczek napisał:

no nie wiem w takim razie ... coż zrobić ?? dajcie mi jakieś propozycje na decka którym da
sie wygrac turnieje


Możesz spróbować właśnie jakąś ze standardowych talii- gobliny, boros, psychatog, rock... poszukaj na stronkach z dekami.
Tu masz klasycznego rock''a
http://www.allegro.pl/item91502280__bg_rock_talia_owiana_podstepem_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na jakis serwis poswiecony mtg i zajrzyj do dzialu typu "Zwycieskie Talie" i tyle. Uprzedzam, ze ceny deckow wygrywajacych turnieje zaczynaja sie od okolo 500-600zl a koncza na jakichs 1100-1xxx zl. Co do glimpsow i circu. Te karty byly drogie ale niegrywalne. Ich cena byla podyktowana przez allegro i ich zachodnie ceny tam ludzie moga dawac duzo kasy za funowe karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:32, Budo napisał:

> a może borosa stworzyć ? ^^

Borosami akurat teraz gra bardzo dużo luda. Przynajmniej u mnie i nieźle sobie radzą. Pamiętaj,
jak będziesz składał borosów, to zaopatrz sie też w starsze karty biało-czerwone takie jak
Goblin Legionnaire czy Squee''s Embrace.

No ok ale Goblin Legionnaire to chyba słąba karta mi się zdaje .. :p bo tylko 2 obrazenia jak ja poswiecisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:35, Dymolion napisał:

Wejdz na jakis serwis poswiecony mtg i zajrzyj do dzialu typu "Zwycieskie Talie" i tyle. Uprzedzam,
ze ceny deckow wygrywajacych turnieje zaczynaja sie od okolo 500-600zl a koncza na jakichs
1100-1xxx zl. Co do glimpsow i circu. Te karty byly drogie ale niegrywalne. Ich cena byla podyktowana
przez allegro i ich zachodnie ceny tam ludzie moga dawac duzo kasy za funowe karty.

No dobra ale gdzie moge znaleść takie strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:35, Dymolion napisał:

Wejdz na jakis serwis poswiecony mtg i zajrzyj do dzialu typu "Zwycieskie Talie" i tyle. Uprzedzam,
ze ceny deckow wygrywajacych turnieje zaczynaja sie od okolo 500-600zl a koncza na jakichs
1100-1xxx zl. Co do glimpsow i circu. Te karty byly drogie ale niegrywalne. Ich cena byla podyktowana
przez allegro i ich zachodnie ceny tam ludzie moga dawac duzo kasy za funowe karty.


CIRCU i GLIMPSE są nie grywalne ?? Chyba żartujesz :P A co do talii zwyciężające turnieje to ceny raczej są troche niższe bo niewiem co do talii można by było włożyć żeby cena była ponad 1000 zeta i jeszcze jakoś się tym grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastAlol: chociazby No-Stick kosztuje okolo 1100. Polecam zajrzec na strone podana przezemnie. W obecnych deckach (mowie tu szczegolnie o extendzie) sam mana base moze kosztowac ladne kilka stow. Oczywiscie T2 jest "tansze" choc i tam decki sa drogie. W ktorych deckach wygrywajacych powazniejsze turnieje widujesz circu i glimpsa? Ja tam na zadnym GP czy PT ich nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować