Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Z ciezkim sercem czytam herezje ktore tutaj wypisujecie.
Adio, DC, etnies. Z założenia to buty na deske, a w sumie w mojej opinii sa co najwyzej do chodzenia, chociaz i tak w zyciu bym nie zalozyl. Adio - jezdzilem w nich 2 tygodnie, po tym czasie rozpadly sie. Jak chcecie moge potem wrzucic foty, zeby nie bylo ze wymyslam. Etniesy - tak samo, bodajze 2 tygodnie - miesiac. DC to kolejne buty, ktore jak nie maja oznaczenia ze posiadaja najrozniejsze systemy nie ma sensu brac bo strasznie szybko niszczy sie podeszwa.
Odradzam wiec DC, ktore nie nadaja sie imo do niczego, nawet do chodzenia. W przyszlosci jak moze mi sie znudza esy , to ew sprobuje emerica''y, albo supra.

Ogolnie to z mojej strony polecic moge esy

http://esfootwear.com/footwear/spring-2009/square-one-3/black-white/ w takich jezdze

http://esfootwear.com/footwear/holiday-2008/accel-tt-hi-2/brown-brown/ w takich chodze. Fotek nie chce mi sie robic, jakby ktos chcial to ew moge potem na gg podeslac czy cos.

Buty ktore wytrzymuja na desce 3 miesiace - cud
Buty ktore niszcza sie po 1 miesiacu - raczej kiepskie.
To tak co do dyskusji.

zbigniew.1
To chyba skoro sa na deske, to powinny wytrzymac przy chodzeniu z rok, przynajmniej. Ale co ja tam bede sie czepial, skoro osoby ktore znaja 3 firmy deskorolkowe na krzyż (tak jak dziewczyny, DC ADIO ETNIES - pelno dziewczyn w takich chodzi) sa bez watpienia bardziej poinformowane niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:12, Vesania666 napisał:

a ja sie wo?e w takich ;P

Ładne są, ale ja wole typowe halówki Nike :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:33, BANITA PL napisał:

teraz chodze w tym (tak w lato te? w nich chodzi3em) -> glany 10 dziurkowe steela

A we wtorke jade do Wawy po "l?eszy ekwipunek"


Steele są fajne, szkoda że rozpadają się po roku częstego użytkowania. Teraz aktualnie chodzę w Conversach z serii Black Sabbath bądź rozpadających się steel''ach. Grungeowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 16:05, FranTheMan napisał:

> teraz chodze w tym (tak w lato te? w nich chodzi3em) -> glany 10 dziurkowe steela

>
> A we wtorke jade do Wawy po "l?eszy ekwipunek"

Steele są fajne, szkoda że rozpadają się po roku częstego użytkowania. Teraz aktualnie
chodzę w Conversach z serii Black Sabbath bądź rozpadających się steel''ach. Grungeowo
;)

A mi bardzo dobrze Steele służą ;) Troche je mam a i koncertów też nie mało było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:25, Zauri napisał:

doradzcie: adidas lanto (1 i 2) czy chohan (3 i 4) ??

Że do chodzenia? Obie pary są siebie warte i równie ''piękne''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz chce sobie kupic cos innego niz zwykle halowki/typowe adidaski... w tych chohanach ten czubek wydaje mi sie jakis taki troszke zbyt dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek.
No może nie taki nowy, bo już ma 3 dni ;x
I muszę przyznać, że są to moje pierwsze buty firmy Emerica, i są przewygodne.

20090328201930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:00, Adamzzz napisał:

Świetne, bardzo ''lanserskie'' :P. Ile dałeś?

Aż głupio się przyznać, ale całe 500 zł. Niektóre buty kosztują w okolicach 200 zł i co z tego jak po 2 miesiącach odkleja ci się podeszwa (znam to z doświadczenia). Wydałem na nie dużo pieniędzy, jednak jestem przekonany, że posłużą mi przynajmiej rok.
PS. Sam niewiem czemu ja się w ogóle tłumaczę, przecież to mój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z racji otworzenia w pobliżu salonu Mustanga wybrałem sie na zakupy i oto co upolowałem. :) Czarne bardzo solidne, nieziemsko wygodne i imo kozackie z wyglądu. Białe też wygodne, też kozackie, tylko troszkę delikatniejsze, ale do chodzenia starczą na parę ładnych miesięcy.

20090328202909

20090328202929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:29, Nevikanos napisał:

> Świetne, bardzo ''lanserskie'' :P. Ile dałeś?
Aż głupio się przyznać, ale całe 500 zł. Niektóre buty kosztują w okolicach 200 zł i
co z tego jak po 2 miesiącach odkleja ci się podeszwa (znam to z doświadczenia). Wydałem
na nie dużo pieniędzy, jednak jestem przekonany, że posłużą mi przynajmiej rok.
PS. Sam niewiem czemu ja się w ogóle tłumaczę, przecież to mój wybór ;)


Z mojego doświadczenia pochodzisz 3 miesiące i buty zaczną się sypać. Przynajmniej ja miałem tak z każdymi Jordanami i Nike''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:34, Kryhuu napisał:

Ostatnio z racji otworzenia w pobli?u salonu Mustanga wybra3em sie na zakupy i oto co
upolowa3em. :) Czarne bardzo solidne, nieziemsko wygodne i imo kozackie z wyglądu. Bia3e
te? wygodne, te? kozackie, tylko troszke delikatniejsze, ale do chodzenia starczą na
pare 3adnych miesiecy.

Nie lubie tego stylu Mustanga. Jakoś mi nie przypasował, a szkoda, bo podobno bardzo wygodne i nawet solidne buciorki.
A ja popylam w takich oto:

20090328204845

20090328204854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach