Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2006 o 21:09, Doreczek napisał:

Nieeeee to nie moze byc prawda przegralem aukcje twincastow koles chyba zalicytowal sekunde
przed zakonczeniem aukcji a moglem je miec za 15 zl ;/


Cały urok allegro :P Jak sie ktoś napali na maxa to w ostatnią sekunde zdąży zalicytować iiiiii.....wygrać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też tak miałem, licytowałem dwa infernal kiriny (nieodzowne w moim b/g decku)- stały 15 zeta oba i stwierdziłem że już nikt nie przelicytuje (była 1 w nocy, aukcja kończyła sie o 2). Niestety byłem zaspany i nie podbiłem ceny maksymalnej, bo kupiłbym je nawet za więcej. Rano sie dowiedziałem że ktoś 15 minut po mnie przebił na 15,50 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko :)

Jak poświęce podczas walki Wild Cantor to bede mógł użyć many w drugiej fazie głownej czy dostane z mana burna jak sie skonczy faza walki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 11:33, Kermit 13 napisał:

Pytanko :)

Jak poświęce podczas walki Wild Cantor to bede mógł użyć many w drugiej fazie głownej czy dostane
z mana burna jak sie skonczy faza walki ??


Wydaje mi sie że będziesz mógł użyć tej many. Spytam sie jeszcze znajomych, ale chyba z mana burna dostajesz pod koniec tury a nie pod koniec fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo --->>> koleś zalicytował u mnie chyba 1 sek przed zakończeniem aukcji a jak chciałem zalicytować było już za póżno ... a Infernal Kirin jest na allegro za 10 zl byly 2 infernale kiriny ale jeden juz zostal kupiony wiec zostal jeszcze jeden ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 11:33, Kermit 13 napisał:

Pytanko :)

Jak poświęce podczas walki Wild Cantor to bede mógł użyć many w drugiej fazie głownej czy dostane
z mana burna jak sie skonczy faza walki ??


Dostaniesz z mana burna. Mana Pool czysci sie z koncem kazdej fazy, wiec poswiecajac Wild''a w czasie walki musisz wykozystac mane do konta fazy lub dostaniesz za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehh, forum to nie bardzo miejsce na takie rzeczy, w regulaminie jest nawet coś o tym. Proponuję Allegro, albo sklepy widuję tam te karty dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo a co powiesz na Mono White Control ?? czytalem artykol na poltergeiste i fajna talia to jest jak mbc ale mbc cos tak mi nie pasuje
SPIS TALI MWC :
Silver Knight
4 Eternal Dragon
3 Weathered Wayfarer
4 Decree of Justice
3 Pulse of the Fields
3 Wing Shards
3 Oblivion Stone
3 Akroma''s Vengeance
4 Wrath of God
3 Mindslaver
4 Urza''s Mine
4 Urza''s Power Plant
4 Urza''s Tower
4 Secluded Steppe
10 Plains

SB: 2 Damping Martix
SB: 1 Mindslaver
SB: 2 Gilded Light
SB: 1 Wing Shards
SB: 3 Scrabbling Claws
SB: 3 Circle of Protection: Red
SB: 3 Sacred Ground

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe w tym MWC to fajnie rzucić wrath of gooda lub akrome vengeance a potem eternely dragony i decree of justrice i miec jeszcze komplet urzow haha :D wyjdzie z tego 7-6 aniolow 4/4 a potem cycling ... itd itp ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:59, Doreczek napisał:

hehe w tym MWC to fajnie rzucić wrath of gooda lub akrome vengeance a potem eternely dragony
i decree of justrice i miec jeszcze komplet urzow haha :D wyjdzie z tego 7-6 aniolow 4/4 a
potem cycling ... itd itp ^^


Wiesz jak ten dek działa w praktyce? Bo mi sie wydaje dość wolny... nie jestem pewien czy byłbyś w stanie przetrzymać az wyłożysz silne karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no działa chyba żeby zagrać akromami , warthami a potem armie wrzucić na stoł szukamy urze za pomoca Weathered Wayfarerów i mamy bardza duzo illosc many a potem czas to wygrana wystarcza 2 plainsy na stole i mam zapewniona wygrana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po primo: musiałbyś mieć komplet urzów, na co możesz czekać, zdarza się.
Po duo: karty w większości mierne, Savannah Lions musisz dodać i to już duuużo kasy byś wydał Akroma, Angel of Wrath (dodam, że najlepsza karta roku wg. wizard)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować