Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 11:15, paweusz napisał:

Co jest złego w tym typie obuwia ?!

Spokojnie, bez nerwów... ;) po prostu nie lubię takich wysokich butów i nie pasują do mojego stylu ubierania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:58, SinClers napisał:

ja tam kupuję McArthury :)
są piękne te wzory niczym z filmu były tylko 2 pary :( ale się załapałem.

McArthur to firma. Pokaż które buty konkretnie kupujesz. Albo chociaż model podaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje całkiem niedawno kupione buty (no jakieś 3-4 tygodnie temu). Troszeczkę brudne, bo yulko przetarłem je po dyskotece, ale na szczęście nie podeptali mi ich za bardzo :]

20070829000958

20070829001123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ostanio kupiłem takie buty . Smith''s Chief , fajnie wyglądają , to był taki zakup że fajne to biorę. Nie chciało mi się chodzić po sklepach . Wybrałbym czarne Reeboki , ale rozmiaru mojego nie było.

20070829001719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:11, Moras1990 napisał:

A oto moje całkiem niedawno kupione buty (no jakieś 3-4 tygodnie temu). Troszeczkę brudne,
bo yulko przetarłem je po dyskotece, ale na szczęście nie podeptali mi ich za bardzo :]

hehe mi sie wydaje, czy masz bardzo małą stopę...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:52, Deejay napisał:

hehe mi sie wydaje, czy masz bardzo małą stopę...? :)


Rozmiar 46, więc ci sie raczej zdaje :P. One maja po prostu taki dziwny krój, ze czasami mi również wydaja sie mniejsze. Jednak taki styl butów podoba mi sie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:53, Moras1990 napisał:

Jednak taki styl butów podoba mi sie najbardziej :)

W sumie mamy podobne gusta :)
Ja chciałem na wiosne kupić te ===> http://www.zappos.com/n/multi_view.cgi?product_id=7291521&color_id=86253&view=multi
ale nie mogłem znaleźć, więc mam takie :) ===> http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_19/20070512102638.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:11, Moras1990 napisał:

A oto moje całkiem niedawno kupione buty (no jakieś 3-4 tygodnie temu). Troszeczkę brudne,
bo yulko przetarłem je po dyskotece, ale na szczęście nie podeptali mi ich za bardzo :]

Za ile je kupiłes? i gdzie? Bardzo ładne, moze na nie zapoluję ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:43, zbigniew.1 napisał:

Za ile je kupiłes?

259zł
>i gdzie?
W Płocku w Croppie, ale również łatwo znaleźć je w internetowych skateshopach

Dnia 30.08.2007 o 18:43, zbigniew.1 napisał:

Bardzo ładne, moze na nie zapoluję ;)?

A dziękuję, mnie również sie podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:17, olki77 napisał:

No ja ostanio kupiłem takie buty . Smith''s Chief , fajnie wyglądają , to był taki zakup że
fajne to biorę. Nie chciało mi się chodzić po sklepach . Wybrałbym czarne Reeboki , ale rozmiaru
mojego nie było.


Fajne, pasują mi do spodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Nie podajemy linków do konkretnych pozycji w sklepach...

kowboj3
Bardzo fajne :) Takie neutralne, a jednocześnie przykuwają uwagę :) Jak masz takie to gratuluję wyboru :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:21, kowboj3 napisał:

Fajne, pasują mi do spodni ;)


Troszkę nie zrozumiałem , pasują ci do spodni dlatego że je kupiłeś czy dlatego że przymierzałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, olki77 napisał:

> Fajne, pasują mi do spodni ;)
Troszkę nie zrozumiałem , pasują ci do spodni dlatego że je kupiłeś czy dlatego że przymierzałeś ?

myślę, że chodziło mu o "Fajne, pasowałyby mi do spodni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprawiłem sobie buty na halę do grania w piłkę nożną, siatkówkę i we wszystko w co na hali grać można. Wybrałem firmę Adidas i model F10+. Zapłaciłem za towar nie mało, bo 249 zł. Cóż dzisiaj je ubrałem na trening siatkarski i tak sobie pościerałem stopy, że będę trening pamiętał przez najbliższy tydzień, wcale nie z powodu dobrej dyspozycji... Już tłumaczę, że buty są jak najbardziej dobre tylko trzeba je nieco rozchodzić - pod koniec sparingu było już w porządku, ale początek dał mi się nieźle we znaki... Ogólne jestem z zakupu zadowolony, bo te Adasie są trwałe i nie najgorzej wyglądają. Mam nadzieję, że także mi długo posłużą :)

PS: Sorki za zdjęcie, ale lepszego z tym właśnie kolorem nie znalazłem.

20070901021127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za halówkami nie przepadam, ale te ogólnie są całkiem fajne :) I nie dziw się, że źle Ci sie w nich grało w siatkę, bo to nie są buty do grania w tą dyscyplinę sportu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach