Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 21:06, Qbasmok napisał:

> Tak,to gitara ;p

A jakie to wiosło? ; p


Emm...to wiosło dostałem od wujka,który sam je złożył ;p Trzeba przyznać,że ma dusze,ale przydałoby się je trochę odnowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:00, Slayer_Watti napisał:

Moje nowe trampki,może wytrzymają dłużej niż do końca pierwszego semestru ;p

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale zdaje mi się że trampki są chyba polskiej firmy Smith''s? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 23:07, I_dont_know napisał:

> Moje nowe trampki,może wytrzymają dłużej niż do końca pierwszego semestru ;p
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale zdaje mi się że trampki są chyba polskiej firmy Smith''s?
:)

No to dobrze kojarzysz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion

Nike Air Classic BW (Nintendo sytle)

Te buty żartobliwie polecił mi Dziqk w listopadzie ''08. Wystarczyło je raz zobaczyć i nie mogłem się oprzeć!
Zdjęcia galerii tutaj:
http://www.flickr.com/photos/nintendopassion/sets/72157610060876377/

Nawet nie miałem okazji ich ani razu założyć. Może to i chore...

Bu ty są w kolorystyce starej konsoli NES. Na jednym bucie pisze "select" a na drugim "start". Widać także odpicia pada. Normalnie chyba najpiękniejsza para butów jaką miałem okazję posiadać, czy ogólnie zobaczyć.
Dla retro gracza to coś miodnego!

Tx Dziqk!

PS - nie wiedziałem że macie nawet taki temat na forum :P

20090902042716

20090902042725

20090902042739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi butami wiąże się wielka historia ;p niecałe dwa miesiące temu kumpel znalazł je w mojej chacie... a że mieliśmy akórat impreze i byliśmy troszkę... no wiecie ;p założyliśmy się o coś już niepamiętam i kto przegra będzie musiał pomykać w tych butach cały następny dzień :) mnie naszczęście to omineło przegrał taki jeden kolega :) ale było zabawy i jaka b\yła jazda jak następnego dnia przyszedł w nich do szkoły!!! :) cała szkoła miała cały czas polew i błyskały tylko flesze :) wracając ze szkoły przez centrum miasta też wyglądało to kosmicznie :)

Dodam że są to prawdziwe buty klauna :)

20090907133513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:42, Blu napisał:

Co myślicie o takim buciku? Zastanawiam się czy by takowego nie kupić.


z tego co widzę to ten model ma węższy czubek, czego bardzo nie lubię ;]
no i preferuję Etniesy, które są joł - moje trzymają się już chyba trzeci rok, a wytarło się tylko trochę gąbki przy pięcie.
wadą takiego obucia jest to, że raczej w nich nie pobiegasz, bo się go nie wiąże (wystarczy wsuwać na stopę) i... może łatwo spaść xD są ciężkie i duże, przez co nie wszystkim mogą pasować (bardziej praktyczne i wygodniejsze, choć oczywiście nie chodzi o komfort noszenia, bo ten jest wysoki, a właśnie o tę dużą masę i wielkość, są jakieś wąskie halówki czy sportowe Adasie/Pumcie itp).
ja polecam, bo lubię, choć na początku musiałem się przyzwyczaić do gabarytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:42, Blu napisał:

Co myślicie o takim buciku? Zastanawiam się czy by takowego nie kupić.

Jak szukasz jakis jou elo skejt to chyba lepsze Esy albo Fallen. A najlepiej to Nike SB albo Adidas Skateboarding, modele typu campus, albo dunk, albo nie wiem, classic. Popatrz na skejtszopowych stronach typu kamuflage, miniramp, bo te szczerze srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:42, Blu napisał:

Co myślicie o takim buciku? Zastanawiam się czy by takowego nie kupić.

takie sobie.. IMO najfajniejsze buty tego typu to buty firmy Converse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że robi się już coraz zimniej, mokro i w ogóle jesiennie pora zmienić obuwie. A że nie chce mi się robić real foto to wrzucę takie zdjęcia. Polecam - buty są świetne, nieźle wyglądają, są ciepłe i wygodne. Same zalety. :-P

20091006203155

20091006203202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 20:33, Zauri napisał:

zapomniales dodac, ze maja +10 do samoobrony :P

Tak mówią miejskie legendy, jeszcze nie miałem okazji by ich użyć w niecnym celu ale przyznam że nie chciałbym dostać kopa z glana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 20:32, Tyler_D napisał:

Jako że robi się już coraz zimniej, mokro i w ogóle jesiennie pora zmienić obuwie. A
że nie chce mi się robić real foto to wrzucę takie zdjęcia. Polecam - buty są świetne,
nieźle wyglądają, są ciepłe i wygodne. Same zalety. :-P

Masz takie czerwonawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj zaopatrzyłem w takie buciki do grania, jako że moje wiekowe Iversony są już niezdolne do użytku...
Nike LeBron Soldier 3, jakby ktoś był zainsteresowany.
I mi pasują do stroju więc są elo... :>

@Tyler_D
Dostałem kiedyś w kość ogonową, nie wiem jak to się stało, że nic się nie pokruszyło, ale potrafi do dziś zaboleć... :)

20091006210232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach