Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Czaiłem się, czaiłem i w końcu zakładam ten temat w wyniku desperacji... ;]
Mianowicie poszukuję w polskich sklepach internetowych butów Converse Rebel i coś nie mogę znaleźć :(
A wątpię żeby nigdzie ich nie było, bo są na polskiej stronie Conversa. Jeśli komuś by się chciało mi dopomóc i poszperac w sieci byłbym bardzo wdzięczny :)
Oto i one ===> http://www.zappos.com/n/multi_view.cgi?product_id=7291521&color_id=86253&view=multi

Żeby nie było, że zakładam ten temat dla własnej, jednej sprawy, każdy może tu pokazać jakie buty mu się podobają. Może to niektórym pomóc w wyborze zakupu nowego obuwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dziwnie podchodziłem do zakupu butów. W moim odczuciu ma to służyć do chodzenie, nie muszę mieć jakiegoś markowego znaczka. Choć niektóre buty Nike naprawdę są ładne.
Zawsze dziwiłem się moim niektórym kolegom, że oryginalne buty są ok, ale już gry tylko z pirata. xD
Dziwny jest ten świat. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do chodzenia preferuję buty firm Etnies, ES, DCSHOECOUSA, C1rca, a do gry w kosza oczywiscie And1, Reeboczki i Jordany (chociaż te ostatnie najmniej) .
Obecnie mam takie buty : http://[m] Tylko zamiast tych beżowych/siwych dodatków mam moro i zielone sznurowadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Bardzo fajne i stylowe! Można wiedzieć ile kosztują? Ja osobiście preferuję sportowe buty takie jak na przykład te ===> http://[m] Już mówię, że takich drogich nie mam, ale link dałem dla przykładu ;) Co o nich sądzicie ( i ogólnie o obuwiu światowych koncernów typu: Nike, Adidas )? Komfort w każdym calu - teraz stosuje się jakiś nowe technologie i inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie mam niestety czasu żeby szukać Ci tych butów, ale sam topic jest bomba :)
Wrzucę potem zdjęcia swoich, póki co.. caterpillar nexus, polecam buty do wszystkiego i nie do zajechania :)

ps nie dajemy linków do konkretnych pozycji ze sklepów/aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:30, szerszeń45 napisał:

Ja zawsze dziwnie podchodziłem do zakupu butów. W moim odczuciu ma to służyć do chodzenie,
nie muszę mieć jakiegoś markowego znaczka.

Jak mi znajdziesz takie buty np. Haker albo innej jakich pełno na ryneczkach będę ci dozgonnie wdzięczny ;) Chodzi o to, że takich oryginalnych (chodzi o wygląd, nie że firmowe ;] ) butów nie znajdę na ryneczku za 80 zł :(

Moras1990
Takie trochę... damskie... ;] Ale pewnie w innym kolorze nie sprawiają takiego wrażenia :)

igorinho
Ja osobiście nie lubię "piłkarskich" butów... wolę takie "vansowate" :]
A na stronie conversa napisali, że kosztują 219zł

Budo
Nie wiem czy to akurat do mnie, ale ja nie dałem linka do konkretnego sklepu, więc nie jest to reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest temat xD Buty ;] Jakie lubie ? Lubie bardzo korki firmy nike :) No ale nie o tym pewnie tu ;) Idę na urodziny, później opisze moje buciki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:49, Baal Namib napisał:

Ciekawy jest temat xD Buty ;]

No co? Oryginalny :D

Dnia 08.05.2007 o 16:49, Baal Namib napisał:

Jakie lubie ? Lubie bardzo korki firmy nike :) No ale nie o
tym pewnie tu ;) Idę na urodziny, później opisze moje buciki :]

Nie musisz opisywac. Fotke daj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:41, Deejay napisał:

Jak mi znajdziesz takie buty np. Haker albo innej jakich pełno na ryneczkach będę ci dozgonnie
wdzięczny ;) Chodzi o to, że takich oryginalnych (chodzi o wygląd, nie że firmowe ;] ) butów
nie znajdę na ryneczku za 80 zł :(

A tam ja noszę buty za dwadzieścia złotych. Sam nie widzę większego powodu, by nosić droższe. :-)
I niestety podobnie jak Budo... też nie mam czasu by szukać Ci butów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 16:52, szerszeń45 napisał:

A tam ja noszę buty za dwadzieścia złotych. Sam nie widzę większego powodu, by nosić droższe.
:-)

w sumie to masz rację, sam nie rozumiem idei kupowania ''markowych'' ciuchów/butów za trzycyfrowe liczby. ale w przypadku butów to jest tak, że za jakość się płaci. w swoich halówkach (70 zł) chodzę już od roku, a tylko się trochę pobrudziły. tak samo jest z glanami (170 zł na moje ukochane buciki ^^) - 2. rok na karku a tylko skóra na czubku się trochę zdarła (bliskie spotkanie z płytą chodnikową).

Dnia 08.05.2007 o 16:52, szerszeń45 napisał:

I niestety podobnie jak Budo... też nie mam czasu by szukać Ci butów :-)

xD
kwas miesiąca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:55, moonman napisał:

dr.martens 1460

A może dasz fotke...? :]

W planie B, jakby z tamtymi nie wypaliło mam już na allegro upatrzone Converse Hamilton. Też fajne, ale mniej ciekawe...

20070508165910

20070508165919

20070508165927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio noszę buty Puma Alpha Trainer oraz Adidas Telstar IN.
Te pierwsze do normalnego chodzenia, te drugie do uprawiania sportu. Bardzo mi się podobają obydwie pary.

Deejay--> Szukam w necie Twoich wymarzonych butów, ale narazie znalazłem tylko zagraniczne oferty w sklepach i na aukcjach...

20070508165717

20070508165728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:00, lukmistrz napisał:

Ja ostatnio noszę buty Puma Alpha Trainer oraz Adidas Telstar IN.
Te pierwsze do normalnego chodzenia, te drugie do uprawiania sportu. Bardzo mi się podobają
obydwie pary.

Trochę małe zdjęcia... ;] Ale te pierwsze wydają się ok, ale jak już pisałem, nie w moim stylu :)

Dnia 08.05.2007 o 17:00, lukmistrz napisał:

Deejay--> Szukam w necie Twoich wymarzonych butów, ale narazie znalazłem tylko zagraniczne
oferty w sklepach i na aukcjach...

No właśnie :( A ze stanów mi nie przyślą ;( Chyba żeby się w Niemczech albo na Białorusi znalazły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:59, Deejay napisał:

> dr.martens 1460
A może dasz fotke...? :]


najwygodniejsze buty świata!

model 1460 ma już ponad pół wieku... ale skoro nie jest znany to daje fotki..

BTW: nawet Jan Paweł II chodził w martensach (białych) :D

czwarte zdjęcie - takie sobie sprawie jak moje obecne zielone już padną na amen.. na razie mają 4 lata i mają się całkiem dobrze...

20070508170800

20070508170811

20070508170817

20070508170826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a za chwilę zakładamy temat: "Wyraź siebie, pokaż swoje gatki!" ;) .

Od pewnego czasu wydawało mi się, że ludzie nie będą w stanie wymyślać nowych tematów, a tu proszę, ciągle takowe się znajdują :) .

Ale żeby było na temat: ja tam się nie bawię w robienie ciągłych zakupów, zwłaszcza odzieżowo-konfekcyjnych. Mam jedne ładne, porządne (hm) czarne adidasy Adidas XD , żadnych odpustowych laminatów, błyszczyków, światełek i wodotrysków. Wygodne, zamszowe (albo i nie, nie wiem co to za materiał), nieco znoszone (ale nie do przesady), do wszystkiego pasują (ostatnio w kryzysowej sytuacji nawet do... garnituru ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:20, MonkOfWar napisał:

No dobra, a za chwilę zakładamy temat: "Wyraź siebie, pokaż swoje gatki!" ;) .
Od pewnego czasu wydawało mi się, że ludzie nie będą w stanie wymyślać nowych tematów, a tu
proszę, ciągle takowe się znajdują :) .

A gdzie twoim zdaniem miałem prosic o pomoc? W temacie o gramsajtach...? ;]
A to z tym stylem to tylko przy okazji :)

Dnia 08.05.2007 o 17:20, MonkOfWar napisał:

Ale żeby było na temat: ja tam się nie bawię w robienie ciągłych zakupów, zwłaszcza odzieżowo-konfekcyjnych.
Mam jedne ładne, porządne (hm) czarne adidasy Adidas XD , żadnych odpustowych laminatów, błyszczyków,
światełek i wodotrysków. Wygodne, zamszowe (albo i nie, nie wiem co to za materiał), nieco
znoszone (ale nie do przesady), do wszystkiego pasują (ostatnio w kryzysowej sytuacji nawet
do... garnituru ;) ).

Takie mam teraz (brązowe, zamszowe cichobiegi) i dlatego chce odmiany. czy coś w tym złego? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:41, Deejay napisał:

igorinho
Ja osobiście nie lubię "piłkarskich" butów... wolę takie "vansowate" :] A na stronie conversa napisali, że
kosztują 219zł


Ja takie lubię bo są lekkie i wygodne. Czynny tryb życia to moje przeznaczenie, więc noszę to, co powinienem nosić, jako sportowiec - buciki solidne i wszechstronne. Moim zdaniem nawet dobrze wyglądają... Styl "vansowaty" także mi leży, ale na razie nie myślę o przerzuceniu się na ten gatunek - jeszcze nie teraz... Co do ceny to jest na poziomie dobrych marek i z tego co widzę, buty które chcesz kupić są świetne.

PS: Chcecie buty solidne? Bierzcie wiejskie gumaki, w których można nawet na wojnę iść... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach