Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

62% społeczności gra online

28 postów w tym temacie

ja wolę się spotkać z kumplami przy konsoli i grać w PES''a, Tekkena czy Burnouta na dwóch graczy ;)
Dopiero jak będę miał PS3 to zainteresuję się grami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Grupę badawczą stanowiło 11 600 osób w wieku od 6 do 44 lat."
Wiec roznie to moze byc. Nie ma co wiezyc :P hmm a 5h nie raz robie dziennie przed pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że największą grópę stanowią PC... Kompa ma prawie każdy a konsole (przynajmniej w naszym kraju) to dość żadkie zjawisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże wjęcęj graczy gra w puzzle i chińczyki itp. Online niż w MMO gry?! o żal.pl a jeszcze bardziej żałosne są gry Via typu Ogame,My fantasy,The crims. Ja nie wiem co może być takiego ciekawego w grach online typu chińczyk itp lub Via czyli The crims itp. Przecież nic się na tych grach nie dzieje ostatnio grałem na kurniku zobaczyć co jest ciekawego w takich grach ina The crims i nic nie widziałem ciekawego :/ po prostu takie gry na stronkach internetowych są żałosne! tracić czas na taki badziew ja tego nie rozumiem :P. Ja to jeżeli mam już grać ONline to tylko w gry MMO!!! oprócz Tibii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:54, roos- napisał:

Oczywiscie, ze planszowki, karty i insze scrabble wygraja. W to graja panie urzedniczki w biurach

Ja mam inne przykłady ;) Staruszki i emerytowani gliniarze xD A tak serio to planszówki wgrywają z mmorpg''ami bo po prostu ludzi na nie nie stać (poza Tibią i Silkroadem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak serio to planszówki wgrywają

Dnia 12.05.2007 o 17:11, Zgłębiczart napisał:

z mmorpg''ami bo po prostu ludzi na nie nie stać (poza Tibią i Silkroadem ;P)

Noj nie zapomnij jeszcze o MUonline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować