Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 00:11, Grinczar napisał:

Bo przy takich cenach i lansie aż wstyd wrzucić normalne, to aż... nienormalne.

Nie, po prostu 95% stałych bywalców tego wątku ma spaczony gust :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie. Jak poprawnie zawiązać ''skaetowe'' buty aby nie buło widać sznurówek (np. z DC itp) wie może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 11:12, Maciej2194 napisał:

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie. Jak poprawnie zawiązać ''skaetowe''
buty aby nie buło widać sznurówek (np. z DC itp) wie może ktoś?

...
Zawiąż tak jak ci się podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś się w końcu ze mną zgadza. Ja nie wiem co to za "lans" chodzić w takich Najkach za kostkę, mi się takie w ogóle nie podobają, ja wolę tradycyjne buty, teraz np. mam takie, tradycyjne Air Twilight ;d

20100810124220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 11:12, Maciej2194 napisał:

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie. Jak poprawnie zawiązać ''skaetowe''
buty aby nie buło widać sznurówek (np. z DC itp) wie może ktoś?

Ja tam wiążę zwyczajnie, a zawiązane sznurówki wciskam do wewnątrz buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 11:12, Maciej2194 napisał:

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie. Jak poprawnie zawiązać ''skaetowe''
buty aby nie buło widać sznurówek (np. z DC itp) wie może ktoś?

Polecam http://www.fieggen.com/shoelace/pentagramlacing.htm

Może nie ''do srodka'', ale będziesz miał rispekt na dzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:42, dominik713 napisał:

Widzę, że ktoś się w końcu ze mną zgadza. Ja nie wiem co to za "lans" chodzić w takich
Najkach za kostkę, mi się takie w ogóle nie podobają, ja wolę tradycyjne buty, teraz
np. mam takie, tradycyjne Air Twilight ;d


Słuchaj nie wiem czy dobrze widzisz, ale te Najki nie są za kostkę i nie rozumiem was co mam lans do tych butów, mi się podobają, a zdanie innych mi "powiewa" !

P.S Maciej 2194 jak jeździsz na desce albo BMX'ie to najlepiej wiązać normalnie, a jak do codziennego użytku to pod język można też zawiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 10:27, dominik713 napisał:

Moment, ale czy ja to pisałem konkretnie do Ciebie? Pisałem to ogólnie, do wszystkich...


Ale póki co wszyscy krytykują moje Najki, jak dla mnie nie jest to lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 21:50, Divii napisał:

Co sądzicie o tych butach?

Bardzo ładne :), osobiście ostatnio mam bzika na punkcie podwyższanych. Daj kiedyś znać jakiej jakości są Cormax''y.
Niedawno kupiłem sobie taki buciki w Pull and Bear, kiedyś napiszę czy były warte swojej ceny.

20100831105622

20100831105637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:57, I_dont_know napisał:

> Co sądzicie o tych butach?
Bardzo ładne :), osobiście ostatnio mam bzika na punkcie podwyższanych. Daj kiedyś znać
jakiej jakości są Cormax''y.
Niedawno kupiłem sobie taki buciki w Pull and Bear, kiedyś napiszę czy były warte swojej
ceny.


Już od trzech lat noszę tylko Cormaxy i mogę Cię zapewnić, że są bardzo dobrej jakości (żadnych przypadków rozwalenia się buta itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 31.08.2010 o 11:27, Divii napisał:

Już od trzech lat noszę tylko Cormaxy i mogę Cię zapewnić, że są bardzo dobrej jakości
(żadnych przypadków rozwalenia się buta itp.).


Kumpel ponosił tylko trzy miesiące, bez katowania. Rozkleiły się masakrycznie, łącznie z podeszwą.

Mój nowy nabytek ;)
http://www.sklep.extremesport.pl/popup_image.php?pID=18390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wychodzi, że są lepsze i gorsze partie. Ja w moich obecnych (które mam zamiar wymienić) przeszedłem już rok, w tym zimę i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś można na forum kto miał styczność z marką Supra? Chciałbym dowiedzieć przed zakupem czy buty tej marki są dobrej jakości. Tak czy siak nie widziałem jeszcze w polskich sklepach kolekcji jesień/zima, więc z zakupem się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 12:28, I_dont_know napisał:

Czy jest ktoś można na forum kto miał styczność z marką Supra? Chciałbym dowiedzieć przed
zakupem czy buty tej marki są dobrej jakości. Tak czy siak nie widziałem jeszcze w polskich
sklepach kolekcji jesień/zima, więc z zakupem się wstrzymam.


nie widziałeś i sądzę, że raczej nie zobaczysz. chyba, że jakieś najprostsze modele i raczej nie z najnowszych realese''ow. co zaś tyczy się jakości, materiały raczej dobre, aczkolwiek w tej cenie można dostać lepsze. całość wykonania typowa dla szwaczy azjatyckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 12:28, I_dont_know napisał:

Czy jest ktoś można na forum kto miał styczność z marką Supra? Chciałbym dowiedzieć przed
zakupem czy buty tej marki są dobrej jakości. Tak czy siak nie widziałem jeszcze w polskich
sklepach kolekcji jesień/zima, więc z zakupem się wstrzymam.


Szukaj w skateshopach i wszędzie gdzie się da ;DD Buciki dosyć fajne, a z wytrzymałością to różnie u nich bywało. Kiedyś na andegrandzie można było dużo modeli spotkać, a teraz jak jest to już nie wiem. Ale firmę Supra mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach