Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2011 o 12:07, Maurycy_69 napisał:

skoro latem latasz w kozakach to zakładam ze zima w sandałach :D

Tak jak pisałem to nie są buty do chodzenia :) To są laczki do jazdy na motocyklu. A że mają perforowaną skórkę, to się świetnie nadają na letnie upały, bo jest dzięki temu fajny przewiew.
Sandały wykorzystuję w tym samym czasie, co pokazane wcześniej laczki, z tym że przy niższej prędkości - spacerowej, ok. 4-6 km/h ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:15, sebastiano444 napisał:

Jak podoba wam się mój nowy nabytek (Air Max) ?. I co sądzicie o tych białych ?


Te 2 nice. Zrób fote jak możesz jak przy jensach się prezentują ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te drugie to idealne buty dla robotników na budowy. Te pomarańczowe szpanerskie wstawki idealnie pasują do pomarańczowych kamizelek. Jednak widać, że Nike nie potrafi zrobić odpowiednich butów, bo te nie mają blach na czubkach.

A tak na serio. Ja bym się w takich butach nie pokazał na ulicy. Ale co kto lubi. Fajny substytut odblasków na rower.

Pytanie posiadam: Kto was namawia do chodzenia w takich butach? Ziomale na dzielni, kumple ze szkoły? Czy po prostu chcecie się dowartościować, a nie stać was na Enzo? na pewno podświadomie takie buty wam się nie podobają, bo komu takie odblaski się podobają? Są pewne granice jeśli chodzi o gust. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

AirMaxy są kultowe, sam posiadam się z zamiarem zakupienia Air Maxów tylko nie w tak megaoczojebnym kolorze. Sam zakupiłem żarówiastozielone Nike''i i obecnie służą co najwyżej na wf.

Lolson - na US też grasz?

Co do roboczych airmaxów
http://allegro.pl/francuskie-buty-robocze-ochronne-mts-airmax-roz-42-i1546301094.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:29, Markush napisał:

Te drugie to idealne buty dla robotników na budowy. Te pomarańczowe szpanerskie wstawki
idealnie pasują do pomarańczowych kamizelek. Jednak widać, że Nike nie potrafi zrobić
odpowiednich butów, bo te nie mają blach na czubkach.

A tak na serio. Ja bym się w takich butach nie pokazał na ulicy. Ale co kto lubi. Fajny
substytut odblasków na rower.

Pytanie posiadam: Kto was namawia do chodzenia w takich butach? Ziomale na dzielni, kumple
ze szkoły? Czy po prostu chcecie się dowartościować, a nie stać was na Enzo? na pewno
podświadomie takie buty wam się nie podobają, bo komu takie odblaski się podobają? Są
pewne granice jeśli chodzi o gust. ^^


To co powiesz na moje, skoro już te kojarzą ci się z robotniczymi. Chociaż te do gry w gałe.

20110405204306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:15, sebastiano444 napisał:

Jak podoba wam się mój nowy nabytek (Air Max) ?. I co sądzicie o tych białych ?


Białe tragedia. Drugie są piękne. Biegam w nich. Bardzo wygodne.

Rzepy... :/ trzymaj się z dala od tego. Nike prezentowane w naszych dużych sieciach handlowych to tandeta. Nike na dwa rzepy... nie spotkałem się z takim wzorem nigdzie indziej tylko w naszych teskach o realach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:44, Tyler_D napisał:

Pytanie tylko co w nich jest takiego kultowego?

Ja nie wiem. Kultowe to są Martensy, trampki Converse (chociaż do nich to sceptycznie nastawiony jestem).

Dnia 05.04.2011 o 20:44, Tyler_D napisał:

Poza tym co to te Enzo?

Enzo? Ferrari Enzo. Chyba największy przedłużacz penisa jaki istnieje. Jak to ładnie w Top Gearze to ujęli, że posiadacze tych aut stoją zbyt blisko pisuarów, czy jakoś tak. ^^

Te odblaskowe Airmaxy do biegania to się nadają. Wtedy nie trzeba żadnych kamizelek już nosić. Zakładasz takie buty i wszystkie samochody się widzą.

@Luk
Dopóki grasz w nich w piłkę i nie chodzisz w nich po mieście to jesteś dla mnie normalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2011 o 21:00, Markush napisał:

Te odblaskowe Airmaxy do biegania to się nadają. Wtedy nie trzeba żadnych kamizelek już
nosić. Zakładasz takie buty i wszystkie samochody się widzą.


Biegam o 5:30 rano, więc uwierz mi, przydadzą się... err, wait... moje są całe czarne O..o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 21:00, Markush napisał:

// zbędny bełkot //


dodaj jeszcze, ze sa dresiarskie, zapomniales o tym argumencie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 20:29, Markush napisał:

Te drugie to idealne buty dla robotników na budowy. Te pomarańczowe szpanerskie wstawki
idealnie pasują do pomarańczowych kamizelek. Jednak widać, że Nike nie potrafi zrobić
odpowiednich butów, bo te nie mają blach na czubkach.

A tak na serio. Ja bym się w takich butach nie pokazał na ulicy. Ale co kto lubi. Fajny
substytut odblasków na rower.

Pytanie posiadam: Kto was namawia do chodzenia w takich butach? Ziomale na dzielni, kumple
ze szkoły? Czy po prostu chcecie się dowartościować, a nie stać was na Enzo? na pewno
podświadomie takie buty wam się nie podobają, bo komu takie odblaski się podobają? Są
pewne granice jeśli chodzi o gust. ^^

Jeśli chodzi Ci o połączenie pomarańczowego z czarnym, to powiem Ci, że od lat, takie połączenie jest moim ulubionym.W tym sęk, że ja takich butów nie noszę jak pokazywane, na tej stronie, jak i na wcześniejszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 21:00, Markush napisał:

Enzo? Ferrari Enzo.

To wszystko jasne, nic dziwnego że nie skojarzyłem tego kawałka blachy. ;-P

Co do dyskusji powyżej powiem tylko tyle że jasne obuwie to zuo, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:42, Graszcz napisał:

Jakieś opinie nt. butów marki New Balance? Jak u nich z trwałością?

Mam New Balance 670, super lekki i wygodny but, trwały jak trwały, szanuje buty i mam troche par, wiec w tych wyjde raz na tydzine - poltorej i nic sie nie dzieje, sa swietne, ode mnie polecam, jakosc jest na poziomie conajmniej zadowalajcym! a jakie chcesz soie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 17:42, Graszcz napisał:

Jakieś opinie nt. butów marki New Balance? Jak u nich z trwałością?


Biegałem w nich przez pół roku zanim przerzuciłem się na inne. Bardzo dobra trwałość i wykonanie, chociaż wygląd taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 21:28, NintendoPassion napisał:

Biegałem w nich przez pół roku zanim przerzuciłem się na inne. Bardzo dobra trwałość
i wykonanie, chociaż wygląd taki sobie.

Właśnie z wyglądu mi się podobają :D (choć ta literka N po bokach trochę wkurza). co się rzadko zdarza, bo w kwestii butów jestem strasznie wybredny i ciężko mi coś znaleźć, nawet w internecie

@rolnik

Dnia 07.04.2011 o 21:28, NintendoPassion napisał:

a jakie chcesz soie kupic?

U455BG

20110407235305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach