Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 19:20, razormw napisał:

A ja po domu w kapciach chodzę xD to w ogolę nie ma problemu :D

Ja po domu tez mam kapcie ale w nich nie chodzę po prostu albo sobie zapomnę że je mam albo po prostu nigdzie nie chodze po domu to nie ubieram i tak po prostu leżą w szafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:12, razormw napisał:

LuQeMaStEr -> ee tam to ty niski jesteś ;p Mam kolegę 15 lat - 2,08 :O


O żesz kurde. No to faktycznie gigant. Ale jeszcze będę miał ze dwa lata aby nadrobić ;) Muszę liczyć na to, że więcej nie urośnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba Ci się nie uda :p z tego co wiem cały czas rośnie i to mocna xD ale też za tym idą różne rzeczy: nie może biegać,ogólnie w ogóle sportu uprawiać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:42, razormw napisał:

No chyba Ci się nie uda :p z tego co wiem cały czas rośnie i to mocna xD ale też za tym
idą różne rzeczy: nie może biegać,ogólnie w ogóle sportu uprawiać :|


Dlaczego ? Choruje na coś ? Przynajmniej w takim wieku taki wzrost nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba właśnie myśle,że przez ten wzrost. Raz jedyny jak na wf-ie ćwiczył to nogę złamał..on chyba właśnie ma jakąś chorobę związaną z tym wzrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:47, razormw napisał:

No chyba właśnie myśle,że przez ten wzrost. Raz jedyny jak na wf-ie ćwiczył to nogę złamał..on
chyba właśnie ma jakąś chorobę związaną z tym wzrostem

To rośnie szybko i kości robią sie coraz słabsze znam takiego kolego co to go lekko kopniesz i juz ma coś złamane wspułczuję takim ludzią niby ta jest jakiś brak w kościach ale nie pamiętam już jakich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wolę mieć właśnie te 1,75 niż być niepełnosprawnym fizycznie :| ale to chyba offtop trochę :D zaraz wbiją moderatorzy i nam się oberwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:08, razormw napisał:

ja chyba wolę mieć właśnie te 1,75 niż być niepełnosprawnym fizycznie :| ale to chyba
offtop trochę :D zaraz wbiją moderatorzy i nam się oberwie xD

No racja nie zmieniajmy już tematu przepraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuję, ale muszę powiedzieć, że rzep jest bardzo przydatny. Nie musisz wiązać butów ;)

@ kuba121 - bardzo fajne buty; proste; bez zbędnych detali. Przyznam, że sam chciałem ja kupić, ale niestety nie było rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:52, gothicsheep napisał:

Dammit, nie to kliknąłem ;/.

To do deski?? Trzeba było coś ze DC wziąśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:11, gothicsheep napisał:

> > Dammit, nie to kliknąłem ;/.
> To do deski?? Trzeba było coś ze DC wziąśc.
Za drogie/za duże ;].

Później jak będziesz ollie robić to będziesz mieć z boku brzydką podeszwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:13, adi54 napisał:

Później jak będziesz ollie robić to będziesz mieć z boku brzydką podeszwę.

Wiesz, lepsze takie niż przysłowiowe halówki, na których i tak o dziwo kilka razy ollie jako tako mi wyszło ;P. Ciekawe jak będzie teraz ;). A że buty pod wpływem jazdy się zużywają? Oczywiste i prędzej czy później każde się wyeksploatują, nawet DC shoes ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:52, gothicsheep napisał:

Dammit, nie to kliknąłem ;/.


ile za nie dales ? moj qmpel jezdzi na desce od kilku lat i powiem ci ze takie buty z klopp`a to sciema, a nie na deske. niestety, tam kupuja tylko ludzie , ktorzy chca wygladac na skejtow i tyle. qmpel do deski kupuje buty uzywane od ziomow, bo:
- o wiele taniej (ok.50zl)
- i tak po 2/3 miechach musi kupic nowe
- moze nie sa znanych firm jak Etnies, Emerica, DC czy czy jakies Globe`y, ale do deski sa jak znalzl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach