Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

/.../

Mieszkam w dużym mieście i magickiem zaraził mnie kumpel który ciągle ma preceonstructed mbc assasin sprzed wielu lat ;]
Nie chciałem jednak żeby on mi coś składał, ale wolałem sam sie zaczać bawić od zera, jakoś w sprawach hobby nie lubię dostawać przeżutej papki, co innego szkoła i gotowe notatki ;]
Swoją droga lepszą metoda od pcd jest allegro, pisałem że niezły dek tam wyhaczyłem (wpisz w szukajke nomadzi a znajdziesz spis) i to za 35 zeta, ale o tym też nie wiedziałem ;]
Co do turniejów- spokojnie, sie nie pali, czas mamy dajcie sie najpierw zapoznać trochę z programem i ogólnie grą, a co do formatu jak ktoś wybierze prismatic to ja wysiadam xD

Co do deków- można robić edycje na zmiane, czyli raz topy, raz fun deki, albo co kto ma w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wprowadziłem parę poprawek do regulaminu. M.in poprawiłem formaty (dodałem T1, T2, EXT), jakie talie wchodzą w grę (całkowita dowolność przy zachowaniu regół danego formatu), ramy czasowe na walki (7 dni na wszyskie mecze), zasady turnieju (swiss + Top 2 na koniec), oraz parę małych poprawek.
Piszcie co jeszcze może się tam znaleźć, jutro napiszę już gotowy regulamin uwzględniając co napiszecie i poproszę modka o przepięcie go do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, napisałem już końcowy regulamin, ale myślę że warto jeszcze poczekać z ogłoszeniem jego i rozpoczęciem robienia pierwszej listy do czasu aż reszta oswoi się z Wizardem :)
Jeśli chcecie pograć jakiś sparing na Wizie to zawsze jestem chętny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA :) Myślę że już można zaczynać turniej!
Jako że zainspirowałem pomysł z turniejem to wybieram format SEALED DECK z TIME SPIRAL, także wybrałem to przez to iż niestety nie było mi dane być na ostatnim PRE. (żeby nie było nie domówień, każda gra to nowy deck robiony właśnie wtedy!, niestety nie da się zrobić by był jeden przez wszystkie mecze).

Dobra Let''s get it started :] Dopisujcie się, kto chcę grać :) ( Pełny regulamin zamieszczę za ok godzinkę jak go jeszcze bardziej dopracuję i się przepnie do góry ;])
1. MastAlol
2. Kermit 13 - prosił mnie bym go zgłosił.
3. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:12, MastAlol napisał:

DOBRA :) Myślę że już można zaczynać turniej!
Jako że zainspirowałem pomysł z turniejem to wybieram format SEALED DECK z TIME SPIRAL, także
wybrałem to przez to iż niestety nie było mi dane być na ostatnim PRE. (żeby nie było nie domówień,
każda gra to nowy deck robiony właśnie wtedy!, niestety nie da się zrobić by był jeden przez
wszystkie mecze).

Dobra Let''s get it started :] Dopisujcie się, kto chcę grać :) ( Pełny regulamin zamieszczę
za ok godzinkę jak go jeszcze bardziej dopracuję i się przepnie do góry ;])
1. MastAlol
2. Kermit 13 - prosił mnie bym go zgłosił.
3. ............

MastAlol, czy mógłbym grać moim Deckiem na zombie? Czy musze wziąść jakiegoś decka ustanowionego już automatycznie? Bo jakoś nie mam pomysłu żeby decki budować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA :) Myślę że już można zaczynać turniej!
Jako że zainspirowałem pomysł z turniejem to wybieram format SEALED DECK z TIME SPIRAL, także
wybrałem to przez to iż niestety nie było mi dane być na ostatnim PRE. (żeby nie było nie domówień,
każda gra to nowy deck robiony właśnie wtedy!, niestety nie da się zrobić by był jeden przez
wszystkie mecze).

Dobra Let''s get it started :] Dopisujcie się, kto chcę grać :) ( Pełny regulamin zamieszczę
za ok godzinkę jak go jeszcze bardziej dopracuję i się przepnie do góry ;])
1. MastAlol
2. Kermit 13 - prosił mnie bym go zgłosił.
3. Budyn
Jak tak, to bardzo chętnie wezmę udział xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------REGULAMIN Konkursu MTG edycja forumowa-----------------------------
///// Jest to temat w którym dyskutujemy o MTG ogólnie, ale odbywa się tutaj także turniej. /////

1. Do każdej odsłony turnieju zgłaszają się chętni, czas trwania zapisów do każdej edycji to 1 dzień.
2. Po zapisach następują 7 dni walk na arenach Wizarda (wyniki podaje zwycięsca)
3. Gramy do 2 zwycięstw (przy podawaniu wyniku należy uwzględnić wynik np. "2 wygrane MastAlol/1 wygrana przeciwnik"
4. Każdy turniej odbywa się w formie swissa (każdy z każdym), w ten sposób wyłoni się 2 najlepszych graczy tej edycji i oni będą walczyć o 1 miejsce.
5. Format każdego następnego turnieju (T2, T1, Ext, Prismatic, Sealed, Primal, czy też inny zaakceptowany przez Wizards of the Coast), będzie wybierać zwycięsca poprzedniej edycji.
6. Talię składamy oczywiście jak chcemy, ale z uwzględnieniem kart nie dozwolonych w danym formacie, bądź kart zbanowanych.
7. Programem przez który uczestnicy będą grać jest Wizard, jego najnowszą wersję można pobrać z /tutaj będzie link/, wraz z obrazkami.
8. Sędziować może którykolwiek z UCZESTNIKÓW! Natomiast nie może sędziować nikt postronny, mecze mogą także odbywać się bez sędziego za zgodą obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto i regulamin, jeśli ktoś zna jakiś namiar na któregoś modka, to niech poprosi by go przepiął do góry strony.
Co do konkursu to poczekamy jeszcze, może ze 2 osoby się zgłoszą i zaczniemy, powiedzmy że czas na zgłaszanie się do czwartku rana. Liczę że Budo i gloody się zgłoszą, bo przyjemnie się z nimi rozmawia na forum, a zobaczymy jak grają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:35, gloody napisał:

Zgłoszę sie napewno tylko wazne są dla mnie godziny kiedy będziemy grali.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2262&pid=1249 - tak jak w regulaminie, na odbycie walk mamy 7 dni, pasuję żeby każdy się umówił z każdym i wtedy dana para będzie grać, ja jestem prawie zawsze dyspozycyjny więc ze mną możecie grać prawie zawsze, tylko mnie uprzedźcie :) Jak już będzie lista to wszystko powiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:55, gloody napisał:

Ok to się zgłoszę. Trzeba jeszcze ustalic ile boosterów otwieramy. I packów z landami.


Zasady są takie jak na normalnych turniejach, w tym wypadku 1 pack TS + 3 boostery TS, + tyle landów ile kto chcę (u nas w regionie możesz brać ile chcesz landów :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam daleko w sumie na jakiekolwiek pre, dlatego zdażyło mi się być tylko na chyba 9 do tej pory, w każdym razie tutaj musicie mi zaufać, choć oczywiście możecie grać zawsze jakiś inny format niż dokładne limited i nikt wam nie broni otwierać tego trzeciego boosta.
W każdym razie: limited dużego dodatku = tournament pack + 2xbooster z owego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 18:21, Budyn napisał:

DOBRA :) Myślę że już można zaczynać turniej!
Jako że zainspirowałem pomysł z turniejem to wybieram format SEALED DECK z TIME SPIRAL, także

wybrałem to przez to iż niestety nie było mi dane być na ostatnim PRE. (żeby nie było nie
domówień,

każda gra to nowy deck robiony właśnie wtedy!, niestety nie da się zrobić by był jeden przez

wszystkie mecze).

Dobra Let''s get it started :] Dopisujcie się, kto chcę grać :) ( Pełny regulamin zamieszczę

za ok godzinkę jak go jeszcze bardziej dopracuję i się przepnie do góry ;])
1. MastAlol
2. Kermit 13 - prosił mnie bym go zgłosił.
3. ..
Przykro mi, ale nie mogę wziąć udziału. Jestem wręcz zawalony robotą, więc przez jakieś 2 miesiace nici ;( Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować