Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2009 o 22:19, rolnik napisał:

Jeżeki kazdy bylby oryginalny, to nikt by nie byl, zastanow sie.


Po prostu chodziło mi o to, że jestem sfrustrowany dziesiątkami klonów jakie idzie zauważyć na mieście, tudzież w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:30, Qbasmok napisał:

> Jeżeki kazdy bylby oryginalny, to nikt by nie byl, zastanow sie.

Po prostu chodziło mi o to, że jestem sfrustrowany dziesiątkami klonów jakie idzie zauważyć
na mieście, tudzież w szkole.

Wiesz, mowisz o klonach a sam jestes podniecony conversami, czyli tym, czym sie teraz jara 3/4 spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:43, rolnik napisał:

Wiesz, mowisz o klonach a sam jestes podniecony conversami, czyli tym, czym sie teraz
jara 3/4 spoleczenstwa.

Jestem podniecony, bo mi się takie właśnie, a nie inne buty podobają. Wybacz, ale w moim otoczeniu znaleźć jeszcze kogoś w conversach to nie lada wyczyn. Jak wspomniałem wiek nike jest u szczytu. I nie chodzi przecież o oryginalność jedynie poprzez buty. Chodzi i cały ubiór, a w tym, uwierz mi, nie jestem jak 3/4 społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że 90% tego forum to nerdy które na grzbiecie noszą bluzę ''Szon Dżon'' w 10 milionach odcieni niebieskiego i czerwonego, ew. inną bluzę glany, bojówki w moro i glany lub na skejcika, cropp od stóp do głów.

Generalnie Polska to wiocha w której ubieranie się inaczej niż wszyscy jest czymś dziwnym. Jedynie w trzech miastach Polski udało mi się naliczyć trochę osób ciekawie, oryginalnie i dobrze ubranych. Warszawa, Wrocław, Kraków. Reszta Polski dzieli się na: przysłowiowego metala, skejcika lub ''sportowca''-czyt. dresa, więc jeśli ktoś ma jaja ubierać się tak jak mu się podoba, a nie tak jak ubiera się masa to chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię NIke butów do chodzenia. Wole je kupować do gry w piłke ;p Czasami też w Reebokach pochodzę bo są fajne i wygodne ale teraz to przede wszystkim Conversy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:46, Qbasmok napisał:

Jestem podniecony, bo mi się takie właśnie, a nie inne buty podobają.

A tym 3/4 społeczeństwa może inne buty się podobają i dlatego je noszą? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 10:23, Rumcajsev napisał:

> Jestem podniecony, bo mi się takie właśnie, a nie inne buty podobają.
A tym 3/4 społeczeństwa może inne buty się podobają i dlatego je noszą? ;>

Ale zdołałem już rozwinąć, że nie chodzi jedynie o buty, ale i o cały ubiór. Te same buty (ew.różne odcienie), bluzy, spodnie - kroć wszystkiego - wszystko takie same. Brak własnego stylu u większości. Inni po prostu chcą wyglądać jak ktoś inny. Zero oryginalności, a nie ma nic bardziej cenionego niżeli właśnie oryginalność. Dobrze, może na tym poście skończmy, bądź przenieśmy się do innego tematu, bo zaraz sypną się ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 10:23, Rumcajsev napisał:

> Jestem podniecony, bo mi się takie właśnie, a nie inne buty podobają.
A tym 3/4 społeczeństwa może inne buty się podobają i dlatego je noszą? ;>

Ja np. nie lubie jak ktoś ma takie same buty jak ja ... To mnie doprowadza do białej gorączki ;p ale oczywiście nie zabiorę mu ich czy nie powiem zdejmuj to ... Po prostu podejdę i powiem "masz fajne buty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:08, Qbasmok napisał:

Trudno, takie mam zdanie.

Argument nie do podważenia. ;-D
>Jestem zły i niedobry, bo wolałbym, żeby każdy był oryginalny.

Dnia 23.10.2009 o 22:08, Qbasmok napisał:

eot.

Tego nie napisałem - zwyczajnie widzisz problem absolutnie nie tam gdzie trzeba.

Napisałeś:

wolałbym, żeby każdy był oryginalny

Ale po raz kolejny - co cię obchodzą inni? Jak ubierają się "inaczej" to ich sprawa, jak noszą się "tak jak wszyscy" [ lol ] to też ich sprawa. A mnie, tobie czy komukolwiek innemu w sumie nic do tego. Jak ktoś chce być oryginalny to taki będzie czy to przez ciuchy czy przez cokolwiek innego. I po raz kolejny powtarzam - coś mi się wydaje że z tą "nie oryginalnością ubioru" grubo przesadzasz.

>Po prostu chodziło mi o to, że jestem sfrustrowany dziesiątkami klonów jakie idzie >zauważyć na mieście, tudzież w szkole.
rotfl :-D

A tak w ogóle ... tylko ja wyczuwam w postach Qbasmoka coś w stylu "oh geez, jaki ja jestem oryginalny i cool a gro społeczeństwa to klony klonów ubierające się tak samo - O KUFFA JAKIE TO STRASZNE!"? :d Zresztą mam wrażenie że ta twoja oryginalność to "oryginalność na siłę" ...

milusass

Przykro mi - nie znalazłem się w twojej grupie. Ani nie jestem croppowatym skejtem [ co to Cropp? ;-P ] ani glano-bluzo-bojówkarzem. Metalem ani dresem też nie. Może to dlatego że ubieram to co jest wygodne a nie modne? Zresztą by ubierać się modnie [ cokolwiek to znaczy ] trzeba znać się na modzie.

Może przesiemy się tu?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6074&u=260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 11:45, Tyler_D napisał:

A tak w ogóle ... tylko ja wyczuwam w postach Qbasmoka coś w stylu "oh geez, jaki ja
jestem oryginalny i cool a gro społeczeństwa to klony klonów ubierające się tak samo
- O KUFFA JAKIE TO STRASZNE!"?

nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 11:45, Tyler_D napisał:

Ale po raz kolejny - co cię obchodzą inni? Jak ubierają się "inaczej" to ich sprawa,
jak noszą się "tak jak wszyscy" [ lol ] to też ich sprawa. A mnie, tobie czy komukolwiek
innemu w sumie nic do tego. Jak ktoś chce być oryginalny to taki będzie czy to przez
ciuchy czy przez cokolwiek innego. I po raz kolejny powtarzam - coś mi się wydaje że
z tą "nie oryginalnością ubioru" grubo przesadzasz.

Niech się ubierają jak chcą, ale na Boga, dlaczego wszyscy akurat ubierają się to samo? Może to tylko w moim mieście, nie wiem jak gdzieś w okolicach stolicy czy 3miasta, ale Szczecin czy Stargard jest przepełniony właśnie osobami odzianymi w niemalże te same wdzianka. I jeżeli byś nie zauważył to tylko wyrażam swoje zdanie, nie mówię, że moje słowa pokrywają się z rzeczywistością w 100%, bo może faktycznie trochę dramatyzuje.

Dnia 24.10.2009 o 11:45, Tyler_D napisał:

>Po prostu chodziło mi o to, że jestem sfrustrowany dziesiątkami klonów jakie idzie
>zauważyć na mieście, tudzież w szkole.
rotfl :-D

rotflx2

Dnia 24.10.2009 o 11:45, Tyler_D napisał:

A tak w ogóle ... tylko ja wyczuwam w postach Qbasmoka coś w stylu "oh geez, jaki ja
jestem oryginalny i cool a gro społeczeństwa to klony klonów ubierające się tak samo
- O KUFFA JAKIE TO STRASZNE!"? :d Zresztą mam wrażenie że ta twoja oryginalność to "oryginalność
na siłę" ...

Tylko Ty tak wyczuwasz. Przytocz mi jakąś część mojego posta gdzie podkreśliłem siebie jako superhiperuber oryginalnego i cool, bo jakoś sobie nie przypominam. Ja zaś zdążyłem zauważyć przez swój kilkumiesięczny pobyt na forum, że zawsze musisz się gdzieś w partaczyć i arogancko wszystko podsumować. I tym jakże optymistycznym akcentem zakończy naszą ''kolejną'' forumową pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:12, Qbasmok napisał:

Niech się ubierają jak chcą, ale na Boga, dlaczego wszyscy akurat ubierają się to samo?

I to jest beka czlowieku, ubieraja sie tak jak chca i tak jak im sie podoba, a ze wiekszosc podobnie to juz Twoj wybor i tyle. Czlowieku, nie ma czegos takiego jak oryginalnosc u wszystkich, zeby ktos byl oryginalny, ktos musi byc przecietny i niewybijajacy sie, czujesz? Gratuluje Ci wiec ze jestes ''tym oryginalnym'' w conversach, ktore Ci sie podobaja. Walisz takie puste slogany typu " oniieeee caly swiat to klony, niech ubieraja sie inaczej". A jak ubierasz sie Ty,hm? wklej fotke swego oryginalnego stroju.

Dnia 24.10.2009 o 12:12, Qbasmok napisał:

Tylko Ty tak wyczuwasz.

Ja tez. I Graszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:43, rolnik napisał:

I to jest beka czlowieku, ubieraja sie tak jak chca i tak jak im sie podoba, a ze wiekszosc
podobnie to juz Twoj wybor i tyle. Czlowieku, nie ma czegos takiego jak oryginalnosc
u wszystkich, zeby ktos byl oryginalny, ktos musi byc przecietny i niewybijajacy sie,
czujesz?

czuje, czuje i poniekąd masz rację.

>Gratuluje Ci wiec ze jestes ''tym oryginalnym'' w conversach, ktore Ci sie podobaja.

Dnia 24.10.2009 o 17:43, rolnik napisał:

Walisz takie puste slogany typu " oniieeee caly swiat to klony, niech ubieraja sie inaczej".
A jak ubierasz sie Ty,hm? wklej fotke swego oryginalnego stroju.

*Mów do ściany*
Pierwsze tyczy się regulaminu. Należy przestrzegać zasad ortografii, a wbrew pozorom brak ogonków przy ą czy ę w języku polskim jest karygodne.
Drugie.
Głupie slogany? I przyznam nieźle potrafisz obrócić kota ogonem. ''..., niech ubierają się inaczej'' - to żeś chłopie wymyślił. Gdzie napisałem, że (!) wymagam(!), aby (!)wszyscy(!) zmienili styl ubierania? Więc drugie - czytanie ze zrozumieniem.
I nigdzie nie zaznaczyłem, że cały świat to klony. Najpierw może przeczytaj kilka razy dany post, a dopiero potem (jeżeli to w ogóle konieczne) nawiązuj do niego, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:53, Qbasmok napisał:

*Mów do ściany*
Pierwsze tyczy się regulaminu. Należy przestrzegać zasad ortografii, a wbrew pozorom
brak ogonków przy ą czy ę w języku polskim jest karygodne.

Niszczysz czlowieku, jest dyskusja o ubieraniu sie a Ty wyskakujesz, ze robie orty. Skad wiesz, moze siedze w Anglii i nie mam polskiej klawiatury ani polskiej Windy?

Dnia 24.10.2009 o 17:53, Qbasmok napisał:

Drugie.
Głupie slogany? I przyznam nieźle potrafisz obrócić kota ogonem. ''..., niech ubierają
się inaczej'' - to żeś chłopie wymyślił. Gdzie napisałem, że (!) wymagam(!), aby (!)wszyscy(!)
zmienili styl ubierania? Więc drugie - czytanie ze zrozumieniem.

Owneeeeeed, zajebista roznica, ''wymagam'' a ''chce''.

Dnia 24.10.2009 o 17:53, Qbasmok napisał:

I nigdzie nie zaznaczyłem, że cały świat to klony. Najpierw może przeczytaj kilka razy
dany post, a dopiero potem (jeżeli to w ogóle konieczne) nawiązuj do niego, ot co.

Najpierw przeczytaj dany post, plaplapla, najpierw to sie ogarnij i jak braknie Ci argumentow to nie wyskakuj z moimi bledami ortograficznymi, bo to jak lapanie sie brzytwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:59, rolnik napisał:

Niszczysz czlowieku, jest dyskusja o ubieraniu sie a Ty wyskakujesz, ze robie orty. Skad
wiesz, moze siedze w Anglii i nie mam polskiej klawiatury ani polskiej Windy?

Może. Wyskakuje, ażeby zwrócić Ci uwagę, a to, że Ty nie potrafisz przyjąć z pokorą danej prośby, bądź napisania w sposób tzw. ''grzeczny'', że np. nie masz dostępu do polskiej klawiatury jest dla mnie co najmniej dziwne.

Dnia 24.10.2009 o 17:59, rolnik napisał:

Owneeeeeed, zajebista roznica, ''wymagam'' a ''chce''.

Uwierz mi, jest, i to znacząca różnica.

Dnia 24.10.2009 o 17:59, rolnik napisał:

Najpierw przeczytaj dany post, plaplapla, najpierw to sie ogarnij i jak braknie Ci argumentow
to nie wyskakuj z moimi bledami ortograficznymi, bo to jak lapanie sie brzytwy.

Ogarnij? Co masz na myśli używając tego czasownika? Wybacz, że śmiem pytać przelordzie, nie patrz na mnie z góry. Brak argumentów? Argumenty zostały podane i nie widzę sensu do ich wracania. Bądź tak miły, napisz co w Twoim słowniku oznacza ''ogarnij się'' i skończmy tą żenującą wymianę postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 19:26, rolnik napisał:

przemysl jeszcze raz swoje ''argumenty'' a pogadamy, elo.

Przemyślałem i nie mam zamiaru dalej ciągnąc tej bezsensownej rozmowy. elo [2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach