Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 21:43, nov_pl napisał:

kupi3em w krk... rozgląda3em sie za czymś innym ale te od razu mi sie spodoba3y...


ups! nie wyczyściłem w photoshopie :/ :D

całkiem całkiem ładne ile kosztowały ? z ciekawości się zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:45, RyderxDD napisał:

> kupi3em w krk... rozgląda3em sie za czymś innym ale te od razu mi sie spodoba3y...

>
>
> ups! nie wyczyściłem w photoshopie :/ :D
całkiem całkiem ładne ile kosztowały ? z ciekawości się zapytam

89zł :D
a liczyłem że na butki wydam ze 2stówy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:50, nov_pl napisał:

> > kupi3em w krk... rozgląda3em sie za czymś innym ale te od razu mi sie spodoba3y...

>
> >
> >
> > ups! nie wyczyściłem w photoshopie :/ :D
> całkiem całkiem ładne ile kosztowały ? z ciekawości się zapytam
89zł :D
a liczyłem że na butki wydam ze 2stówy :D

no 200 zł to nie ale nawet fajne są :P za taka cenę bym sobie zafundował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:43, radooo napisał:

A oto i moje piekne Es''y :D


Wow, bardzo fajne buty. Jak byś mógł to prosiłbym o zdjęcie na nodze, bo chciałem kupić takie buty ale nie wiem czy będą dobrze na mnie wyglądać (mam bardzo chude nogi).
BTW, podaj nazwę tych butów bo jeżeli znajde je tanio to napewno kupie.


A tutaj mój najnowszy nabytek: Etnies RVM (lub Rap Vulc Mid jak ktoś woli :-)). Jutro wrzucę prawdziwe foty (o ile będe pamiętał).

20090519183839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakieś fajne buty do grania w piłkę na nawierzchni betonowej? Chodzi mi o takie, które nie rozwalą się po roku użytkowania jak moje T90 i Mercuriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:07, capral napisał:

Zna ktoś może jakieś fajne buty do grania w piłkę na nawierzchni betonowej? Chodzi mi
o takie, które nie rozwalą się po roku użytkowania jak moje T90 i Mercuriale.


Takich to chyba nie ma - ale ja uzywalem NIKIE Tiempo, z tym ze nie chalowki a ten typ ktory ma czarna podeszwe i male gumowe korki, ktore szybko sie starly ale buty jeszcze daja rade i sa calkiem wygodne choc stopy sie dosc szybko moga spocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:05, rolnik napisał:

A takie sobie Air Force''y, od jakiejś babki z Kętrzyna za 70 zł, czytaj okazjaaaa.


Jak na rolnika przystalo, nie co innego tylko air force''y ;] nie no taki joke ;p Ale butki ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:05, rolnik napisał:

A takie sobie Air Force''y, od jakiejś babki z Kętrzyna za 70 zł, czytaj okazjaaaa.


Nie wiem czemu, ale w Air Force''ach odpycha mnie bardzo gruba podeszwa pod piętami. Rozumiem że to tam jest to słynne "Air" które tak amortyzuje :-).

BTW, osobiście, o wiele bardziej podobaja mi się kolekcja Nike Mogan Mid, ale za 70zł to bym kupił te Air Force;y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:43, rob300i napisał:

Nie wiem czemu, ale w Air Force''ach odpycha mnie bardzo gruba podeszwa pod piętami.
Rozumiem że to tam jest to słynne "Air" które tak amortyzuje :-).

To jest właśnie ten system, którego brak czyni Dunki nie wartymi uwagi.

Dnia 29.05.2009 o 22:43, rob300i napisał:

BTW, osobiście, o wiele bardziej podobaja mi się kolekcja Nike Mogan Mid, ale za 70zł
to bym kupił te Air Force;y.

Mogany są niewygodne, poza tym stopa się w nich gotuje bardziej niż w AF1.

propsik za te AF1 wyżej, ładnie wyhaczone za taką cenę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:49, kobe47 napisał:

> Nie wiem czemu, ale w Air Force''ach odpycha mnie bardzo gruba podeszwa pod piętami.

> Rozumiem że to tam jest to słynne "Air" które tak amortyzuje :-).
To jest właśnie ten system, którego brak czyni Dunki nie wartymi uwagi.

I Vandale, które z reszta sa brzydkie jak noc.

Dnia 29.05.2009 o 22:49, kobe47 napisał:

> BTW, osobiście, o wiele bardziej podobaja mi się kolekcja Nike Mogan Mid, ale za
70zł
> to bym kupił te Air Force;y.
Mogany są niewygodne, poza tym stopa się w nich gotuje bardziej niż w AF1.

A mogany to dajcie spokoj, ni w ta ni w tamta, takie pomieszanie z poplataniem, niby skate buty... AF1 to klasyka i tyle, choc teraz bardzo napalony jestem na jakies AM1 lub AM90, tylko wez wyrwij jakies w rozsadnej cenie..

Dnia 29.05.2009 o 22:49, kobe47 napisał:

propsik za te AF1 wyżej, ładnie wyhaczone za taką cenę :).

dzieki, normalnie chodza za 300, pani chyba nie wiedziala, co sprzedaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2009 o 09:35, rolnik napisał:

> Mogany są niewygodne, poza tym stopa się w nich gotuje bardziej niż w AF1.
A mogany to dajcie spokoj, ni w ta ni w tamta, takie pomieszanie z poplataniem, niby
skate buty... AF1 to klasyka i tyle,


Rozumiem że chodziłeś w Moganach Mid skoro wiesz że noga się w nich gotuje. Wiadomo że buty do kostki nie nadają się na upalne lato i chodzenie po plaży (do tego są klapki, sandały lub ewentualnie jakieś bardzo cienkie low''y), ale na jasien i wiosnę (oraz czasem zimę) sprawdzają się wyśmienicie.

BTW, mogany również mają ten tak wychwalany przez was system Air. Pozatym raczej nie są to buty typowo na deskę (do tego lepsze są Nike Oncore lub tradycyjne z serii SB) ale raczej na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić buty do biegania, i tu pytanie do was, jakie firmy byście polecili? Muszą mieć dosyć grubą podeszwę, i być bardzo wytrzymałe(parkour). Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 10:14, rob300i napisał:

Rozumiem że chodziłeś w Moganach Mid skoro wiesz że noga się w nich gotuje. Wiadomo że
buty do kostki nie nadają się na upalne lato i chodzenie po plaży (do tego są klapki,
sandały lub ewentualnie jakieś bardzo cienkie low''y), ale na jasien i wiosnę (oraz czasem
zimę) sprawdzają się wyśmienicie.


A gdzie napisalem, ze noga sie w nich gotuje ;]]?

Dnia 30.05.2009 o 10:14, rob300i napisał:

BTW, mogany również mają ten tak wychwalany przez was system Air. Pozatym raczej nie
są to buty typowo na deskę (do tego lepsze są Nike Oncore lub tradycyjne z serii SB)
ale raczej na rower.


Pokaz mi ŁADNE mogany to porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:43, nov_pl napisał:

ups! nie wyczyściłem w photoshopie :/ :D

Trzeba było chociaż szmatką lekko przejechać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam ostatnio przerzuciłem się na halówki adidasa, właściwie to to może nie są halówki, bo chodzi mi o tą gumową podeszwę z mini korkami. Lepiej się trzymają imo.
Stwierdziłem że wezmę raz coś innego niż Nike''i, i padło na adidasa, na którego się przymierzałem zawsze. Jak na mój gust sa wygodniejsze, i ładniejsze od Wszystkich ''najków'' razem wziętych.
Adidas Predator TRX

20090531040003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach