Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Nieprzemakalna skóra, jęzor jest połączony z butem, więc woda się nie dostaje do środka. Nie są to typowe glany, może precyzyjniejsze byłoby określenie buty wojskowe ;) Ale w zasadzie jak glany wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:44, Jaki_Gahn napisał:

Nieprzemakalna skóra, jęzor jest połączony z butem, więc woda się nie dostaje do środka.
Nie są to typowe glany, może precyzyjniejsze byłoby określenie buty wojskowe ;) Ale w
zasadzie jak glany wyglądają.

to nie to samo, więc NIE zwracam honoru :F

zachwalasz glany, pisząc o doświadczeniach z innymi butami, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje, iz na lato jakies dunki kupie, ale tylko te niskie. a pozniej, jak juz bede bardziej joł i elo zaopatrze sie w ermaksy, choc zawsze jakos sie w nich nie moglem wyobrazic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alt u mnie kuleje, poniewaz z lenistwa go nie wciskam, lecz interpunkcji zawsze sie trzymam i nawet srednio rozgarniety szympans bedzie wiedzial o co chodzi w moim marnym przekazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 23:03, kuba9876543210 napisał:

Shift takze "kuleje"? ;]

Szifta to on nawet na clafiatóże nie ma nie ma...

A co do bótuf (ok, kończę z tą ortografią :D).
To w tym roku sobie zaszalałem i sprawiłem Timberlandy Flume. Świetne buty. Ciepłe, nie przemakają, a co najciekawsze nie jest w nich gorąco w ciepłych pomieszczeniach, czyli spokojnie będą na dłuższe wycieczki po górach w inne pory roku. No i co najważniejsze - wygodne.
Jedyna drobna wada, to to, ze ta skóra tak dziwnie się rysuje, tzn. takie dziwne rysy się robią, niby nic, bo wystarczy przetrzeć, ale jednak dziwne i denerwujące jeśli jeden jest taki porysowany, a drugi nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat stoi. Mam takie pytanie czy w sklepach Cropp można znaleźć jeszcze ubrania, buty marki DC, Rydel House itp.? W moich 3 sąsiednich miastach tylko ` croppowskie" ubrania i buty mają, a one jeszcze z tych nowych kolekcji, które wgl. mi się nie podobają - starsze były lepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 16:23, sliski_wojtas napisał:

Widzę, że temat stoi. Mam takie pytanie czy w sklepach Cropp można znaleźć jeszcze ubrania,
buty marki DC, Rydel House itp.? W moich 3 sąsiednich miastach tylko ` croppowskie" ubrania
i buty mają, a one jeszcze z tych nowych kolekcji, które wgl. mi się nie podobają - starsze
były lepsze ...

Nie ma już ''''skate'''' ciuszków w croppie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 22:38, Kyranoth napisał:

Całą zimę w nich przełaziłem i nigdy mi nogi nie zmarzły czy przemokły. A i wygoda dla
stópek jak ta lala :D

Eee słuchaj. Wbrew pozorom (lub nie) to nie wygląda ok. Ja nie wiem...Czy Ty myślisz, że wyglądasz no nie wiem, w porządku? Buty tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Jak można łączyć czarny z białym, no to już trzeba być niewidomym, żeby taki tragiczny miks kolorów włożyć na nogi. Na szczęście ten żółty w miarę ratuje sytuację.

Ludzie, wyluzujcie, niektórym się chyba włącza żyłka napinacza jak widzą nazwę firmy na N i łyżwę na bucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:53, DDK napisał:

Zgadzam się z przedmówcami. Jak można łączyć czarny z białym, no to już trzeba być niewidomym,
żeby taki tragiczny miks kolorów włożyć na nogi. Na szczęście ten żółty w miarę ratuje
sytuację.

Te buty poprostu są brzydkie. No co ja pocznę?? Ps. Ten temat służy do wypowiadania się nt. czyichś butów, tak?

Dnia 07.02.2011 o 19:53, DDK napisał:

Ludzie, wyluzujcie, niektórym się chyba włącza żyłka napinacza jak widzą nazwę firmy
na N i łyżwę na bucie :P

Tak jest. Nie lubię Nike. Adidas i Reebok tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mam do łączenia czarnego z białym. Sam w sezonie jesiennym chodziłem czymś takim (vide załącznik). Za Chiny Ludowe jednak nie podoba mi się rodzaj i proporcje tego połączenia. No nie podobają mi się ;)

Do Nike też nic nie mam. Sam co prawda unikam ostatnio ich butów, bo się tego pełno na ulicach namnożyło, ale z pewnością nie można im odmówić wygody, czy zazwyczaj fajnego designu.

20110207200150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:59, czwartek100 napisał:

Te buty poprostu są brzydkie. No co ja pocznę?? Ps. Ten temat służy do wypowiadania się
nt. czyichś butów, tak?


No nic nie poczniesz, mogą Ci się nie podobać, ale jemu mogą się one tak samo podobać, ma do tego takie samo prawo :P

Dnia 07.02.2011 o 19:59, czwartek100 napisał:

Tak jest. Nie lubię Nike. Adidas i Reebok tez nie.


W imię zasad, bo te firmy są zue? Ja jak widzę jakieś buty na, dajmy na to, wystawie, to najpierw patrzę czy mi się podobają ze względów estetycznych, marka nie ma na to najdrobniejszego wpływu. No, chyba, że w kimś logo danej marki wzbudza odruchy dosłownie wymiotne ^^

@LESZ3u

No i to potrafię zrozumieć, to normalne, że nie wszystkim się podoba to samo ;)
Po prostu nie lubię ślepego hejtowania tak dla hejtowania, jak niektórzy w tym temacie czynią ze względu na markę. Jak ktoś nosi coś brzydkiego to trudno, jego sprawa, wiadomo chociaż kogo nie pytać o zdanie w tematach ubioru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach