Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

62% społeczności gra online

28 postów w tym temacie

44% użytkowników gra online w karty, puzzle i planszówki. Trochę mnie to rozbawiło. Myślałem, że MMO_RPG rządzi, a tu zaledwie 19%. Tak czy siak PeCet wygrywa z konsolami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, juz myślałem, że będę należał do tych 38%, które nie grają online. I co? Wielki zawód - liczą gry planszowe i karciane. Co mnie podkusiło, żeby zagrać w te szachy na kurniku? I ten nieszczęsny tysiąc. Ach, wstyd mi... ;P

W sumie też mnie zaskoczył niski udział MMORPG. To było pozytywne zaskoczenie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czyli jestem w najliczniejszej grupie :) albo raczej byłem bo już od jakiegoś czasu nie gram na gazecie.pl, ale może za jakiś czas znów zasiądę do tysiąca, a w inne gry nie grałem online, raz chciałem w Close Combat, ale nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie newsman, czy te badania nie dotyczą przypadkiem amerykańskich graczy? Bo wypadałoby o tym wspomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A badania były przeprowadzone tylko w Polsce. Jeśli tak, to jestem zszokowany, że piractwo tak spadło, chociaż drugiej strony nie wiadomo ile osób ma piraty, a gramy tylko w Ogame czy coś innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze planszowki, karty i insze scrabble wygraja. W to graja panie urzedniczki w biurach ;)

A juz bardziej serio - wrzucanie do jednego wora darmowych gier wymagajacych przegladarki oraz abonamentowcow jak WOW to poroniony pomysl (z powiklaniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz wersje na pc to owszem :) w cenie gry masz wliczony abonament ;)
a tak mozna sobie grac przez www (tyle ze sa dostepne tylko dwie plansze czyli usa i europa) a nie ma szwajcarii i dodatkowych tras w usa jak to ma miejsce w grze pc :)
grac mozna za darmo (dolaczac sie do istniejacych gier) ale tylko jako player mozesz zakladac gre :) przez 6 lub 12 miesiecy :)

tak w ogole to serdecznie polecam gdyz sam sie w ticketa zagrywam juz od ponad 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w gry po sieci praktycznie nigdy dużo nie gram. Najważniejszy w większości gier i tak jest dla mnie single. Chyba jedyne wyjątki to Warcraft 3 i World of Warcraft. Reszta jakoś po kilku rozgrywkach zwyczajnie nudzi i jakoś nie ma to dla mnie żadnego klimatu (a to dla mnie jest ważne). CS: Source, Dark Crusade, Tiberium Wars - między innymi te gry dość szybko poszły w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować