Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 10:49, Orionov napisał:

Chodził ktoś w zwykłych trampkach od converse? Wygodne? Wytrzymałe? Warto?

Zaraz wyskoczy zgraja rekinów, którzy wypocą się na temat jako to conversy są przepłacalną inwestycją. Nic bardziej mylnego, na dzień dzisiejszy mam ich 6 par i każda spisuje się świetnie. Niektóre od gro koncertów troszkę się przetarły, ale wiadomo, przecież to szmaciaki, ale do chodzenia na codzień spisują się wyśmienicie. Dla ciekawostki, ostatnio nowe udało mi się wyrwać za 84zł na aukcji, także cena wcale nie musi być aż tak wysoka.
Polecam niemiecki ebay do butów, można wyrwać rarytasu za połowe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi powiedzieć, jak DOKŁADNIE nazywają się te buty? Nigdzie nie potrafię ich znaleźć, a na aukcji tego gościa się trochę spóźniłem. Będę naprawdę wdzięczny.

20120825200615

20120825200648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 10:49, Orionov napisał:

Chodził ktoś w zwykłych trampkach od converse? Wygodne? Wytrzymałe? Warto?

Ja, te ze smya (numery poniżej 35) sie od razu mi rozwalały (tak mam małą stope -_-_
Kupiłam fioletowe takie normalne i trzymają już 1,5 roku i dzis właśnie szyściłam moczące je całe w wodzie i zobaczymy czy wytrzymały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 20:07, Lacrimas napisał:

Ktoś mógłby mi powiedzieć, jak DOKŁADNIE nazywają się te buty? Nigdzie nie potrafię ich
znaleźć, a na aukcji tego gościa się trochę spóźniłem. Będę naprawdę wdzięczny.


Źródło obrazka?

Edit.: Nike Air Royal Mid White - coś w ten deseń, poszukam dalej, bo nawet mi się spodobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 12:42, PepsiCola napisał:

Ja, te ze smya (numery poniżej 35) sie od razu mi rozwalały (tak mam małą stope -_-_

to ile masz wzrostu? :) (btw małe stopy są sexy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny sezon na Protektory czas zacząć.

Swoją drogą poleciłby ktoś takie same buty tyle że bez tego nylonu? I może z ciut lepszą podeszwą ale tak samo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 18:21, Tyler_D napisał:

Swoją drogą poleciłby ktoś takie same buty tyle że bez tego nylonu?

W sensie że co byś chciał zamiast tego nylonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

To co jest na reszcie buta, skórę.

Któraś z wersji butów Starforce (LTR HI czy jakoś tak) jest cała ze skóry, luknij na allegro. Starforce są dobre. Magnum Stealth Leather też są chyba całe ze skóry. No i oczywiście buty BW, ale to już nie ta liga, to już nie są taktyczne trampki, tylko potężne buciory wojskowe.

Dnia 02.10.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

Albo coś innego / lepszego ale nic innego chyba nie wchodzi w grę.

Do głowy mi przychodzą jedynie membrany Gore, do których osobiście nie jestem przekonany (choć i doświadczeń z nimi nie mam). Często spotykane w amerykańskich butach wojskowych z nieco wyższej półki

A tak konkretnie to co ci w tym nylonie przeszkadza? Kiepska przewiewność? Przemakalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chodzi o te buty to w zasadzie nie mam co do nich w sumie żadnych zastrzeżeń - są genialne, jedyne czego można by się od biedy czepić to to że nie mają wzmacnianych blachą podnosków jak np: glany ale to zależy kto do czego używa, mnie to np: kompletnie zwisa oraz tego nylonu który rzekomo jak się człek ubabrze w czymś a''la błoto lub coś w ten deseń to strasznie to ciężko zmyć. I już nie pomnę czy czytałem o tym w necie czy od znajomego słyszałem który miał bardzo podobne / identyczne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 17:39, Tyler_D napisał:

Generalnie jeśli chodzi o te buty to w zasadzie nie mam co do nich w sumie żadnych zastrzeżeń
- są genialne, jedyne czego można by się od biedy czepić to to że nie mają wzmacnianych
blachą podnosków jak np: glany ale to zależy kto do czego używa, mnie to np: kompletnie
zwisa oraz tego nylonu który rzekomo jak się człek ubabrze w czymś a''la błoto lub coś
w ten deseń to strasznie to ciężko zmyć. I już nie pomnę czy czytałem o tym w necie czy
od znajomego słyszałem który miał bardzo podobne / identyczne buty.

1. Wzmocnienia z blachy są be, bo od tego marzną paluszki. Po co ci one? Na budowie pracujesz, cegła ci może spaść? Baunsujesz z brudasami na koncertach?
Większość butów wojskowych ma wzmocnienia na noskach, ale oczywiście nie z blachy, tylko z czegoś innego. Grubej/sztywnej skóry chyba. Działa. Sprawdza się. Może nie wytrzymuje tyle co cudowna blacha w glanach xD, ale jak najbardziej daje radę, jest wystarczająco twarde
2. Nie rozumiem, skoro jesteś z butów zadowolony, to dlaczego pytasz o inne/lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 12:17, Graszcz napisał:

1. Wzmocnienia z blachy są be, bo od tego marzną paluszki. Po co ci one? Na budowie pracujesz,
cegła ci może spaść? Baunsujesz z brudasami na koncertach?

Przeca napisałem że akurat mnie podnoski zwisają.

Dnia 04.10.2012 o 12:17, Graszcz napisał:

2. Nie rozumiem, skoro jesteś z butów zadowolony, to dlaczego pytasz o inne/lepsze?

Napisałem również że rozchodzi się o ten nylon, czystość to jedno a po drugie zamierzam z nich zrobić obuwie ''prawie do wszystkiego'' więc to też się łączy z tym pierwszym a poza tym zwyczajnie lepiej by wyglądały całe, jednolite. Owszem, jestem bardzo zadowolony ale zapytać przecież można czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:25, Maurycy_69 napisał:

Adidas PLIMCANA CLEAN LOW

Łał, kurde podobają się. Muszę się przejść po jakichś galeriach i poszukać czegoś podobnego. Albo gdy znajdę trochę gotówki to i takie sobie sprawie. Ciekaw jestem jak z wytrzymałością. Miałem już kilka par z Adidasa i żadna tak naprawdę długo u mnie nie wytrzymała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myjecie trampki? Moje szmaciaki z Lacosta wyglądają jakbym w nich rowy kopał. I zastawiam się czy po poprostu nie owinąć ich w ręcznik i wsadzić do pralki. Co o tym sądzicie? Niektóre buty na to dobrze reaguję niektóre nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 13:28, Akoss-94 napisał:

A może ręcznie - miska z wodą, proszek/mydło?

To jest Lacoste, tego się nie myje takimi tanimi środkami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach