Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2011 o 23:39, balduran2 napisał:

> Mam zamiear kiedyś sobie kupić tramty conversa ale nie wiem czy takie za kostke
czy takie
> wysokie? Mam już jedne za kostke . Dam dwa zdjęcia - te krótsze mam a te dłuższe
mam
> kiedyś zamiar . Ale czy bardziej wam się podobają któtkie czy super długie?
Te wysokie, wysokie są ohydne...
Poza tym, nie słuchaj przedmówców, bo jednak Convers to jest to, nie płaci się tylko
za znaczek.

no właśnie , ostatnio te "nie markowe" mi się rozwaliły w tydzień w szkole, podeszwa odpadła . A te nie choć chodze w nich ot tak normalnie po podwórku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 23:39, balduran2 napisał:

Poza tym, nie słuchaj przedmówców, bo jednak Convers to jest to, nie płaci się tylko
za znaczek.


A za co jeszcze się płaci? Dobre trampki można mieć za 30-50 zł, więc co takiego jeszcze jest w conversach, że warto dać za nie 200 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:04, rob006 napisał:

> Poza tym, nie słuchaj przedmówców, bo jednak Convers to jest to, nie płaci się tylko

> za znaczek.

A za co jeszcze się płaci? Dobre trampki można mieć za 30-50 zł, więc co takiego jeszcze
jest w conversach, że warto dać za nie 200 zł?


Za wytrzymałość , fajne wykończenia , wzory ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:06, PepsiCola napisał:

> > Poza tym, nie słuchaj przedmówców, bo jednak Convers to jest to, nie płaci
się tylko
> > za znaczek.
> A za co jeszcze się płaci? Dobre trampki można mieć za 30-50 zł, więc co takiego jeszcze
> jest w conversach, że warto dać za nie 200 zł?
Za wytrzymałość , fajne wykończenia , wzory ;p

Do 200 zl znajdziesz kilka razy wytrzymalsze, z lepszymi wykonczeniami, wzorami buty. Jestem tego pewien.

@Isildur
Moglem uciac tylko przerwy, bo odwolywalem sie do calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:06, PepsiCola napisał:

Za wytrzymałość , fajne wykończenia , wzory ;p


Trampki to proste buty, tu niewiele da się w kwestii wytrzymałości wymyślić. A Conversy od innych trampek różnią się tylko logiem, jak wytrzymają miesiąc dłużej, to fajnie, ale czy warto płacić 4 razy więcej...
A co do wzorów - no nie wiem czy różowe trampki są jakoś specjalnie wyszukane... :P

@Isildur
Nie przesadzaj, 6 linijek cytatu to nie tak dużo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:04, rob006 napisał:

A za co jeszcze się płaci? Dobre trampki można mieć za 30-50 zł, więc co takiego jeszcze
jest w conversach, że warto dać za nie 200 zł?

Głównie za wytrzymałość i wygodę.
Chodziłem w różnych trampkach, od takich za 20 zł za bazaru do Conversów i Ed Hardy za + 200 zł. Jak dla mnie Conversy są jednak najlepsze. Poza tym, bez problem może je kupić za o wiele mniej niż 200 zł, także nie widzę problemu.
Czy Wam przeszkadza, że ktoś chodzi w Conversach? Nie podobają Wam się, nie lubicie - OK, nie komentujcie, bo większość osób, które piszą na ich temat złe komentarze, nigdy nie miała ich na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 12:12, LukaszR50 napisał:

Ja kupiłem sobie Buty Puma Repli Cat III L (220zł) http://sklep.sizeer.com/files/picture/31/47/65-1/buty,lifestyle,puma-repli-cat-iii-l,13258251-csmall.jpg
Oto mój Styl xD


Ja prawdę mówiąc nie cierpię tego rodzajów butów, ale zauważyłem, że cieszą się sporą popularnością wśród moich znajomych. W sumie to nie wiem dlaczego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 19:22, eske napisał:

> Ja kupiłem sobie Buty Puma Repli Cat III L (220zł) http://sklep.sizeer.com/files/picture/31/47/65-1/buty,lifestyle,puma-repli-cat-iii-l,13258251-csmall.jpg

> Oto mój Styl xD

Ja prawdę mówiąc nie cierpię tego rodzajów butów, ale zauważyłem, że cieszą się sporą
popularnością wśród moich znajomych. W sumie to nie wiem dlaczego :P.


Ja także nie trawię tych butów, ani to za ładne, (kiedyś raz miałem podobne pumy) ani za wygodne, miernota i tyle. Już wole moje koszykarskie Reeboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 18:09, Cascad napisał:

a pytanie z innej beki - czy w tym kraju da się gdzieś dostać żółte buty? od miesięcy
chodzę po sklepach, pytam i widzę tylko zawiedzionych sprzedawców...

Tak, w Decathlonie są takie tanie coś-jakby-trampki żółte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 12:12, LukaszR50 napisał:

Ja kupiłem sobie Buty Puma Repli Cat III L (220zł)

W całym tym temacie najbardziej zdumiewa mnie, że tylu z Was potrafi podać konkretną nazwę butów... pardon, ale dla mnie to trochę zalatuje "sfeminizowaniem" :P Buty to po prostu buty, idziesz do sklepu i kupujesz - po co się od razu na pamięć nazwy uczyć? Miewałem w swoim życiu już różne Pumy, Reeboki czy inne marki (NIGDY Nike), ale nazwy nie potrafiłbym wymienić żadnej. A najlepsze buty, w jakich chodziłem kiedykolwiek, to czarne Caterpillary z niewielkimi pomarańczowymi detalami - cud nie but ^_^ Do dzisiaj w nich na rowerze jeżdżę, do chodzenia już za bardzo zniszczone, szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 18:35, balduran2 napisał:

Chodziłem w różnych trampkach, od takich za 20 zł za bazaru do Conversów i Ed Hardy za
+ 200 zł. Jak dla mnie Conversy są jednak najlepsze. Poza tym, bez problem może je kupić
za o wiele mniej niż 200 zł, także nie widzę problemu.

No ja niestety nie znalazłem żadnych fajnych za mniej niż chociażby 150 zł. A jak już mam wydać tyle na trampki, to wolę dołożyć 50 zł i kopić porządne adidasy.

Dnia 10.08.2011 o 18:35, balduran2 napisał:

Czy Wam przeszkadza, że ktoś chodzi w Conversach? Nie podobają Wam się, nie lubicie -
OK, nie komentujcie, bo większość osób, które piszą na ich temat złe komentarze, nigdy
nie miała ich na nogach.

Co to za podejście? Nie podoba się to nie komentujcie? Nie rozumiem czemu ludzi wydają tyle kasy na zwykłe trampki, i nie mogę o tym napisać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:05, rob006 napisał:

No ja niestety nie znalazłem żadnych fajnych za mniej niż chociażby 150 zł.

To źle szukałeś, bo mi się zdarzyło już 3 razy kupić Conversy w cenie od 50 do 130 zł.

Dnia 10.08.2011 o 20:05, rob006 napisał:

A jak już mam wydać tyle na trampki, to wolę dołożyć 50 zł i kopić porządne adidasy.

Co kto lubi. Osobiście nie lubię adidasów.

Dnia 10.08.2011 o 20:05, rob006 napisał:

Co to za podejście? Nie podoba się to nie komentujcie? Nie rozumiem czemu ludzi wydają
tyle kasy na zwykłe trampki, i nie mogę o tym napisać? :D

Bo to jest dziwne, jak ktoś wypowiada się na temat, na który nic nie wie. Chodziłeś kiedyś w Conversach?
Ja na ten przykład, nie lubię adidasów, nie znam się na tym. Nie wypowiadam się na ten temat, chociaż też nie rozumiem jak można dać 200-400 zł za buty, skoro za o wiele mniejszą kwotę można kupić inne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:44, Tyler_D napisał:

Zapytam wprost - chodzisz w Conversach dla lansu?

Nie.
Kiedyś nie kupiłbym Conversów, trampek za taką cenę. Ale odkąd dostałem pierwszą parę w prezencie, przekonałem się, że są naprawdę wygodne i trwałe - warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:40, balduran2 napisał:

To źle szukałeś, bo mi się zdarzyło już 3 razy kupić Conversy w cenie od 50 do 130 zł.

Słowo klucz - "fajne".

Dnia 10.08.2011 o 20:40, balduran2 napisał:

Bo to jest dziwne, jak ktoś wypowiada się na temat, na który nic nie wie. Chodziłeś kiedyś
w Conversach?

Tylko jak w sklepie przymierzałem - bez szału. Szczerze nie zauważyłem jakiejś szczególnej różnicy pomiędzy nimi a trampkami za 30 zł, dlatego zastanawia mnie co w nich takiego wygodnego. Jakbyś znalazł jakieś ciekawe za 50 zł, to daj mi znać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Wiecie może na jakiej stronce można kupić buty Nike Sb bądź Dunki High ? zapomniałem nazwy tego sklepu internetowego, a chciałbym sobie jakieś fajne butki sprawić ;D ( nie chodzi o

Spoiler

urbancity.pl

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież rob wyraźnie napisał że je przymierzał więc musiał nieco w nich chodzić, skoro nie widział ogromnej różnicy pomiędzy nimi a trampkami za 20 zł to po co dawać x razy więcej za logo? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach