Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 21:59, Ttomekt napisał:

Ok. Powiedzmy, że interesuje mnie 9 edycja. Czyli nie kupując startera opłaca mi się kupić,
którąś z talii do gry (któryś z kolorów), tak? Czemu lepiej nie kupować startera?

Starter ma 60 kart na 2 osoby i w ogóle ma słabe karty, które ci się później nie przydadzą, i na dodatek szybko ci się znudzi. On jest tylko po to abyś się dowiedział jak w to się gra.Nudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:00, cubba napisał:

> czy jest jakaś szansa grania tymi nowymi kartami z kompem ? w jakiejś grze / programie
? lub
> z kimś z darmo ?
Nie znam programu gdzie mógłbyś grać przeciwko graczu komputerowemu... Natomiast jeśli chodzi
o rozgrywkę poprzez internet z żywym przeciwnikiem:
Mogę Ci polecić polski program Wizard: http://k20.com.pl/board/dload.php , a instrukcja tutaj:
http://k20.com.pl/board/viewtopic.php?t=4630

Jest także MWS: http://www.magicworkstation.com/downloads.php na którym ja bardzo długo grałem,
także szczerze polecam. :)


dzięki.ah szkoda ze z komputerem nei można grać:(

a tne magic workstation to darmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ochotę zacząć przygodę z Magiciem. Niestety jestem absolutnym nowicjuszem w tejże grze i mam pytanie- co najlepiej kupić na początek? Starter czy też może packi liczące 15 kart sztuka? W jakich sklepach kupować karty (oprócz Empiku)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:17, mroczny mrok napisał:

Witam. Mam ochotę zacząć przygodę z Magiciem. Niestety jestem absolutnym nowicjuszem w tejże
grze i mam pytanie- co najlepiej kupić na początek? Starter czy też może packi liczące 15 kart
sztuka? W jakich sklepach kupować karty (oprócz Empiku)? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Jak jesteś TOTALNYM nowicjuszem i nie ma Ci ktoś wytłumaczyć co i jak i gdzie i kiedy to jesteś skazany na starter...dobrych kart tam nie ma, ale się nauczysz na pewno :) Jeśli coś sie znasz, to możesz kupować karty pojedyncze, a także boosterki wchodzą w grę też, no i gotowe talie.
hmm najlepiej kupować na allegro, bo w empiku rzeczywiście drogo :|


Ale tu dawno nie pisałem ;) ohh chyba z pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 21:41, Kermit 13 napisał:

Jak jesteś TOTALNYM nowicjuszem i nie ma Ci ktoś wytłumaczyć co i jak i gdzie i kiedy to jesteś
skazany na starter...dobrych kart tam nie ma, ale się nauczysz na pewno :) Jeśli coś sie znasz,
to możesz kupować karty pojedyncze, a także boosterki wchodzą w grę też, no i gotowe talie.
hmm najlepiej kupować na allegro, bo w empiku rzeczywiście drogo :|

A czy w boosterach są pomieszane talie np. trafiają się zielone, czerwone oraz pozostałe kolory kart we wszystkich opakowaniach lub można kupićbooster zawierający jedynie np. zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym boosterze są mieszane kolory ;) Nic na to nie poradzisz, kup jakiś starter i parę boosterków żeby odrazu podładować talię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja skończyłem grać w Magic: the Gathering gdzieś rok temu:) i jak teraz sobie mysle ile kasy nato polazło to mi ciarki przechodzą po plecach:( z mojej kolekcji zostało mi jedynie gdzieś z 1500 kart i niemam co z tym robić:( ale jak pamiętam gdy zaczołem grać 6 lat temu to zabawa była przednia:) polecam tą karcianke, tylko tym osobom którym nieszkoda kasy, albo chcą tym zarabiać na życie, bo naprawde się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W tym wypadku musisz mieć dwa źródła many dające manę dowolnego koloru, lub bezkolorową, oraz trzy plainsy/foresty w dowolnej kombinacji- takie oznaczenie many mówi, że możesz płacić bialą albo zielona maną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde znów mnie jazda bierze na MtG :) Co prawda kolekcję sprzedałem, zostało mi tylko parę kart (40?), tak się zastanawiam, że może warto by było kolekcjonować i zacząć grać :D Czekam do wydania następnego bloku i zaczynam kupować od nowa ;) Co by nie było Magic uzależnia ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:15, MastAlol napisał:

Kurde znów mnie jazda bierze na MtG :) Co prawda kolekcję sprzedałem, zostało mi tylko parę
kart (40?), tak się zastanawiam, że może warto by było kolekcjonować i zacząć grać :D Czekam
do wydania następnego bloku i zaczynam kupować od nowa ;) Co by nie było Magic uzależnia ładnie...

Ja właśnie swoją talię sprzedałem i już nie gram, za dużo mnie to kosztowało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem, sprzedałem, w końcu nudzi się gra takim deckiem :) Teraz sobie jakiś porządny deck na monsterach, jeszcze nie wiem dokładnie w jaką stronę pójdę, ale jak coś to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka jest najnowsza edycja? Przez długi czas nie grałem i nie kupowałem boosterów? Wydaje mi się że najnowszą jest 9, ale wyszło jeszcze parę innych edycji. Nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:50, Domin6o napisał:

Mam pytanie jaka jest najnowsza edycja? Przez długi czas nie grałem i nie kupowałem boosterów?
Wydaje mi się że najnowszą jest 9, ale wyszło jeszcze parę innych edycji. Nie mylę się?


Nie wiem kiedy przestaleś grać, albo jest 9 i niedługo wyjdzie X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:18, mroczny mrok napisał:


> Nie wiem kiedy przestaleś grać, albo jest 9 i niedługo wyjdzie X.
X już wyszła, właśnie zakupiłem starter deck tej edycji:D


Coś ciekawego w tym starterze czy podobnie jak we wcześniejszych badziewia?:) Najlepiej napisz jakie Rary dali to się pozna od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:28, MastAlol napisał:

>
> > Nie wiem kiedy przestaleś grać, albo jest 9 i niedługo wyjdzie X.
> X już wyszła, właśnie zakupiłem starter deck tej edycji:D

Coś ciekawego w tym starterze czy podobnie jak we wcześniejszych badziewia?:) Najlepiej napisz
jakie Rary dali to się pozna od razu :)

Starter talii zielonej, rary 2-Molimo, Maro-Sorcerer oraz hurricane. Dla mnie to moje pierwsze karty, więc nie wiem co i jak za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:28, MastAlol napisał:

Coś ciekawego w tym starterze czy podobnie jak we wcześniejszych badziewia?:) Najlepiej napisz
jakie Rary dali to się pozna od razu :)


Heh, przedrukowali parę niezłych naprawdę kart, poszukaj dokładniej. Jest też trochę nowych ogólnie ciekawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować