Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Ja jeśli chodzi o buty, to tylko Salomon. Już parunastu ładnych lat korzystam z butów tej firmy i nie mogę narzekać. Noga się nie poci, nie przemakają tylko drogie :/ Dlatego jadę na przecenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 22:21, mlynar911 napisał:

A ja sobie aktualnie na takie butki poluję ;p czyli ... zbieram kase ;d


fajne, jak się nazywają? design przedni, bez wodotrysków - to cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 22:23, Daelor napisał:

fajne, jak się nazywają? design przedni, bez wodotrysków - to cenię.


Converse Star Player OX

Tego typu modeli jest jeszcze sporo. Ale oczywiście nie w Polsce ... A ja dziękuje za takie płacić 70 euro albo 50 funtów ..

Na allegro znalazłem takie i jeszcze takie zamszowe z czerwonym znaczkiem. Te mi się masakrycznie podobają ale oczywiście nie ma rozmiaru nam nie .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 21:30, Markush napisał:

Tylko powiedz szczerze. Zapłaciłeś za znaczek DC, czy za buty?

Nie za znaczek tylko dlatego że mają ładny wzór i są szyte co zwiększa ich wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję butów jesiennych, przypominających trampki, takie wyższe. Cholera, widziałem na mieście u kolesia takie, ale nie wiem jak się nazywają, a mnie masakrycznie zauroczyły : D Jeżeli ktoś wpadnie na jakiś trop to byłbym wdzięczny jakby się nim ze mną podzielił : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:52, Qbasmok napisał:

Poszukuję butów jesiennych, przypominających trampki, takie wyższe. Cholera, widziałem
na mieście u kolesia takie, ale nie wiem jak się nazywają, a mnie masakrycznie zauroczyły
: D Jeżeli ktoś wpadnie na jakiś trop to byłbym wdzięczny jakby się nim ze mną podzielił
: )

Hmm może chociaż firmę pamiętasz? Nie przypominały conversów?

20091023202302

20091023202308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:23, mlynar911 napisał:

Hmm może chociaż firmę pamiętasz? Nie przypominały conversów?


Stary, ja w conversach się wychowałem, więc jakby to były one to bym wiedział : P
I nie chodzi tutaj o nikepodobne obuwie jakie w ostatnich czasach mają wszyscy. Bardziej przypominał połączenie trampków z kozakami. A to co podałeś to właśnie ( http://store.nike.com/index.jsp?cp=EUNS_KW_NS09_PL_Google_B&country=PL&lang_locale=en_GB#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-300/pid-278611/pgid-291407) jest wyrób nikepodobny jaki mi się niezbyt podoba, a do tego noszą je wszyscy, a jak głosi stare przysłowie ''ubieraj się alternatywnie i oryginalnie''.

edit; ale przyznam, że zdecydowanie te conversy (co dałeś zdjęcie) wyglądają lepiej od tych najkaczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:31, Qbasmok napisał:

''ubieraj się alternatywnie i oryginalnie''.

Nie lepiej ubierać się tak jak się komu podoba? Nie ma chyba niczego bardziej denerwującego niż "alternatywność" na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:38, Rumcajsev napisał:

> ''ubieraj się alternatywnie i oryginalnie''.
Nie lepiej ubierać się tak jak się komu podoba? Nie ma chyba niczego bardziej denerwującego
niż "alternatywność" na siłę ;)

ale nie, nie. chodziło właśnie o to, że jak się komu podoba i przy tym oryginalnie. Jeżeli by spojrzeć na moją szkołę i wszystkich uczniów 3/4 ubiera się tak samo. A uwierz mi, jest to widok co najmniej niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:00, Tyler_D napisał:

>A uwierz mi,
> jest to widok co najmniej niesmaczny.
Bo?

0o.
Bo widzę 350 osób ubranych tak samo. Nie mówię, że mi to przeszkadza, ale seria klonów już mi zbrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:15, Qbasmok napisał:

0o.

Mhm ...

Dnia 23.10.2009 o 21:15, Qbasmok napisał:

Bo widzę 350 osób ubranych tak samo. Nie mówię, że mi to przeszkadza, ale seria >klonów
już mi zbrzydła.

Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby w gimnazjum czy tam średniej [ nie chce mi się sprawdzać ] było ileś tam osób ubranych identycznie / bardzo podobnie. Zresztą nawet, NAWET jeśli to co w tym dziwnego? Co z tego że np: 80 % nosi trampki / glany / jeansy / bluzy z kapturem? Ludzie generalnie ubierają się dość podobnie ... jak dla mnie to zwyczajnie szukasz dziury w całym i dramatyzujesz. Poza tym co cię obchodzą inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można zaprzeczyć, że Jordany są bardzo solidnymi i wygodnymi butami. Mnie osobiście jednak nie powalają designem, a i cena nie jest zbyt zachęcająca. Ale to już kwestia gustu. Ja na ten przykład ostatnio zakochałem się w Suprach i poluję na jakiś model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:26, LESZ3u napisał:

Nie można zaprzeczyć, że Jordany są bardzo solidnymi i wygodnymi butami. Mnie osobiście
jednak nie powalają designem, a i cena nie jest zbyt zachęcająca. Ale to już kwestia
gustu. Ja na ten przykład ostatnio zakochałem się w Suprach i poluję na jakiś model :)


powiem Ci, z te prezentują się o wiele lepiej na żywo niż na zdjęciu, tak jest z większością, zdjęcia moim zdaniem są niekorzystne, a co do ceny, w Polsce to nawet nie wiem, ale jak na USA to się bardzo opłacało, bo kosztowały około 79$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:19, Tyler_D napisał:

jak dla mnie to zwyczajnie
szukasz dziury w całym i dramatyzujesz.


Trudno, takie mam zdanie. Jestem zły i niedobry, bo wolałbym, żeby każdy był oryginalny. eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:08, Qbasmok napisał:

Trudno, takie mam zdanie. Jestem zły i niedobry, bo wolałbym, żeby każdy był oryginalny.
eot.

Jeżeki kazdy bylby oryginalny, to nikt by nie byl, zastanow sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach