Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2012 o 00:33, luq napisał:

> How awesome is that?

Będzie jeszcze bardziej jak dorzucisz kaduceusz :>

> Myślę czy sobie takich nie sprawić. Co o nich myślicie?

Tobie mają się podobać. Osobiście nigdy bym takich nie założył.


Widziałem jeszcze bluzę ze skrzydłami do kompletu, ale to już imo przesada ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 00:25, Orionov napisał:

How awesome is that? Myślę czy sobie takich nie sprawić. Co o nich myślicie?


Powiem tak - wyglądają odlotowo, z tym, że do niewielu części garderoby będą Ci pasować, szczególnie mowa o spodniach. Od razu nasuwa mi się na myśl skejcik w rurkach - takiemu i może, ale kto chce wyglądać jak pajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 01:08, Jaki_Gahn napisał:

> How awesome is that? Myślę czy sobie takich nie sprawić. Co o nich myślicie?

Powiem tak - wyglądają odlotowo, z tym, że do niewielu części garderoby będą Ci pasować,
szczególnie mowa o spodniach. Od razu nasuwa mi się na myśl skejcik w rurkach - takiemu
i może, ale kto chce wyglądać jak pajac?


Skejcik w rurkach? Własnie problemem są te spodnie, kurcze. W rurkach nie chodzę, a inne nie bardzo. Co najwyżej w lato do krótkich spodenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 01:11, Orionov napisał:

Skejcik w rurkach? Własnie problemem są te spodnie, kurcze. W rurkach nie chodzę, a inne
nie bardzo. Co najwyżej w lato do krótkich spodenek.

Czyli te buciki to nie był żart z Twojej strony? Naprawdę chciałbyś w czymś takim się pokazać ludziom? (nie liczę oczywiście wszelkich bali przebierańców czy innych heloimów, tam to byłoby całkiem normalne :)
Normalnie Hermes style ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:38, PinKee napisał:

> Skejcik w rurkach? Własnie problemem są te spodnie, kurcze. W rurkach nie chodzę,
a inne
> nie bardzo. Co najwyżej w lato do krótkich spodenek.
Czyli te buciki to nie był żart z Twojej strony? Naprawdę chciałbyś w czymś takim się
pokazać ludziom? (nie liczę oczywiście wszelkich bali przebierańców czy innych heloimów,
tam to byłoby całkiem normalne :)
Normalnie Hermes style ^_^


Serio mi się podobają ;f Bym się po prostu trochę wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z obecnych posiada wiedzę nt. butów marki Lacoste? Otóż szukałem modelu Marcel na allegro i w cenie 197zł znalazłem to: http://imageshack.us/photo/my-images/705/1005218f.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/269/1005217k.jpg/
http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/23/41/36/2223413621

Co prawda w opisie aukcji jest napisane, że towar jest oryginalny, mimo to, po przejrzeniu innych ofert tego modelu na różnych portalach, nie znalazłem drugiej takiej samej pary... Myślicie, że to podróbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zwrócić buty, tak samo jak inne produkty?
Trochę się przybrudziły (białe), ale się wyczyści, sęk w tym, że mnie bolą stopy po dłuższym chodzeniu, po prostu mam stopy jakieś szersze po bokach niż reszta ludzkości, i mam takie problemy, będzie mi coś potrzebne oprócz pudełka i gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 19:05, zerohunter napisał:

Można zwrócić buty, tak samo jak inne produkty?
Trochę się przybrudziły (białe), ale się wyczyści, sęk w tym, że mnie bolą stopy po dłuższym
chodzeniu, po prostu mam stopy jakieś szersze po bokach niż reszta ludzkości, i mam takie
problemy, będzie mi coś potrzebne oprócz pudełka i gwarancji?

Szczerze wątpię, żeby Ci je przyjęli z powrotem. Nie rozumiem o co Ci chodzi, kiedy piszesz "inne produkty" - ich też raczej nie przyjmują sklepy jak się ludziom nie spodobają :/ No chyba że w sytuacji, kiedy zostały kupione przez internet albo telefon - wtedy masz ustawowe 10 dni na zwrot, ale towaru nieużywanego (a przynajmniej nienoszącego śladów użytkowania, z opakowania może być zdaje się wyciągnięte). Skoro piszesz, że białe buty się przybrudziły, to raczej nie doprowadzisz ich do stanu "pudełkowego" już.

Jednak do sklepu nie zawadzi pójść i zapytać - a nuż zgodzą się żebyś sobie jakieś inne buty zamiast tamtych wziął? Bo na pieniądze to bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić porządne ale i w rozsądnej cenie buty do piłki nożnej na halę, orliki itp filrmy Nike bądź Adidas ? Co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 19:42, DambialkoX napisał:

Mam zamiar zakupić porządne ale i w rozsądnej cenie buty do piłki nożnej na halę, orliki
itp filrmy Nike bądź Adidas ? Co polecicie ?


Na orliki to raczej korki, choć różnie to jest (np. przy mojej szkole dozwolone jest tylko z płaską podeszwą grać). Ze swojej strony mógłbym polecić halówki Jomy, dobra włoska firma a do tego stosunkowo tania jeśli zależy ci na cenie. Rozegrałem już wiele godzin w takich butach i na hali i na orlikach i widać jedynie małe przetarcia, nic się nie rozkleja.

A co do tematu jako buty do chodzenia na codzień ja uwielbiam Nike Air Maxy. Ja mam 90, i nie wiem czy jak mi się zestarzeją to nie kupię też tego modelu. Niesamowicie lekkie i wygodne, założyć po nich trampki to jak przesiąść się z maybacha do ariela atoma. :) Air Maxy rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:41, kedzior141 napisał:

> Mam zamiar zakupić porządne ale i w rozsądnej cenie buty do piłki nożnej na halę,
orliki
> itp filrmy Nike bądź Adidas ? Co polecicie ?

Na orliki to raczej korki, choć różnie to jest (np. przy mojej szkole dozwolone jest
tylko z płaską podeszwą grać). Ze swojej strony mógłbym polecić halówki Jomy, dobra włoska
firma a do tego stosunkowo tania jeśli zależy ci na cenie. Rozegrałem już wiele godzin
w takich butach i na hali i na orlikach i widać jedynie małe przetarcia, nic się nie
rozkleja.


Zobacze dzięki zastanawiałem się nad Adasiami Predator a Nike mercurial victory.

Dnia 08.05.2012 o 20:41, kedzior141 napisał:

A co do tematu jako buty do chodzenia na codzień ja uwielbiam Nike Air Maxy. Ja mam 90,
i nie wiem czy jak mi się zestarzeją to nie kupię też tego modelu. Niesamowicie lekkie
i wygodne, założyć po nich trampki to jak przesiąść się z maybacha do ariela atoma. :)
Air Maxy rulez.


Tak. Mój kuzyn 2 tygodnie temu je sobie zamówił. Ja sobie też je przymierzałem i muszę powiedzieć, że są stylowe i wygodne. Wada to cena. 500zł to dużo dla mnie jak za buty. Fajnie wyglądają też Nike Air Max Skyline. Możliwe, że jak dorobię się kaski to sprawię sobie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 00:25, Orionov napisał:

How awesome is that? Myślę czy sobie takich nie sprawić. Co o nich myślicie?


Ten model jest dość ciekawy, całkiem fajny sposób na wybicie się z tłumu, teoretycznie. Ale tylko teoretycznie imo, bo coś takiego jest ciekawe na raz, góra dwa, jak się wyskoczy gdzieś ze znajomymi na pizzę czy coś w tym stylu.
Noszenie tego na codzień po pewnym czasie mijałoby się z pozytywnym efektem, bo nie byłoby już takiego zaskoczenia i prędzej by to ludzi zaczęło irytować ;) Zdecydowanie ciekawszym sposobem na wyróżnienie się z tłumu jest zwyczajne ubieranie się z klasą/gustem, bo to raczej się nie nudzi po tygodniu.

Jeśli Ci serio na tym zależy i masz zbędną gotówkę, to sobie spraw jako zapasową parę, tak żeby raz na jakiś czas założyć. Ale jeśli miały by to być Twoje buty na codzień, to zdecydowanie odradzam :) Nie uzyskasz w nich takiego efektu, jaki zamierzasz.

No i tak zupełnie praktycznie patrząc, to zbytnio wygodne raczej to nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jakoś w ciągu ostatnich miesięcy spotkał się z butami marki Nevados lub miał takowe? Jeśli tak to w jakich sklepach stacjonarnych można je nabyć? Miałem je z kilka lat temu i dobrze wspominam a jestem ciekaw jak teraz wypada ta marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 2 dni temu był dzień dziecka no i ja dostałam troche rezentów ale też dostałam te buty ♥
To są kalosze i są ocieplane i fajne właśnie na 1 czerwca były bo było u mnie duuużo deszczu :D

20120603130729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:08, PepsiCola napisał:

Hej 2 dni temu był dzień dziecka no i ja dostałam troche rezentów ale też dostałam te
buty 
To są kalosze i są ocieplane i fajne właśnie na 1 czerwca były bo było u mnie duuużo
deszczu :D


Wow. Stylowe? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:08, PepsiCola napisał:

Hej 2 dni temu był dzień dziecka no i ja dostałam troche rezentów ale też dostałam te
buty ♥
To są kalosze i są ocieplane i fajne właśnie na 1 czerwca były bo było u mnie duuużo
deszczu :D


Do chodzenia na co dzień, czy w teren? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2012 o 15:03, necron1501 napisał:

Wow. Stylowe? xd

Nie wiem, ale wg mnie tak :D

@NintendoPassion

Dnia 03.06.2012 o 15:03, necron1501 napisał:

Do chodzenia na co dzień, czy w teren? :P

No ja mieszkam w mieście i do szkoły na przykład gdy jest ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach