Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internet Explorer 7 stanął w miejscu

125 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 16:49, Seldon napisał:

W jakim sensie automatycznego ?

pokazuje w jakim katalogu mają być, a tam już sobie sam robi katalogi z dniami tygodnia i do nich te backupy w pełni automatycznie, beż żadnego polecenia ze strony użytkownika pakuje. co zaś się tyczy skryptów to decyduję z którego serwera ma być skrypt nie z jakiej strony (dzięki czemu mogę sobie zablokować np. gemiusa czy innego serwera sprawdzającego popularność (coby ładowania stron nie opóźniać) a zostawić skrypty ze strony na której akutalnie jestem (i tak zresztą robię).
a ten odpowiednik adlbocka ma możliwość sciągnięcia listy serwerów serwujących reklamy? bo z tego co pamiętem to można co najwyżej dany obrazek zablokować (chyba że się coś zmieniło ostatnio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh moja kochana Opera wygląda istnie bajecznie, poprostu cud miód. Ludzie jak do mnie przychodzą to mówią "Weź też mi taką zrób!", autentycznie;p A do tego funkcjonalność, możliwość napisania czego się, całkowita możliwość ustawiania interfejsu. Poprostu szczyt wygody. W tym kierunku FF jest lata świetlne za Operą, a wszystkie wtyczki to dla przeciętnego użytkownika niestety zbyt duży wysiłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawosci zaktualizowalem swojego XP o nowa przegladarke IE7, polatalem na niej po necie oraz pogralem w Ogame i tak moze z 3 dni
dalej bylo ta ze po prostu wrocilem na FireFoxa 2.0, IE7 jest po prostu wolniejsza, rozumiem bezpieczenstwo w sieci sprawdzanoe witryn to jest OK ale czemu IE 7 robi to tak wolno ????,
FireFox jest po prostu szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować