Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

/.../

Ehh, zasady do magicka mają przynajmniej kilkadziesiąt stron i nie nauczysz sie ich czytając. Najlepiej dorwać ludzi którzy grają i uczyć sie podczas gry :)
Zajrzyj na główna strone magic, tam chyba są gdzieś zasady do ściagniecia
www.magicthegathering.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 12:03, michu96 napisał:

Na jakiej stronie mogę nauczyć się zasad tej gry karcianej i tym podobne ?


www.isa.pl - sekcja Magic, masz tam zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym jest problem , że ja mieszkam w malutkim miasteczku i chyba nikt tu nie w magica :( (Oprócz 2 moich kolegów)

A tak nawiasem ile macie w domu kart magica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 12:33, Maker3 napisał:

O co chodzi w tej karciance z tymi edycjami?

Jak wyjdzie nowa edycja to kartami z poprzedniej nie można grać?


Jak jest gra towarzyska to można grać wszystkimi edycjami, ale na niektórych turniejach można grać tylko kartami z ostatnich 6 +/- edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 12:27, michu96 napisał:

A tak nawiasem ile macie w domu kart magica ?


/nawiasem on/ ( 21 dokładnie teraz <lol>, ale były czasy, że miałem i z 2 tysiące ;) ) /nawiasem off/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 12:27, michu96 napisał:

W tym jest problem , że ja mieszkam w malutkim miasteczku i chyba nikt tu nie w magica :( (Oprócz
2 moich kolegów)

A tak nawiasem ile macie w domu kart magica ?



Właśnie przeliczałem mniej więcej, bo niedługo będę na allegro wystawiał...
ok. 300 kart Magica, z czego mam kilka fajniejszych wartych 10zł+ [hehe xD], w tym dual landa... nie wiem jak tam dual landy teraz stoją, ale swego czasu za 50 zł jak ciepłe bułeczki schodziły :F.
Z tego jakieś 100 unc, 30 rarów i reszta commów...
Kilka foilów też się znajdzie się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:57, Choinix napisał:

> W tym jest problem , że ja mieszkam w malutkim miasteczku i chyba nikt tu nie w magica
:( (Oprócz
> 2 moich kolegów)
>
> A tak nawiasem ile macie w domu kart magica ?
>
>

Właśnie przeliczałem mniej więcej, bo niedługo będę na allegro wystawiał...
ok. 300 kart Magica, z czego mam kilka fajniejszych wartych 10zł+ [hehe xD], w tym dual landa...
nie wiem jak tam dual landy teraz stoją, ale swego czasu za 50 zł jak ciepłe bułeczki schodziły
:F.
Z tego jakieś 100 unc, 30 rarów i reszta commów...
Kilka foilów też się znajdzie się ;P


Będziesz sprzedawał cały komplet odrazu? Jak wystawisz tę aukcję mógłbyś dać na tym temacie linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:59, Camelowaty napisał:

Będziesz sprzedawał cały komplet odrazu? Jak wystawisz tę aukcję mógłbyś dać na tym temacie
linka?


Tak, będę sprzedawał komplet od razu ;-).
A w temacie niestety nie mogę dać linka, bo jest to zabronione przez regulamin :(.
Ale zobaczę jak regulamin dokładnie się tyczy GS''a, więc jak coś, to tam wrzucę, a tutaj o tym poinformuję ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe masz karty. Ja niedawno w boosterku 10 E Birds of paraside trafiłem oraz Phage the untouchable. A z landów nic dobrego nie mam, aktualnie składam sobie talię elfów. I czekam na Lorwyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:10, Choinix napisał:

> Będziesz sprzedawał cały komplet odrazu? Jak wystawisz tę aukcję mógłbyś dać na tym temacie

> linka?

Tak, będę sprzedawał komplet od razu ;-).
A w temacie niestety nie mogę dać linka, bo jest to zabronione przez regulamin :(.
Ale zobaczę jak regulamin dokładnie się tyczy GS''a, więc jak coś, to tam wrzucę, a tutaj o
tym poinformuję ;-).


Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:51, mroczny mrok napisał:

Niezłe masz karty. Ja niedawno w boosterku 10 E Birds of paraside trafiłem oraz Phage the untouchable.
A z landów nic dobrego nie mam, aktualnie składam sobie talię elfów. I czekam na Lorwyna:D


Elfy są teraz modne ^^
Dziś kupowałem od kumpla karty i włąsnie z tego powodu policzył m iza elfka wiecej o złocisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:59, Camelowaty napisał:

Będziesz sprzedawał cały komplet odrazu? Jak wystawisz tę aukcję mógłbyś dać na tym temacie
linka?


Wbijaj na mojego GS''a jak chcesz ;-).
Jeżeli w ogóle ktoś inny też chce, to również może wbić i zapoznać się z moją aukcją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ten temat chyba umiera...No, ale cóż. Mam pytanie:
Co takiego robi karta Tarmogoyf? Jest ona bardzo popularna, a ludzie na allegro sprzedają jąza ponad 100 złotych. Czy mógłby ktoś przetłumaczyć jej umiejętność, bo z angielskiego jestem dość dobry, ale jednak widać muszę się podszkolić:D A oto karta- http://cardkingdom.com/index.php?sid=416993134&keyword=tarmogoyf&main=catalog&catalog_id=125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, skubany jest mocny- ma tyle siły i wytrzymałości ile typów kart na wszystkich cmentarzach (instanty, sorcery, landy, stwory itd.). Wytrzymałości ma konkretnie tyle ile typów +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 02:33, Budo napisał:

/.../

No cóż, skubany jest mocny- ma tyle siły i wytrzymałości ile typów kart na wszystkich cmentarzach
(instanty, sorcery, landy, stwory itd.). Wytrzymałości ma konkretnie tyle ile typów +1.

Ale patrząc na jego cenę i brak regeneracji- to jedynie robi go beznadziejnym. Szczerze mówiąc wolałbym mortivore''a. Znakomity Lhurgoyf i regeneracja za jden many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:13, mroczny mrok napisał:

Ale patrząc na jego cenę i brak regeneracji- to jedynie robi go beznadziejnym. Szczerze mówiąc
wolałbym mortivore''a. Znakomity Lhurgoyf i regeneracja za jden many.



A po co mu regeneracja skoro on nie wychodzi mniejszy niż 3/4. Decki grające Tarmogoyf''em są przygotowane do szybkiego napełnienia grobu pod niego, a dodatkowo opp pomaga. Zniszczyć krita mającego 4, 5 i więcej z tyłu nie jest tak łatwo, a jeśli jest to możliwe to bardzo niekorzystne dla opppa ( wymiana 2 spaleń za jedną kreaturę); są jeszcze point removale, ale dlatego mamy najczęściej 4 kopie Tarmogoyf''a. No i T jest dużo tańszy w manie od Morivore''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować