Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

<-------- patrz tutaj

Dnia 27.03.2011 o 23:10, sliski_wojtas napisał:

Tym bardziej, że jeszcze mi noga rośnie, a buty za małe mogą być już po paru miesiącach ;]


Mnie już ten problem całe szczęście nie dotyczy, ale uwierz, że za tą cenę można spotkać znacznie bardziej interesujące i oryginalne obuwie. Z własnych doświadczeń wiem, że najtańsze najki są g**** warte. Poza tym - ile można, od wszechobecnych łyżw człowiekowi robi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rośnie, a buty za małe mogą być już po paru miesiącach

Dnia 27.03.2011 o 23:17, LESZ3u napisał:

;]

Mnie już ten problem całe szczęście nie dotyczy, ale uwierz, że za tą cenę można spotkać
znacznie bardziej interesujące i oryginalne obuwie. Z własnych doświadczeń wiem, że najtańsze
najki są g**** warte. Poza tym - ile można, od wszechobecnych łyżw człowiekowi robi się
niedobrze.


No ok, wcześniej miałem takie najki i dałem za nie 250 złotych. W sierpniu kupione, a teraz to trochę maławe, i rozwalone, więc jak mi noga nie będzie rosła to spokojnie sobię sprawie Air Maxy w których trochę pochodzę ...

20110327233614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo twarde są te Rodriguezy?

AM90 i ich pewnego rodzaju plastikowość i kobylastość = gówno i rzygi, nie mogę patrzeć na te buty. jak się trochę zużyją wyglądają imo lepiej niż świeże z pudełka, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 23:33, kobe47 napisał:

bardzo twarde są te Rodriguezy?

AM90 i ich pewnego rodzaju plastikowość i kobylastość = gówno i rzygi, nie mogę patrzeć
na te buty. jak się trochę zużyją wyglądają imo lepiej niż świeże z pudełka, serio.


Tylko na początku są twarde, po paru dniach łażenia są bardzo wygodne. Teraz się trochę zjechały i musiałem kupić Twilight''y ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 23:37, sliski_wojtas napisał:

No ok, wcześniej miałem takie najki i dałem za nie 250 złotych. W sierpniu kupione, a
teraz to trochę maławe, i rozwalone, więc jak mi noga nie będzie rosła to spokojnie sobię
sprawie Air Maxy w których trochę pochodzę ...

hehe twój post wywołał uśmiech na mojej twarzy :) ja już nie pamiętam kiedy musiałem się martwić o wyrośnięcie z butów :P także jak przeczytałem "W sierpniu kupione, a teraz to trochę maławe" przez chwilę nie wiedziałem o co ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 23:23, Maurycy_69 napisał:

> No ok, wcześniej miałem takie najki i dałem za nie 250 złotych. W sierpniu kupione,
a
> teraz to trochę maławe, i rozwalone, więc jak mi noga nie będzie rosła to spokojnie
sobię
> sprawie Air Maxy w których trochę pochodzę ...
hehe twój post wywołał uśmiech na mojej twarzy :) ja już nie pamiętam kiedy musiałem
się martwić o wyrośnięcie z butów :P także jak przeczytałem "W sierpniu kupione, a teraz
to trochę maławe" przez chwilę nie wiedziałem o co ci chodzi ;)


Oj tam oj tam, co nie zmienia faktu, że wiedzieliście o co mi chodzi ;D Te Twilighty na razie świetnie wyglądają, zobaczymy jak to będzie za parę tygodni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 17:29, Sandro napisał:

Czy Converse to taka wujowa firma, czy to ja mam do niej pecha?


W pierwszych ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22642&pid=12) chodziłem 2 lata i "zkapciały" więc kupiłem drugie ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22642&pid=901) i chodzę w nich od ponad trzech lat :) oprócz wytartych od wewnątrz pięt (czego w ogóle nie odczuwam) z zewnątrz są cały czas w dobrym stanie

sliski_wojtas
hehe jasne :) chodzi o sprawy sentymentalne :p przypomniałem sobie czasy kiedy to noga mi jeszcze rosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 14:19, Arkads napisał:

Ej, dylemat. Pomożecie?




Jeżeli nie boisz się wyskoczyć w butach " innych " od większości, to wybrałbym te pierwsze ( na lato idealne). Ale najlepiej prezentują się chyba te ostatnie, bez zbędnych błyszczących dodatków tak jak w butach nr.3 ;] Pozdro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 14:24, Arkads napisał:

air maxy jak air maxy, wszystkie prezentują się prawie tak samo bez względu na kolor.




No tak ale kolorystycznie znacznie różnią się od innych butów ;] Jednak ja na ten moment wybrałbym czwóreczkę, a na lato zdecydowanie to jedynkę - takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu butów sportowych. Coś w czarnym kolorze. Mogą być Nike albo Reebok. Coś żeby się wygodnie chodziło jak i biegało. I oczywiście nie drogie. Znajdzie się coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja latem się bujam w takich oto kajaczkach. Do chodzenia jako tako nadają się dosyć średnio, ale też i nie to jest głównym celem ich egzystencji ^_^

20110403000602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 14:19, Arkads napisał:

Ej, dylemat. Pomożecie?


Jak to ktoś kiedyś powiedział - Infraredy zawsze na plus. Dlatego też wybrałbym 1.
Swoją drogą - też ostatnio kupiłem Air Maxy. Trzeba przyznać, że są cholernie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jesli jestesmy w temacie ermaksow to kupujac je na allegro mniej wiecej ile trzeba dac, aby nie bac sie, iz kupimy fejki? 300/350zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 15:29, Zauri napisał:

a jesli jestesmy w temacie ermaksow to kupujac je na allegro mniej wiecej ile trzeba
dac, aby nie bac sie, iz kupimy fejki? 300/350zl?


fejki możesz kupić zarówno za 500 jak i za 200 zł, nie ma reguły. http://grono.net/chat/#streetkicks/topic/13307950/sl/sprzedawcy-butow-z-allegro/
tu jest od dłuższego czasu nieaktualizowana lista sprzedawców z allegro, nowszych poszukaj na teniufki.eu albo suede&mesh i ich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 15:29, Zauri napisał:

a jesli jestesmy w temacie ermaksow to kupujac je na allegro mniej wiecej ile trzeba
dac, aby nie bac sie, iz kupimy fejki? 300/350zl?


W tych granicach to kupisz Air Maxy w porządnym sklepie, bez ryzyka dostania fejków, np. na 1but.pl.
Jeśli chodzi o sam sklep, to szczerze polecam. Zaopatruję się tam w buty od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 00:06, PinKee napisał:

A ja latem się bujam w takich oto kajaczkach. Do chodzenia jako tako nadają się dosyć
średnio, ale też i nie to jest głównym celem ich egzystencji ^_^


skoro latem latasz w kozakach to zakładam ze zima w sandałach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach