Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 13:07, VictoriaKinger napisał:

> No i jeszcze raz to samo

Ciekawe, ale mam takie same buty:).

Nie wiedziałam, że nosisz damskie obuwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:14, olcia13 napisał:

> > No i jeszcze raz to samo
>
> Ciekawe, ale mam takie same buty:).
Nie wiedziałam, że nosisz damskie obuwie ;P


Jakby co, to jestem dziewczyną i lubię zaszaleć jeśli chodzi o styl. Ale oczywiście bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie! To są dopiero buty. Prosto od DC, sygnowane przez Travisa Barkera. Niestety tylko w USA i to za 75$. Ale naprawdę, dałbym wiele aby je posiąść!

20070512131953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:15, VictoriaKinger napisał:

> > > No i jeszcze raz to samo
> >
> > Ciekawe, ale mam takie same buty:).
> Nie wiedziałam, że nosisz damskie obuwie ;P
>

Jakby co, to jestem dziewczyną i lubię zaszaleć jeśli chodzi o styl. Ale oczywiście bez przesady.

Taak??
Sorki, nie wiedziałam, ze jesteś dziewczyną ;D
Za dużo facetów na tym forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:20, HiroshiTakubo napisał:

Panie i panowie! To są dopiero buty. Prosto od DC, sygnowane przez Travisa Barkera.
Niestety tylko w USA i to za 75$. Ale naprawdę, dałbym wiele aby je posiąść!

USA?
Przeceż tam są sklepy internetowe, które prowadzą działalność na skale światową. Co za problem zamówić przez neta? (oczywiście koszty przesyłki mogłyby wynieść więcej niz cana owych butów)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:23, olcia13 napisał:

Przeceż tam są sklepy internetowe, które prowadzą działalność na skale światową. Co za problem
zamówić przez neta? (oczywiście koszty przesyłki mogłyby wynieść więcej niz cana owych butów)...

No niby racja, ale wiesz jak z tymi przesyłkami światowymi. Ja bym się bał dokonać takiego zamówienia...Aczkolwiek takie obuwie, mniam...jak bym miał money to bym zapewne zaryzykował :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:20, olcia13 napisał:

> > > > No i jeszcze raz to samo
> > >
> > > Ciekawe, ale mam takie same buty:).
> > Nie wiedziałam, że nosisz damskie obuwie ;P
> >
>
> Jakby co, to jestem dziewczyną i lubię zaszaleć jeśli chodzi o styl. Ale oczywiście bez
przesady.
Taak??
Sorki, nie wiedziałam, ze jesteś dziewczyną ;D
Za dużo facetów na tym forum ;P


Całkowicie się z tobą zgadzam, za dużo tu facetów. Po za tym nic się nie stało:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:29, KOWAL0 napisał:

nikt nie ma lepszych butó niż te....

very, very original...
Hmm.. Meaby Made in India?
(Made in China jest powszechne)

He! Maj inglisz is veri sukcesful! Oł jes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:32, olcia13 napisał:

> nikt nie ma lepszych butó niż te....
very, very original...
Hmm.. Meaby Made in India?
(Made in China jest powszechne)

He! Maj inglisz is veri sukcesful! Oł jes :P

jes, jes its mejd in indja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:35, olcia13 napisał:

Planuje zakup trzech nowych par butów sprotowych. Mam tu kilka propozycji, które są najlepsze?

Hmm... zależy tez od stylu w jakim sie ubierasz, ale pierwsze chyba najfajniejsze :) ewentualnie czwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:43, Deejay napisał:

> Planuje zakup trzech nowych par butów sprotowych. Mam tu kilka propozycji, które są najlepsze?

Hmm... zależy tez od stylu w jakim sie ubierasz, ale pierwsze chyba najfajniejsze :) ewentualnie
czwarte.

Jeśli chodzi o mój styl ubierania, to jest tak...
Bardzo często noszę czarne podkoszulki (nie całe czarne, tylko z różnymi LOGAMI, grafikami, itd.), jeśli chodzi o spodnie to mam głownie jeansy, moro, oraz spodnie tego typu co na obrazku. Bluzy: sporotowe, zapinane, przeważnie czarne, krótkie. Często chodzę w rybaczkach, krótkich spodenach (właściwie to odkąd urosłam mogłabym otwóżyć sklep ,,Tanie Rybaczki" ;P a tak serio to nic by z tego nie wyszło bo i tak cała kolekcja poszła z dymem ;P, chlip ...), buty... zależy, głównie sportowe, czasem zamszowe. Jesli chodzi o kórtki to też sporotwe, byleby krótkie, a jakieś tam dłuuugie ,,dojary", czasem skórzane (czarne jeśli już).. , a czsem materiałowe (jak na zdjęciach) to by było na tyle.

Nie lubię odzieży workowatej (tzn. długiej) :D
Dam Ci kilka zdjęć moich ubrań, które osobiscie zamawiałam w sklepach internetwych (stąd pochądzą z różnych serwisów).

20070512190558

20070512190735

20070512190902

20070512191024

20070512191150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 19:21, Union Pacific napisał:

To jest temat o butach, a ty już z całą garderobą wypadłaś xD

Deejay zapytał jaki mam styl, więc staram siem się mu go pokazać (to moze pomoze w wyboże butów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry gust.
sam lubię chodzić w bojówkach i ogólnie w takich pseudo-wojskowych ubraniach. z tego co pokazałaś to najbardziej podobają mi się (oczywiście sam bym ich nie założył, bo jestem facetem, żeby nie było wątpliwości) spodnie 1 i 2 oraz kurtki 1 i 3. pasują do siebie, chociaż można też zmiksować jeansową kurtkę z bojówkami (wojskowa kurtka z jeansami jednak nie przejdzie).
do tego jakieś sportowe buty (chociażby numer 3 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22642&pid=78 ) i już pierwszorzędny komplet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile sie namęczyłam, żeby znaleźć zdjecia moich bluz w necie... (nie pamietam gdzie poszczegulne kupowałam ale mniejsza). Udało się, jakieś 40% bluzek jest. Ufff....

20070512194326

20070512194511

20070512194724

20070512194919

20070512195052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach