Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2010 o 14:31, kedzior141 napisał:

> > A jednak zdecydowałem sie na Air Maxy :) Zamówienie już poszło, jestem zadowolony.

>
> edit: aa zresztą nieważne już.

No o co chodzi, powiedz?


o to, że wyglądają na fejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:18, kobe47 napisał:

> > > A jednak zdecydowałem sie na Air Maxy :) Zamówienie już poszło, jestem
zadowolony.
>
> >
> > edit: aa zresztą nieważne już.
>
> No o co chodzi, powiedz?

o to, że wyglądają na fejki.

i zapewne nimi są, cena 229,- za takie maxy to raczej niespotykana rzecz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 22:27, kedzior141 napisał:

>
> Mi sie dunki nigdy nie podoba3y... choa te wyglądają 3adnie :P

A jednak zdecydowałem sie na Air Maxy :) Zamówienie już poszło, jestem zadowolony.


można się dowiedzieć skąd je zamówiłeś, poluje na air maxy, właśnie na 90 i nie moge nic ciekawego znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:46, demigod93 napisał:


można się dowiedzieć skąd je zamówiłeś, poluje na air maxy, właśnie na 90 i nie moge
nic ciekawego znalesc


Zamówiłem na allegro, ale nie miałem pojęcia, że to fejki... Kurde, niby jeszcze nie zapłaciłem, ale nie wiem czy beda chcieli cofnac aukcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej chyba będzie napisać do sprzedawcy i wyjaśnić sprawę, że masz wątpliwości i w ogóle. Bo inaczej to rzeczywiście może być problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 20:02, LESZ3u napisał:

Jeszcze troszkę kasy muszę uzbierać i w przyszłym tygodniu leci zamówienie :)

Moim zdaniem - babskie, a poza tym pół miasta chodzi w podobnych trampkach za kostki. Wybacz, nie wiem, jaka jest ich poprawna nazwa.

A ja nadal mam chęć na te (Adidas L2G):
http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_47/20091121184344.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 16:58, Jakli napisał:

Najkorzystniej chyba będzie napisać do sprzedawcy i wyjaśnić sprawę, że masz wątpliwości
i w ogóle. Bo inaczej to rzeczywiście może być problem..


Wysłałem meila z prośbą o wycofanie zakupu, i mam nadzieję że sprzedawca się zgodzi. Że też dałem się nabrać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 17:37, kedzior141 napisał:

> Najkorzystniej chyba będzie napisać do sprzedawcy i wyjaśnić sprawę, że masz wątpliwości

> i w ogóle. Bo inaczej to rzeczywiście może być problem..

Wysłałem meila z prośbą o wycofanie zakupu, i mam nadzieję że sprzedawca się zgodzi.
Że też dałem się nabrać... ;/

Gorzej jeśli sprzedawca nie będzie świadomy, że sprzedaje podróbkę, albo będzie będąc świadomy, kłamał, że to nie prawda, ale powodzenia...
No i widzicie tyle problemów z butami, a wystarczy do Dajszmana skoczyć i kupić sneakersy firmy Memphis. Tanie, podobne do Najków i ładnie wyglądają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 18:33, Jakli napisał:

Gorzej jeśli sprzedawca nie będzie świadomy, że sprzedaje podróbkę, albo będzie będąc
świadomy, kłamał, że to nie prawda, ale powodzenia...
No i widzicie tyle problemów z butami, a wystarczy do Dajszmana skoczyć i kupić sneakersy
firmy Memphis. Tanie, podobne do Najków i ładnie wyglądają ;).


Nie pisałem, że mam wątpliwości z oryginalności, bo teraz jestem prawie pewny, że są (bo dlaczego by wysyłali w zastępczych pudełkach? I dlaczego by mowili ze model z londynu, kiepsko dostepny w polsce? Pewnie dlatego, że to podróba, i nie sprzedają w sklepach...). Jestem taki zły na siebie, że tak się dałem wkręcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nie panikowałbym co do tych butów i po prostu zapytał wprost gościa czy są oryginalne czy nie, i ostrzegł że w razie gdyby były podróbą buty zwracasz i wystawiasz mu negatywa, a sądząc po jego komentarzach nie będzie mu to na rękę. Tym bardziej nie opłaca mu się sprzedawać podrób, a takich butów sprzedał już trochę, i jak dotąd nikt na oryginalność nie narzekał. A na przyszłość polecam czytać aukcje i przemyśleć zakup, najlepiej przez 1-2 dni, nic nie robić na gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:36, rob006 napisał:

Na twoim miejscu nie panikowałbym co do tych butów i po prostu zapytał wprost gościa
czy są oryginalne czy nie, i ostrzegł że w razie gdyby były podróbą buty zwracasz i wystawiasz
mu negatywa, a sądząc po jego komentarzach nie będzie mu to na rękę.


Jeśli nie wycofa mi zakupu (poprosiłem po prostu) to napisze o tej oryginalności, ale wolałbym nie stracić 260zł...

Dnia 20.03.2010 o 20:36, rob006 napisał:

Tym bardziej nie
opłaca mu się sprzedawać podrób, a takich butów sprzedał już trochę, i jak dotąd nikt
na oryginalność nie narzekał.


Sugerujesz że są oryginalne, czy dalej mówisz o tym negatywie?

>A na przyszłość polecam czytać aukcje i przemyśleć zakup,

Dnia 20.03.2010 o 20:36, rob006 napisał:

najlepiej przez 1-2 dni, nic nie robić na gorąco...


Człowiek uczy się na błędach, a to co zrobiłem to dziecinne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:52, kedzior141 napisał:

Sugerujesz że są oryginalne, czy dalej mówisz o tym negatywie?


Zwracam uwagę że gość handluje takimi butami od dłuższego czasu, dorobił się nawet supersprzedawcy, więc albo są naprawdę oryginalne, albo są naprawdę dobrymi podróbami, albo do tej pory kupowali je ludzie którym jako dowód oryginalności wystarczy "haczyk" na bucie. Opcja trzecia jest wybitnie mało prawdopodobna. Więc na twoim miejscu wyluzowałbym i trochę dystansu nabrał do opinii anonimowych ludków z internetu. A brakiem pudełka bym się nie przejmował, jego zrobienie w porównaniu do podrobienia buta jest śmiesznie łatwe. Napisz co i jak i zapytaj o gwarancję (zresztą to pierwsza rzecz jaką powinieneś sprawdzić przed zakupem), paragon bądź fakturę, i jak chcesz spróbuj na tej podstawie się wywinąć z zakupu. Generalnie się wkopałeś w niepewną sytuację, ale bez paniki, przecież nawet jeśli są to podróby to nie rozpadną się po tygodniu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 00:42, NdysH napisał:

Witam, szukałbym czegoś w stylu takich butów:
http://www.allegro.pl/item956174422_nike_capri_si_mega_wyprzedaz_wszystkie_roz.html
wszelkie propozycje mile widziane ;)


Może coś z Cata? Np. model Tox Canvas.
http://www.soulshop.pl/search.php?text=TOX+CANVAS (te buty można dorwać już za 156 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach