Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Właśnie w tym dodatku są takie przewroty że szkoda gadać <wow> Pojawił się czarny Wrath od God na przykład, a ponoć to dopiero początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że MtG zaczyna kręcić sie w kółko...nic takie przełomowego nie ma już od ravanicy :|
teraz te "przewroty" ale to wszystko było.
Musi być coś przełomowego bo.... :)
I jeszcze teraz pomieszali hmm....charakterystyczne właściwości dnanych kolorów :|

"??? -U
Instant
Destroy target creature. It can''t be regenerated. His controller put into play 3/3 grren Ape token."

heh maskara :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 20:39, Kermit 13 napisał:

"??? -U
Instant
Destroy target creature. It can''t be regenerated. His controller put into play 3/3
grren Ape token
."

heh maskara :|


Nie narzekaj, bo akurat ta karta jest całkowicie niebieska. Motanie z colur wheel jest jednorazowe i pasuje do głównego założenia dodatku (''co by było gdyby''). Nie mówię, że mi się to podoba, no ale nic, akurat niebieski wyszedł wyjątkowo udanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 20:56, masterHADES napisał:

nie wiem czy to dobry pomysł ale może warto by było jak by wprowadzili potwory podziemne może
nic szczegulnie przelomowego ale wniosło by troche świerzości


Wprowadzenie nowego koloru (chyba o to ci chodziło?) wg mnie nie było by dobrym pomysłem, niech lepiej się Wizardzi pomyślą nad strategią dalszego rozwoju Magica, bo z edycji na edycję gra traci klimat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:04, MastAlol napisał:

> nie wiem czy to dobry pomysł ale może warto by było jak by wprowadzili potwory podziemne
może
> nic szczegulnie przelomowego ale wniosło by troche świerzości

Wprowadzenie nowego koloru (chyba o to ci chodziło?)


heh akurat nie chodziło mi o nowy kolor :] ( ale też uważam że to dobry pomysł) tylko o nową umiejetnoś jak latanie tylko że to by było "wkopywanie się" ale jak mówie to nie było by nic przełomowego. Tak pozatym jaki kolor mogli by wprowadzić ?? Kiedyś się nad tym zastanawiałem ale to ciężka sprawa, i jake by miał "atuty" (chodzi mi o kontry w niebieski , czy discard w czarnym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się za to dodatek podoba bardzo. Owszem, sporo rzeczy mnie irytuje (Damnation :/) ale ogólnie całość wyszła na plus. Mimo że wcześniej byłem fanatykiem colour wheela, to ta zabawa spodobała mi się na tyle, że nie miałbym nic przeciwko, gdyby trochę z tych rzeczy zostało. W dodatku jako wielki fan koloru niebieskiego muszę stwierdzić, że tak powinien wyglądać niebieski w każdym dodatku. Mnóstwo interesujących commonów i sporo ciekawych rozwiązań. Ogólnie - wielki plus! No i w końcu może uda mi się złożyć tego fisha do t2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od tygodnia testuje karty z planar chaos i wiem juz jakie sa czarne topy ];-> Damnation oraz dash hopes - ta karta naprawde działa... z białego morderczy jest Crovax do np UW tron''a z zielonego dobry jest thundermare nowy z czerwonego to nowy pyroclasm albo death/gone, zas nowa akroma to zaclkiem solidny argument przeciwko UW wlasnie, niebieski jest dobry do limitet ale jaki bedzie w constructed ? to na razie tyle przemyslen o planar chaos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwona Akroma? Imo o wiele gorsza o białej i nie wiem czy nie za słaba do gry nią. Morph wrzucony od czapy i brak haste... Poczekamy zobaczymy- jak dla mnie za dużo nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam talie na reanimacji - jest kozacka najwazniejsze karty to :
4xdark ritual , 4x excume . entomb ;) hehe i akroma wchodzi do gry ;-) albo inne ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem deck na smokach - Threva the Renewer itp. Całkiem przyjemnie się grało. Róznokolorowy deck, bardziej dla fun niż nastawiony na maksymalne wygrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:20, gloody napisał:

Czerwona Akroma? Imo o wiele gorsza o białej i nie wiem czy nie za słaba do gry nią. Morph
wrzucony od czapy i brak haste... Poczekamy zobaczymy- jak dla mnie za dużo nie pogra.


nie pogra ? a zla jest wedlug ciebie do izzet trona albo mono red control/burn ? nawet jesli tylko w sideboardzie na u/w ? toz on ja tylko wrath''em sciaga a raczej nie skontruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoki niby są oki, ale trochę brakuje im do gry turniejowej, trochę gry mają szansę ujrzećtylko BRW i UWR, ale to tylko w t2 i też raczej niewiele.
Morph ma to do siebie, że dobrze użyty wręcz zastępuje haste, no i masz kromkę w grze 2 tury wcześniej (oczywiście, łatwo ją wtedy zdjąć). Do reanimatora i jako typowy finisher jest słabsza od poprzedniej, ale nadrabia to w grach z kontrolami - może zagości gdzieniegdzie na side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować