Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 20:04, DDK napisał:

> Te buty poprostu są brzydkie. No co ja pocznę?? Ps. Ten temat służy do wypowiadania
się
> nt. czyichś butów, tak?

No nic nie poczniesz, mogą Ci się nie podobać, ale jemu mogą się one tak samo podobać,
ma do tego takie samo prawo :P

No nie no, człowieku. To ten temat służy do wypowiadania się nt. czyichś butów czy nie? Bo może ja jestem w błędzie.

Dnia 07.02.2011 o 20:04, DDK napisał:

> Tak jest. Nie lubię Nike. Adidas i Reebok tez nie.

W imię zasad, bo te firmy są zue? Ja jak widzę jakieś buty na, dajmy na to, wystawie,
to najpierw patrzę czy mi się podobają ze względów estetycznych, marka nie ma na to najdrobniejszego
wpływu. No, chyba, że w kimś logo danej marki wzbudza odruchy dosłownie wymiotne ^^

No dobrze. A ja np. kupuję obuwie bardziej ambitnych marek niż te wyżej. Dla zasady, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2011 o 20:14, czwartek100 napisał:

No nie no, człowieku. To ten temat służy do wypowiadania się nt. czyichś butów czy nie?
Bo może ja jestem w błędzie.


No tak, w Twoim poście o butach było jedno zdanie. Dwuwyrazowe. Reszta posta była o tym, co ten biedny człowiek myślał, zakładając te buty i że zdecydowanie jest w błędzie myśląc, że jest okej.
Wypowiedź na temat czyichś butów ograniczyłaby się zaś do tego, co Ci się w nich nie podoba (nie wiem, wzornictwo, kolorystyka, kształt, etc.) i dlaczego Ty byś nie założył takich właśnie butów na własne stopy.
Łapiesz? Krytyka buta, nie osoby i jej gustu.

Dnia 07.02.2011 o 20:14, czwartek100 napisał:

No dobrze. A ja np. kupuję obuwie bardziej ambitnych marek niż te wyżej. Dla zasady,
a co.


No to jeśli Cię stać i jesteś na tyle ambitny, to proszę ja Ciebie bardzo, nic mi do tego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2011 o 20:04, DDK napisał:

W imię zasad, bo te firmy są zue?

No wiesz, ale jak na tej wystawie widzisz buty z taaaakim hakiem to przecież to się aż prosi, żeby wejść do sklepu i zapytać się ile się dostanie za noszenie takich butów, bo przecież za darmo nie będziesz robił firmie reklamy. Bo to raz tak zrobiłem przy kupnie plecaka. Mina Pani AMożeWCzymśPomóc jest bezcenna. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, no dobra. W tych butach nie podoba mi się krój, wyglądają jak jakieś pseudo-buty-do-koszykówki. Ponad to nie podoba mi się w tych butach to, że w większości są zrobione z jakiegoś syntetyku, siatki, niewiadomoczego. Sposób w jaki połączone sa kolory w tych butach również, nie należy do najlepszych, poprzekładane na przemian dwa kolory nie wyglądają ok. Poza tym Nike ma kilka modeli obuwia, która wygląda tak samo. Nie prawdaż, że idiotyczne? http://sklep.sizeer.com/files/picture/30/99/31-1-small.jpg Patrzcie, identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Coś w tym jest, tak samo ja nie widzę sensu w kupowaniu trampków za ponad 100 zł tylko dlatego, bo posiadają "zarypisty znaczek firmy na C". A tak poza tym drobnym szczegółem nie różnią się chyba niczym od zwykłych tramposzy za 4 dyszki kupionych w obojętnie jakim sklepie - toż to tylko kawał szmaty i gumy :P Ale cóż, w sumie to jest geniusz marketingowy - ludzie dopłacają im mnóstwo kasy tylko po to, żeby reklamować ich towar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ni z gruchy, ni z pietruchy dodam, że tylko kupuję Nike.
Miałem kiedyś New Balance i również byłem zadowolony.
1 para wystarczała mi na około 2 lata.
Kupując buty w Deichmanie za 99 zł po 5 miesiącach zaczęły się sypać.
Jakieś inne chińskie parę lat temu z jakiegoś targu padły po 3 miesiącach,
jeszcze dochodzi do tego brak komfortu, śmierdzące nogi jakbym je kisił z ogórkami itp.
Więc wolę wydać 250 zł na buty Nike i mieć spokój na 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:00, DDK napisał:


Coś w tym jest, tak samo ja nie widzę sensu w kupowaniu trampków za ponad 100 zł tylko
dlatego, bo posiadają "zarypisty znaczek firmy na C". A tak poza tym drobnym szczegółem
nie różnią się chyba niczym od zwykłych tramposzy za 4 dyszki kupionych w obojętnie jakim
sklepie - toż to tylko kawał szmaty i gumy :P Ale cóż, w sumie to jest geniusz marketingowy
- ludzie dopłacają im mnóstwo kasy tylko po to, żeby reklamować ich towar ;)

Ale Ty jesteś gópi. A jakość? Chyba nie sądzisz, że zwykłe trampki wytrzymają tyle co Converse?
Poza tym nie rozumiem dlaczego piszesz firma na "C", firma na "N", to jest jakiś bunt nt. finansów Twoich lub Twoich rodziców? A może to poprostu kompleks? Aha, i co by było jasne - nie chcę Cię obrazić i mam nadzieję, że takim się nie poczujesz? Tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2011 o 21:31, czwartek100 napisał:

Ale Ty jesteś gópi.


Z pewnością jestem, nie przeczę ;)

Dnia 08.02.2011 o 21:31, czwartek100 napisał:

A jakość? Chyba nie sądzisz, że zwykłe trampki wytrzymają tyle
co Converse?


Nie wiem, sam chodzę w swoich tramposzach za kilka dyszek już 3 lata i jeszcze się nie rozpadają, za to wśród młodzieży chodzącej w Conversach jakoś tak zauważyłem trend zmieniania obuwia średnio co sezon, ale to pewnie nadmiar kasy - wiadomo, trzeba nosić się zgodnie z modą.

Dnia 08.02.2011 o 21:31, czwartek100 napisał:

Poza tym nie rozumiem dlaczego piszesz firma na "C", firma na "N", to jest jakiś bunt
nt. finansów Twoich lub Twoich rodziców? A może to poprostu kompleks? Aha, i co by było
jasne - nie chcę Cię obrazić i mam nadzieję, że takim się nie poczujesz? Tylko pytam.


Nie mam kompleksów, sam chodzę w najaczach, ale tak generalnie rzecz biorąc starczy, że robię im w ten sposób reklamę, nie muszę zatem tego jeszcze robić na forach internetowych. A mój zapis i tak wszyscy są w stanie zrozumieć - prosto, łatwo i bezboleśnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2011 o 23:30, DDK napisał:

> A jakość? Chyba nie sądzisz, że zwykłe trampki wytrzymają tyle
> co Converse?


Nie wiem, sam chodzę w swoich tramposzach za kilka dyszek już 3 lata i jeszcze się nie
rozpadają, za to wśród młodzieży chodzącej w Conversach jakoś tak zauważyłem trend zmieniania
obuwia średnio co sezon, ale to pewnie nadmiar kasy - wiadomo, trzeba nosić się zgodnie
z modą.

Jaki nadmiar kasy? Nieco dołujące, że nie możesz sobie pozwolić na kilka par butów w roku, albo nie chcesz bo wiadomo, gry. [*]

Dnia 09.02.2011 o 23:30, DDK napisał:

Nie mam kompleksów, sam chodzę w najaczach, ale tak generalnie rzecz biorąc starczy,
że robię im w ten sposób reklamę, nie muszę zatem tego jeszcze robić na forach internetowych.
A mój zapis i tak wszyscy są w stanie zrozumieć - prosto, łatwo i bezboleśnie ^^

Nike jest najpopularniejszą marką obuwia na świecie, takie koncerny nie potrzebują reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:25, czwartek100 napisał:

Jaki nadmiar kasy? Nieco dołujące, że nie możesz sobie pozwolić na kilka par butów w
roku, albo nie chcesz bo wiadomo, gry. [*]


Wiele osób może sobie pozwolić, ale większość nie jest na tyle głupia/próżna, żeby buty zmieniać co pare miesięcy. Są ciekawsze wydatki, i to nie są gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:32, rob006 napisał:

Wiele osób może sobie pozwolić, ale większość nie jest na tyle głupia/próżna, żeby buty zmieniać co pare miesięcy

Czyli twierdzisz, że jak ktoś co parę miesięcy kupuje buty i ma ich pełną szafę, jest głupi/próżny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:19, balduran2 napisał:

Czyli twierdzisz, że jak ktoś co parę miesięcy kupuje buty i ma ich pełną szafę, jest
głupi/próżny?


No jeszcze może być kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Piszę tutaj pierwszy raz i jako że w sprawie butów to wiem mniej niż o pozaziemskich cywilizacjach, to proszę o odrobinę wyrozumiałość :P
Są to moje butki odziedziczone po dziadku i noszę je już dobre 4 lata, a jeśli wierzyć metce są one starsze niż ja ( na metce jest 1987, marka "Podhale" jeśli komuś coś ona mówi), nadają się na każde ciężkie warunki i miałem je na każdym wyjeździe w góry jako podstawowe obuwie. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze mnie przeżyją bo póki co ząb czasu ich nadgryźć nie może ;P

Zdjęcie może być trochę słabej jakości za co przepraszam ,ale na tyle stać mój telefon.

20110211163618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiś butów na co dzień. Coś w stylu tych eee, skejtowskich? Nie wiem jak to się piszę, w każdym razie takie zwykłe, czarno białe, żeby nie były rozlazłe jakby mi walec po stopach przejechał, tylko z grubą podeszwą. Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 20:00, Jaki_Gahn napisał:

Witam. Szukam jakiś butów na co dzień. Coś w stylu tych eee, skejtowskich? Nie wiem jak
to się piszę, w każdym razie takie zwykłe, czarno białe, żeby nie były rozlazłe jakby
mi walec po stopach przejechał, tylko z grubą podeszwą. Cena nie gra roli.

Vans
http://allegro.pl/buty-vans-era-blk-43-niskie-czarne-i1414720874.html
http://eastend.pl/catalog/category/Vans_351/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2011 o 19:25, czwartek100 napisał:

Jaki nadmiar kasy? Nieco dołujące, że nie możesz sobie pozwolić na kilka par butów w
roku, albo nie chcesz bo wiadomo, gry. [*]


Cóż, nie chodzi o to, że nie mogę sobie pozwolić, po prostu nie chcę. Ja buty kupuję, kiedy ich potrzebuję, a nie wtedy, kiedy przestają być modne. Dla mnie liczy się fakt, żeby to mnie się podobały te buty, jeśli ktoś twierdzi, że są wieśniackie, bo były modne w zeszłym sezonie, jakoś mi to zwisa i powiewa.
Za to za cholerę nie mogę zrozumieć, jak można kupować buty co miesiąc/dwa, tak, że po roku już nie ma miejsca w szafie (chyba, że jakimś cudem te wszystkie pary są NAPRAWDĘ potrzebne). Oczywiście nie mam tu na myśli kobiet, one rządzą się innymi prawami ;)
A co do wydatków, no cóż, faktycznie, są ciekawsze od butów. Zamiast kupować to, co modne, wolę zaoszczędzić kasę i kupić sobie np. obiektyw do aparatu. Z takiego wydatku miałbym więcej pożytku ^^

Dnia 10.02.2011 o 19:25, czwartek100 napisał:

Nike jest najpopularniejszą marką obuwia na świecie, takie koncerny nie potrzebują reklamy.


No właśnie o tym mówiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach