Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2009 o 20:19, HeyBabyGirl napisał:

> Niezłe z wyglądu, ale niestety, buty tej firmy szybko się niszczą.

Tzn. co w takim razie polecasz ?

Nie polecam nic, wszystko się po jakimś czasie zniszczy. Lecz, ta firma pada dosyć szybko, jednak gdy liczy się wygląd a nie jakość/cena, to jak najbardziej TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 17:33, MasterOfBlaster napisał:

kup jakiekolwiek najki nie musza byc airmaxy za 500 zl tylko w cenie wlasnie tych dc. Poza tym co do DC to nawet z deskorolkowcow nikt w tym nie jezdzi bo to gowno za przeproszeniem. Jedyny model o nazwie pure jest nieziemsko wytrzymaly ale szybko niszczy sie w nim podeszwa. Tak wiec kupuj jakiekolwiek buty najki/rybaka/adidasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że pytanie jak nie wiadomo kogo,ale....co to takiego te Air Maxy?xD Nie pierwszy raz się z tą nazwą spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 20:23, Maurycy_69 napisał:

ile takie butki mogą kosztować? albo model daj najlepiej

Kupiłem je za granicą, w przeliczeniu na nasze pieniądze kosztowały gdzieś 60 zł. Nazwy modelu niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:41, Qbasmok napisał:

Szukam fajnych, trampkowatych buciorów na jesień. Wyższe, z dłuugim jęzorem. Co polecicie?

allego => converse jak trampki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:58, kedzior141 napisał:

>
> Mhm. Ciotkę drogie chyba.Oo Warte swojej ceny?

Podobno bardzo wygodne, i każdy może znaleźć coś dla siebie. Jak dla mnie warto.



Ale są dostępne u nas w sklepach Nike. Czy raczej jak chcesz sobie coś wybrać to w necie? W ogóle jestem nieobeznany z butami tego typu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:00, Vernio napisał:

Ale są dostępne u nas w sklepach Nike. Czy raczej jak chcesz sobie coś wybrać to w necie?
W ogóle jestem nieobeznany z butami tego typu.:P

Najlepiej to kupować w sklepie najka, ale nie jakimś miksie adidas/nike/reebok bo takie sklepy sa wszedzie, a sklepie tylko z najkami. Bo jak wiadomo zawsze znajdą się podróbki takich najków. Dlatego lepiej zastanowic sie powaznie nad zakupem zeby nie zmarnowac tych 500 zl. Ja to w sumie sie na airmaxach nie znam, ale tutaj na 100% masz oryginały http://www.city-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 20:22, mlynar911 napisał:

> Szukam fajnych, trampkowatych buciorów na jesień. Wyższe, z dłuugim jęzorem. Co
polecicie?
allego => converse jak trampki ;>

Jesteś wybawcom! Wpadłem na to zanim zadałem to pytanie. Wpisując converse wyskakują mi trampki przeznaczone na cieplejsze dni, a jak pisałem, szukam czegoś, co ociepli zdziebko moją biedną stopę i/lub dwie ; ]
Są owszem jakieś conversy ocieplane, ale jakoś nie przypadają mi do gustu jak te zwykłe. Szukam czegoś raczej przypominającego trepa, ale takiego, że na pierwszy rzut oka, będzie się wydawał jak długi trampek : P
Znasz może coś a''la to? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:05, mlynar911 napisał:

>/ ... /
Ja zamówiłem sobie model Star Player OX skórzane lekko podgrzewane ;>

Ja z kolei poszukałem i znalazłem takie oto:
http://www.allegro.pl/item793078380_trampki_converse_os_xhi_105842_eu_40_studio53_pl.html
Właśnie mniej więcej o takie mi chodziło ; ] Poszukam, zobaczę, może gdzieś mają takie modele, ale delikatnie ocieplane ; ]
edit; zaśmiałem się, gdy zobaczyłem na pewnej stronie, że jest to obuwie damskie ; ] Nie wiem jak buty 'trampkowate' można szufladkować na damskie i/lub męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe mercuriale(gram w piłkę nożną w klubie).Z poprzednich wyrosłem i trafiły na allegro;p
Wygląd mi się b.podoba,dwie moje ulubione barwy.Nie grałem w nich jeszcze,teścik będzie na meczu w sobotę,ale gdy przymierzałem to powiem szczerze,poczułem niesamowitą wygodę.

20091103162325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:05, dzeksondzekson napisał:

> Ale są dostępne u nas w sklepach Nike. Czy raczej jak chcesz sobie coś wybrać to
w necie?
> W ogóle jestem nieobeznany z butami tego typu.:P
Najlepiej to kupować w sklepie najka, ale nie jakimś miksie adidas/nike/reebok bo takie
sklepy sa wszedzie, a sklepie tylko z najkami. Bo jak wiadomo zawsze znajdą się podróbki
takich najków. Dlatego lepiej zastanowic sie powaznie nad zakupem zeby nie zmarnowac
tych 500 zl. Ja to w sumie sie na airmaxach nie znam, ale tutaj na 100% masz oryginały
http://www.city-shop.pl/


Dzięki. Choć ceny to odstraszają na kilometr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach