Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 19:40, NeVeN napisał:

> pierwsze uwielbiam, drugie ubóstwiam.

Nareszcie coś fajnego.

Ja na początku chciałbym dodać, że osoby, które nie widzą nic poza butami halowymi (jeszcze
do chodzenia po mieście) to meciarze. Tak moi drodzy meciarze. Byty to dusza człowieka
(a przynajmniej zewnętrzna). Fakt nie jest to wielka hańba ale warto mieć własny styl
i przekonania, a halówki nosi w Polsce 85% młodzierzy. Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.
Poprostu jest to MOJE zdanie i nie chciałem nim nikogo obrazić.

Taak, takie samo zdanie mam i ja :) Chociaz do chodzenia po szkole mam halówki adidasa to poza szkołą nosze buty takiego fasonu jak masz na 3 obrazku ( tylko ze z croppa no i kupilem te butorolki Heelys dzisaj za 330 zł) :!

Dnia 22.04.2008 o 19:40, NeVeN napisał:


Jeśli chodzi o to co noszę (nienawidzę Adidas, Nike, Puma i Reebook przeżyję) to Vans
i Globe i są to moje podstawy jeśli chodzi o buty. Mam jedynie 1 Reebook do biegania,
a niżej zdjęcia. Są z neta, ale postaram się umieścić swoje. Te ostatnie to jedyny wyjątek,
bo są to zwykłe "trampki", które są tylko do szkoły. Niektóre zdjęcia są małe ale da
się zobaczyć...........

No i tu tez sie zgodze ;] nie wiem jak mozna po miescie latac w halówkach ( wydaje mi sie ze jest to obuwie typowo do uprawiania sportów malo wygodne chociaz nie narzekam na moje adidasy )
Pozdrawiam..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:29, DreaN napisał:

> > pierwsze uwielbiam, drugie ubóstwiam.
>
> Nareszcie coś fajnego.
>
> Ja na początku chciałbym dodać, że osoby, które nie widzą nic poza butami halowymi
(jeszcze
> do chodzenia po mieście) to meciarze. Tak moi drodzy meciarze. Byty to dusza człowieka

> (a przynajmniej zewnętrzna). Fakt nie jest to wielka hańba ale warto mieć własny
styl
> i przekonania, a halówki nosi w Polsce 85% młodzierzy. Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.

> Poprostu jest to MOJE zdanie i nie chciałem nim nikogo obrazić.
Taak, takie samo zdanie mam i ja :) Chociaz do chodzenia po szkole mam halówki adidasa
to poza szkołą nosze buty takiego fasonu jak masz na 3 obrazku ( tylko ze z croppa no
i kupilem te butorolki Heelys dzisaj za 330 zł) :!
>
> Jeśli chodzi o to co noszę (nienawidzę Adidas, Nike, Puma i Reebook przeżyję) to
Vans
> i Globe i są to moje podstawy jeśli chodzi o buty. Mam jedynie 1 Reebook do biegania,

> a niżej zdjęcia. Są z neta, ale postaram się umieścić swoje. Te ostatnie to jedyny
wyjątek,
> bo są to zwykłe "trampki", które są tylko do szkoły. Niektóre zdjęcia są małe ale
da
> się zobaczyć...........
No i tu tez sie zgodze ;] nie wiem jak mozna po miescie latac w halówkach ( wydaje mi
sie ze jest to obuwie typowo do uprawiania sportów malo wygodne chociaz nie narzekam
na moje adidasy )
Pozdrawiam..;]



no to ja moge dokladnie tak samo uzasadnic swe argumenty :)
85% mlodziezy nosi halowki ? a po co tobie buty na DESKE skoro sczerze watpie bys w ogole w zyciu na takowej stanal ? a halowki to halowki, uniwersalne itp. Co z tego ze tak duzo ludzi je nosi ? na rynku jest masa wzorow/modeli, kazdy znajdzie cos dla siebie. hmm co do wlasnego stylu to bym polemizowal :/ na miescie mozna spotkac kilka podstawowych typow butow: halowki, na deske (globe i te inne), trampki (błee) i jakies takie polbuty/wyjsciowe, ale to raczej nosza starsi wiekiem.
ja tam nie biegam po miescie w halowkach, tylko w koreczkach :P adidasa, dla uscisnienia. (rys1.) oraz przymierzam sie do kupna takich korkow :) (rys2)

20080422214759

20080422214911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:49, Zauri napisał:

no to ja moge dokladnie tak samo uzasadnic swe argumenty :)
85% mlodziezy nosi halowki ? a po co tobie buty na DESKE skoro sczerze watpie bys w
ogole w zyciu na takowej stanal ?

Sory ale w tym momęcie pomyliłeś sie ;] ito strasznie hashuashahaha ;] Na desce jezdze 3 razy dziennie w poldnie o polnocy i o swicie ;] więc te buty to dla mnie uzasadniony wybór. Mam nadzieje ze w tych korkach z obrazka 2 beddziesz chodzil po miescie xDDD
a halowki to halowki, uniwersalne itp. Co z tego ze

Dnia 22.04.2008 o 21:49, Zauri napisał:

tak duzo ludzi je nosi ? na rynku jest masa wzorow/modeli, kazdy znajdzie cos dla siebie.
hmm co do wlasnego stylu to bym polemizowal :/ na miescie mozna spotkac kilka podstawowych
typow butow: halowki, na deske (globe i te inne), trampki (błee) i jakies takie polbuty/wyjsciowe,
ale to raczej nosza starsi wiekiem.
ja tam nie biegam po miescie w halowkach, tylko w koreczkach :P adidasa, dla uscisnienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:54, DreaN napisał:

Sory ale w tym momęcie pomyliłeś sie ;] ito strasznie hashuashahaha ;] Na desce jezdze
3 razy dziennie w poldnie o polnocy i o swicie ;] więc te buty to dla mnie uzasadniony
wybór. Mam nadzieje ze w tych korkach z obrazka 2 beddziesz chodzil po miescie xDDD


wiec albo kiepsko jezdzis albo po prostu jestes kasiasty :P moj qmpel jezdzi od 5 lat na desce, buty na deske kupuje u znajomych, bo i tak rozwalaja sie one po 3 miechach, mimo iz on je klei szugiem (czy jakos tak, taki klej) Przychodzi ze szkoly i na deske do 20/22 :P
chodzi mi wlasnie o ta tendencje, ze ludzie, ktorzy w zyciu niie jezdzili kupuja takie buty i sie lansuja. to jest jakies 90% posiadaczy takich butow :PP a w pilke to raczej kazdy moze zagrac w halowkach ...

"Mam nadzieje ze w tych korkach z obrazka 2 beddziesz chodzil po miescie xDDD" zal i tyle jakbys nie wiedzial to w korkach sie gra w pilke, na boiskach, trawiastych :P
ps. pewnie wiesz to co napisalem wyzej, ale sprawiasz wrazenie kompletnego ignoranta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że Converse robi fajne rzeczy. Ostatnio nabyłem takie buciki, spodobały mi się ze względu na nieco oldschoolowy wygląd bez jakichś strasznych bajerów, no i gwiazdka jest ładna. Chyba 170 zł, więc cena jeszcze do zniesienia porównując jakieś globy czy DC...

20080422221448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:11, mateuszbanach0 napisał:

> Podobno modne
ja pierdziu!!!!! muszę takie mieć!!!! gdzie można je dostać??????????????? heh, żart...

chcesz kupic.nuwki niesmigane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 07:21, Beror napisał:

> > Podobno modne
> ja pierdziu!!!!! muszę takie mieć!!!! gdzie można je dostać??????????????? heh,
żart...
chcesz kupic.nuwki niesmigane

heh żartowałem, dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:03, mateuszbanach0 napisał:

> > > Podobno modne
> > ja pierdziu!!!!! muszę takie mieć!!!! gdzie można je dostać???????????????
heh,
> żart...
> chcesz kupic.nuwki niesmigane
heh żartowałem, dzięki!!

tak jak myslalem.nawet na allegro nie chca kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 21:24, Vytrix napisał:

> kupię i będę szczęśliwy.

Buty są naprawdę genialne, a drogie, bo to ze stanów jest import :/ a w stanach można
je kupić za nasze 100 zł ;)

Tam to w ogóle jest więcej takich skejkowskich rzeczy, my nie mamy takich fajnych rysunków jak oni, oto dowód: http://allegro.pl/item349408524_blind_kenny_automatic_papier_wysylka_za_darmo.html . No i tańsze, masz rację, my mamy swoje tanie polskie POGO i jak na razie tylko POGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś do Pogo nie potrafię się przekonać ;) Tak czy siak, czekam, aż wymyślą coś takiego, żeby było odpowiednikiem etnies, albo przynajmniej Emerica. Dobrym odpowiednikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje buty ostatnio w Smith''sie ogólnie można tam wyszukać fajne ciuchy, a i często zdarzają się całkiem spore przeceny;) Gorąco polecam;) Teraz kupiłem sobie właśnie takie buty:

20080424082630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 06:53, Vytrix napisał:

Ja tam jakoś do Pogo nie potrafię się przekonać ;) Tak czy siak, czekam, aż wymyślą coś
takiego, żeby było odpowiednikiem etnies, albo przynajmniej Emerica. Dobrym odpowiednikiem
;)

Myślę, że tego doczekamy się za 20 lat jak dobrze pójdzie, a może i trochę mniej, dopiero nasze pokolenie znające się na takich firmach to wymyśli. To nie jest dział gospodarki, na którym znają się dzisiejsi biznesmeni. O ile ktoś z naszego pokolenie wyrośnie na biznesmena:) Jak na razie musimy się cieszyć tą drożyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast pokazywać buty, mam pytanie ;] A w zasadzie mój znajomy ma - ze względu na to, że jest on typowym pięknisiem, nalega, abym mu odpowiedział ;p

Pytanie brzmi: Czy trampki są jeszcze w modzie?

Sam mu nie potrafię odpowiedzieć, bowiem ja nie lubię takiego obuwia, i mało mnie interesuje, czy one są w modzie, czy też nie. Jednak proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie już nieaktualne - facet i tak kupił te trampki. Swoją drogą - WTF?! Czy inflacja w Polsce naprawdę tak skacze, aby na zwykłe szmaciane trampki dać 220 zł? Rozumiem dać tyle na buty ze skóry, ale za szmatę na gumie, bo jest jakiś markowy znak? Paranoja.

Aby nie OT mój najnowszy nabytek - Converse One Star Volitant Rock OX.

20080428202322

20080428202330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:23, kowboj3 napisał:

Pytanie już nieaktualne - facet i tak kupił te trampki. Swoją drogą - WTF?! Czy inflacja
w Polsce naprawdę tak skacze, aby na zwykłe szmaciane trampki dać 220 zł? Rozumiem dać
tyle na buty ze skóry, ale za szmatę na gumie, bo jest jakiś markowy znak? Paranoja.


Aby nie OT mój najnowszy nabytek - Converse One Star Volitant Rock OX.

No na zdięciu to nawet bardzo fajnie sie prezentują ładny kolor itp.itd. No ale jest jeden minus nie lubię tego typu butów ale dam 7/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:23, kowboj3 napisał:

Pytanie już nieaktualne - facet i tak kupił te trampki. Swoją drogą - WTF?! Czy inflacja
w Polsce naprawdę tak skacze, aby na zwykłe szmaciane trampki dać 220 zł? Rozumiem dać
tyle na buty ze skóry, ale za szmatę na gumie, bo jest jakiś markowy znak? Paranoja.


Aby nie OT mój najnowszy nabytek - Converse One Star Volitant Rock OX.

Trochę jak na tramposze przebajerzone. Nie mają takie klasycznego charakterku, że tak niczym po pijaku stwierdzę :P. Ale ogólnie ładne. Po ile takie? Też bym może zainwestował w takie niezobowiązujące obuwie jak trampki, tylko trochę wyższe niż tylko za kostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach