Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2011 o 13:35, LESZ3u napisał:

OMG, to są najobrzydliwsze buty, jakie widziałem w swoim życiu...


Nie mogę się nie zgodzić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 19:29, Tyler_D napisał:

Heh ... chodzi ci o te takie cuś co to teraz jest modne? Ktoś mi o tym ostatnio wspominał
ale ni cholery nie wiedziałem o co chodzi bo u nikogo takiego czegoś nie wiedziałem a
opis był z grubsza podobny do tego jak to opisujesz. Jak znajdziesz to się pochwal tu
w temacie co to za jedne bo mnie ciekawi co to za cuś co to takiego szału ostatnio narobiło.


właśnie wróciłem z Włocławka i we Wzorcowni w sklepie sportowym odnalazłem moje buty!

zdjęcia w załączniku - zrobiłem w sklepie (jakość taka sobie, ale bynajmniej widać o jakie buty mi chodziło)

zapłaciłem za nie 24,99zł i wyglądają prawie tak samo jak te adidasa za 99,99zł lecz mają inną podeszwę (te adidasa miały lepszą) - mimo tego jestem bardzo zadowolony.

nazywają się chyba buty japońskie albo obuwie japońskie już zapomniałem, albo laczki japońskie? no zresztą mniejsza z tym.

kupiłem granatowe.

20110705164114

20110705164143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są przypadkiem buty do pływania/nurkowania? Wyglądają identycznie i ich zastosowanie pojawia się na kamieniach lub rafach żeby nie poharatać sobie stóp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 17:00, necron1501 napisał:

To nie są przypadkiem buty do pływania/nurkowania? Wyglądają identycznie i ich zastosowanie
pojawia się na kamieniach lub rafach żeby nie poharatać sobie stóp...


Na moje oko, to właśnie jest obuwie to tego typu i raczej nie polecałbym chodzenia w nim na co dzień - stopy będą cholernie boleć ( z własnego doświadczenia ). Bardzo łatwo też w takich butach o kontuzje ( zerowa amortyzacja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 17:00, necron1501 napisał:

To nie są przypadkiem buty do pływania/nurkowania? Wyglądają identycznie i ich zastosowanie
pojawia się na kamieniach lub rafach żeby nie poharatać sobie stóp...



tak to są buty do pływania - właśnie takie potrzebowałem, jadę do Grecji i będę kąpać się w morzu a w tej miejscowości co będę na brzegu morza są ostre kamienie dlatego potrzebowałem te buty.

edit@
luq@
to nie jest na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 17:23, necron1501 napisał:

No wiedziałem że skądś je kojarzę :P Co racja to racja, jak się pływa w morzu to się
przydają.

Uważaj w tej Grecji ;3


tylko one mają taką dziwną podeszwę jakby z takich bąbelków... mam nadzieję, że się nie rozsypią mi jak już będę na miejscu ;-)

no oczywiście, że będę uważać ^^ generalnie to już raczej wszystko co będzie mi potrzebne do Grecji kupiłem i załatwiłem - ale nadal mam dylemat, czy zabierać swoje buty takie na co dzień ( http://www.olimpolsztyn.pl/allegro/olimpout/nike/nike_366828015_a.jpg ), czy wystarczą mi tylko sandały + klapki + te japońskie obuwie do kąpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 12:12, Qbasmok napisał:

Pewnie że weź, przecież wieczorami do klubów czy pubów nie pójdziesz w sprzęcie kąpielowym
;o


a no faktycznie... nawet nie pomyślałem o tym - więc je wezmę - dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 13:49, Blu napisał:

Dziwne te kalosze.

Pomijając fakt że to nie są kalosze to zgadzam się z tobą. I ja ciebie też. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś wygodnych i przewiewnych butów na lato. Takie uniwersalne - na upał i na letni deszcz. Cena? Około 250 zł powinno wystarczyć. Kręcę się wokół Conversów, bo mimo że bardzo szybko schodziłem dwie pary to mam z nimi bardzo miłe wspomnienia. Wygodne, lekkie i stopa mi się w nich nie pociła. Ale bardzo chętnie przyjrzę się również innym markom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 16:04, wercia858585 napisał:

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. 
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia 
na  http://poznajdate.com 
i otrzymałam znów tę datę! (( 
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?



Wiesz co najlepiej zrób? przestań spamować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 1but.pl mają oryginalne buty? Zaskoczyły mnie ceny. Zastanawiam się nad Nike SWEET ACE 83 lub Nike Air Waffle Trainer. Cena na tej stronie w przypadku pierwszego jest około 70 zł niższa od innych sklepów, a w przypadku drugiego aż 100 zł. Swoją drogą polecacie któryś z tych modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach