Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alone in the Dark 5 trafi na Wii?

20 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 14:36, Harvenar napisał:

A co z pecetem? :(


Przecież będzie na PC, jest wyraźnie napisane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że ta część Alone in the Dark ma nie wyjść na pc ale jeśli wyjdzie będzie to gra dla której zakupie nowy komputer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:39, Domek napisał:

> A co z pecetem? :(

Przecież będzie na PC, jest wyraźnie napisane. :)


Mój błąd, nie przeczytałem całego newsa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no zapowiada się wielki rywal Resident Evil 4. Graficznie wymiata, klimatem pewnie też tym razem to ni będzie gierka dla dzieci jak w przypadku AiTd 4. Ale wymagania na Pieca pewnie koszmarne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:36, Harvenar napisał:

A co z pecetem? :(

Widzę, że Ci również spodobała się moda na krytykowanie twórców gier za niepisanie gier na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że będzie wersja na PC. Nie żeby dla mnie było to szczególnie ważne ale wolę jednak gdy gra wychodzi też na PC (w końcu jest to "niszowa" platforma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wii pewnie trochę zmniejszą grafę bo tą co ma mieć x360 wygląda kozacko z tego co widziałem a wii takim kosiarzem nie jest. Przynajmniej widać że Wii nie będzie takie biedne pod względem ilości tytułów jak mi się wydawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:10, amellas napisał:

Nie no...powtarza się coroczny koszmar. Gier w sklepach masa- a w portfelu pusto...


Nie przesadzaj...teraz w sklepach martwy okres przed boomem gwiazdkowym, a hity z zimy zdążyły już chyba stanieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jeśli ta gra będzie miała taki klimacik jaki zapowiadaja to na pewno zakupie ale na X360 ;];] ..eh kolejne długie noce spedzone przed monitorem o tak o tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować