Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Mój styl ? Adidaski, New Balance czarne i tyle. Taki mam styl ;) Nie lubię skejtowskich butów, jakie ma np. HiSin u górze ( oczywiście tylko mówię, nic do ciebie nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram tanie, chińskie, bardzo gumowe trampki z Chin :-D Zazwyczaj rozpadają się po takim samym czasie, co większość markowych tramposzy, ale świadomość ceny (9 zł) pozwala uczynić z frygnięcia ich do kosza radosne wydarzenie.

A tak w ogóle: chłopcy, chłopcy, o butach?...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje buty, wciąż niezawodne. Produkcja: słynna firma LegBut.

Przeznaczenie: wszystko, od nart po żużel.
Cena: bezcenne
Przemakalne jak jasna cholera

20080924003858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po domu noszę Crocsy. Babcia kupiła w stanach i są po prostu niezniszczalne. Mówimy ( brat, mama i inni też mają ) na nie plazmowce, ponieważ do brata przyszedł kolega i śmiejąc się mówił - co to za kapcie plazmowe masz na sobie ? xD I jakoś się to przyjęło. Mam identyczne jak na zdjęciu, lecz ten tylny pasek na pięty mam ( albo raczej miałem ) pomarańczowy. A miałem, ponieważ był dla mnie nie wygodny, więc wziąłem nożyczki o obciąłem. Wyrwać się nie dało bo ta guma jest mocna i twarda jak cholera ;] A do tego same w sobie są jakby kauczukowe - rzucę jednym o ziemie, to on zawsze gdzieś poleci ;P I często jak jestem z mamą na zakupach to śmieję się z mamą jak widzimy podróbki w sklepach ;P

20080924125658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 07:18, xJohnCenax napisał:

Hehe ale deptacze daj do muzeum

Ja w siatke to gram w butach reeboka:). Nawet nie widziałem u siatkarzy żeby mieli buty z Nike do siaty. Tylko adidas i reebok.
EDIT: Sorki na złego posta odpowiedziałem. Chodzi o tego troszkę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 13:02, Coxsik napisał:

> Hehe ale deptacze daj do muzeum
Ja w siatke to gram w butach reeboka:). Nawet nie widziałem u siatkarzy żeby mieli buty
z Nike do siaty. Tylko adidas i reebok.



Jutro dam CI screena;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 00:39, Enzo_0 napisał:

Oto moje buty, wciąż niezawodne. Produkcja: słynna firma LegBut.

Przeznaczenie: wszystko, od nart po żużel.
Cena: bezcenne
Przemakalne jak jasna cholera




A te twoje kapcie to zza czasu PRL-u?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a ja sobie ufundowałem tzw. Butorolki ;) Co prawda zdjęcie z Allegro i mały rozmiar, bo jeszcze do mnie nie doszły, ale jak dojdą dam oryginalne zdjęcie ;).

20080924152848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach