Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2009 o 16:23, Wrukos napisał:

Nowe mercuriale(gram w piłkę nożną w klubie).Z poprzednich wyrosłem i trafiły na allegro;p
Wygląd mi się b.podoba,dwie moje ulubione barwy.Nie grałem w nich jeszcze,teścik będzie
na meczu w sobotę,ale gdy przymierzałem to powiem szczerze,poczułem niesamowitą wygodę.

Jestem raczej sceptycznie nastawiony właśnie do Mercuriali. Słyszałem wiele opinii od znajomych, że buty, jeżeli chodzi o wytrzymałość, znajdują się na niemalże najniższym szczeblu. Więc jako posiadacz już drugich par fasonu tego buta, mógłbyś wyrazić swoją opinię? Ponieważ właśnie przymierzam się do kupna nowych korków, a merciuriale wyglądają obłędnie, zwłaszcza pomarańczowe ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:39, Qbasmok napisał:

> Nowe mercuriale(gram w piłkę nożną w klubie).Z poprzednich wyrosłem i trafiły na
allegro;p
> Wygląd mi się b.podoba,dwie moje ulubione barwy.Nie grałem w nich jeszcze,teścik
będzie
> na meczu w sobotę,ale gdy przymierzałem to powiem szczerze,poczułem niesamowitą
wygodę.
Jestem raczej sceptycznie nastawiony właśnie do Mercuriali. Słyszałem wiele opinii od
znajomych, że buty, jeżeli chodzi o wytrzymałość, znajdują się na niemalże najniższym
szczeblu. Więc jako posiadacz już drugich par fasonu tego buta, mógłbyś wyrazić swoją
opinię? Ponieważ właśnie przymierzam się do kupna nowych korków, a merciuriale wyglądają
obłędnie, zwłaszcza pomarańczowe ; ]

Jeśli chodzi o wytrzymałość Mercuriali to powiem ci,że do najlepszych ona nie należy.Przy halowej wersji tejże marki na prawej stronie buta zdarło mi się trochę lakieru,co strasznie wpłynęło na wygląd.Przy wersji z korkami to na razie nie mam nic do zarzucenia,gra się bardzo dobrze,piłka świetnie wchodzi na nogę do strzału.Przy pierwszych chwilach użytkowania właściciel może poczuć się nie komfortowo,ale potem już wszystko mija.Buty polecam,choć cena mojej wersji odstrasza - 249 zł.(r.42)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:27, Tyler_D napisał:

Powiedz mi jedną rzecz - co w tych buciorach z linka jest takiego fajnego że kosztują
one aż tyle?

Jak to co ?
Skóra z murzyńskiego ...

Idealne na nadchodzącą zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh ... nawet jeśli to skóra to blisko 3 stówki za takie coś to imo z deka dużo.

Dnia 03.11.2009 o 18:43, SimpleGamer napisał:

Idealne na nadchodzącą zime.

No nie powiedziałbym, na jesień to jeszcze by mogłyby od biedy być ale na zimę? Polską zimę? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:27, Tyler_D napisał:

Powiedz mi jedną rzecz - co w tych buciorach z linka jest takiego fajnego że kosztują
one aż tyle?

To był pokazany tylko fason o jaki mi chodziło. Nie wiem skąd na allegro taka cena. Zobaczyłem na innych stronach z obuwiem, dzięki promocji można je dostać za 140zł ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:53, Tyler_D napisał:

Heheh ... nawet jeśli to skóra to blisko 3 stówki za takie coś to imo z deka dużo.
> Idealne na nadchodzącą zime.
No nie powiedziałbym, na jesień to jeszcze by mogłyby od biedy być ale na zimę? Polską
zimę? Wątpię.

ehhhh, może moja ironia nie była trafiona, no cóż...

to sie pochwale moją ceratą...
http://www.kid.user.icpnet.pl/allegro/puma/first-round-sketch-brown-orange-tan/foto-01.jpg
Z tym, ze sznurówki są wymieszane, z początku brązowe, a końcówka buta - pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:35, rolnik napisał:

jak mozna nosic 2 sznorowki w jednym bucie?

Przyjrzyj się - na zdjęciu widać jak można. po to pomarańczowa sznurówka nie jest wystarczająco długa by przewlec ją przez 2 kolejne rzędy otworów, aby użyć drugiej.
Zbyt skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 20:18, HeyBabyGirl napisał:

Tak ...
Praktyczne rozwiązania są najlepsze .


Praktyczne nie znaczy najlepsze to po pierwsze.
A po drugie, w niczym nie przeszkadza, za to przyjemnie wygląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:40, SimpleGamer napisał:

> jak mozna nosic 2 sznorowki w jednym bucie?
Przyjrzyj się - na zdjęciu widać jak można. po to pomarańczowa sznurówka nie jest wystarczająco
długa by przewlec ją przez 2 kolejne rzędy otworów, aby użyć drugiej.
Zbyt skomplikowane?

czyli dostales 2 sznorowki,obie za krotkie? jak tak to przykro mi w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhhh... Wiesz, lepiej mieć 2 sznurówki obie za krótkie, które razem dobrze się komponują, a takie było założenie producenta,
aniżeli chodzić w butach na rzep ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś znaleźć buty takie jak w załączniku? Niestety na stronie Panama Jack nie znalazłem tego modelu, poza tym chciałbym zakupić je w jakimś polskim sklepie. Na allegro znalazłem tylko jedną licytację, 11dni do końca (za dużo) stamtąd też zdjęcie.

Ogólnie buty bardzo mi się podobają i gdyby ktoś znalazł coś podobnego, to byłbym wdzięczny :)

20091104201140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:12, Kolumbiadek napisał:

Mógłby ktoś znaleźć buty takie jak w załączniku? Niestety na stronie Panama Jack nie
znalazłem tego modelu, poza tym chciałbym zakupić je w jakimś polskim sklepie. Na allegro
znalazłem tylko jedną licytację, 11dni do końca (za dużo) stamtąd też zdjęcie.

Ogólnie buty bardzo mi się podobają i gdyby ktoś znalazł coś podobnego, to byłbym wdzięczny
:)

Zwykłe oficerki poszukaj na ryneczku w mieście lub poza. Jeśli nie to polecam podobne np z Dr. MArtensa tylko, że to drogie cimoszki ew zwykłe glany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupiłem sobie przez Internet buty halowe do szkoł Nike Total90 Shoot.
Buty są bardzo wygodne i pasują do moich ciuchów :D.

20091121145614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halówki to najlepsze według mnie tzn. wygodne to Adidas Questra chyba model "III in" i Mercuriale Najacza. ;] Mi osobiście zbytnio ten model butów nie podoba. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:56, AssaxoN napisał:

Przedwczoraj kupiłem sobie przez Internet buty halowe do szkoł Nike Total90 Shoot.
Buty są bardzo wygodne i pasują do moich ciuchów :D.

W życiu bym czegoś takiego nie założył. Dobrze, że przynajmniej nie są białe.

@kobe47

browar dla pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach