Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2012 o 13:55, Akoss-94 napisał:

To oddaj do czyszczenia :P

Ja nie mam krokodyli. Ile razy wchodzę do centrum handlowego z tym sklepem to się śmieję z ich cen... Naprawdę nie wiem, ile trzeba zarabiać, żeby tam się ubierać.

Glany FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówią kupiłem je naprawdę tanio na którejś nocnej wyprzedaży. Jeśli wierzyć cenie to z 320 (0_o sic!) na 160, a że pilnie chciałem trampki to wziąłem. Bo zwykle sklepy z Lacoste/DC omijam :P.
Co do mycia przewaliłem faktycznie w w miednicy z proszkiem i wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 14:36, kitek0101 napisał:

Jest tu ktoś kto może ocenić czy buty są oryginalne (na podstawie zdjęć)?

ja mogę określić na podstawie tego jak je nabyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 11:11, Maurycy_69 napisał:

> Jest tu ktoś kto może ocenić czy buty są oryginalne (na podstawie zdjęć)?
ja mogę określić na podstawie tego jak je nabyłeś :P

- na tej aukcji, ale to, że na allegro i tanio chyba jeszcze nie daje pewności, że to fejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy to, że w tanim (poniżej 100 zł) bucie ścieram na pięcie podeszwę do zera w ok. półtorej miesiąca, to wina badziewnych butów, czy to coś z moimi stopami jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaje się ze zdjęcia to real foto, a jeśli tak, to dziwne ze mają sznurówki w butach. być może gość kupił zły rozmiar a nie może oddać albo coś takiego, bo nei wyglądają na używane, a jednak zdjęcia wskazywałyby że były rozpakowywane

Dared00
a w innych się nie ścierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 19:06, Maurycy_69 napisał:

zdaje się ze zdjęcia to real foto, a jeśli tak, to dziwne ze mają sznurówki w butach.
być może gość kupił zły rozmiar a nie może oddać albo coś takiego, bo nei wyglądają
na używane, a jednak zdjęcia wskazywałyby że były rozpakowywane

A normalnie nowe nie mają sznurówek w butach? (ponoć je dostał :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 19:14, kitek0101 napisał:

A normalnie nowe nie mają sznurówek w butach? (ponoć je dostał :P)

No ile razy kupowalem buty w sklepie, sznorówki byly ładnie zwiniete i oddzielnie zapakowane w woreczek a nie wplecione w buty. Moze to o niczym nie świadczyc ale zwrocilo moją uwage. Poza tym wygladaja ok, nie maja zmarszczen na zgięciach ani nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 19:22, Maurycy_69 napisał:

> A normalnie nowe nie mają sznurówek w butach? (ponoć je dostał :P)
No ile razy kupowalem buty w sklepie, sznorówki byly ładnie zwiniete i oddzielnie zapakowane
w woreczek a nie wplecione w buty. Moze to o niczym nie świadczyc ale zwrocilo moją uwage.
Poza tym wygladaja ok, nie maja zmarszczen na zgięciach ani nic takiego

Co do air force''ów, wczoraj przymierzałem trochę inne w sklepie. Założyłem buta, który był wystawiony, okazał się za duży, więc poprosiłem o parę z mniejszym rozmiarem i po chwili dostałem. Wątpię w to, że pani w sklepie szybko włożyła sznurówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głównie do ludzi preferujących styl militarny - jakie buty nosicie w sezonie wiosennym / jesiennym razem w ubraniami w takiej stylistyce? Oczywiście poza glanami, butami typu BW czy inne Protektory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:19, Tyler_D napisał:

Pytanie głównie do ludzi preferujących styl militarny - jakie buty nosicie w sezonie
wiosennym / jesiennym razem w ubraniami w takiej stylistyce? Oczywiście poza glanami,
butami typu BW czy inne Protektory.

Odpowiedź nie do końca spełniająca twoje oczekiwania, ale
Jakbym miał kasę, to bym chyba sobie na ten sezon sprawił brytyjskie buty pustynne. Są całkiem stylowe. Tak luźna propozycja, pomysł

http://dpm-soldier.pl/mundur/buty.html
Drugie od góry, Desert Assault Boots

A co na chwilę obecną noszę? Nie mam osobnych butów na sezon jesienny/wiosenny, więc na wiosnę przesiadam się z butów BW na letnie. I odwrotnie jesienią

20130205203427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:34, Graszcz napisał:

Odpowiedź nie do końca spełniająca twoje oczekiwania, ale
Jakbym miał kasę, to bym chyba sobie na ten sezon sprawił brytyjskie buty pustynne. Są
całkiem stylowe. Tak luźna propozycja, pomysł

No wyglądają w porządku. Choć chyba nawet ty coś kiedyś wspominałeś, że w jakimś tam modelu ''pustynnym'' ścierała się podeszwa bo to buty na piach a nie na chodniki, co nie? Chyba że te są jakieś inne / lepsze.

Dnia 05.02.2013 o 20:34, Graszcz napisał:

A co na chwilę obecną noszę? Nie mam osobnych butów na sezon jesienny/wiosenny, więc
na wiosnę przesiadam się z butów BW na letnie. I odwrotnie jesienią

Znaczy jakiekolwiek letnie typu Deichmanny, tak? ;-D Czy letnie odmiany BW czy czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:43, Tyler_D napisał:

No wyglądają w porządku. Choć chyba nawet ty coś kiedyś wspominałeś, że w jakimś tam
modelu ''pustynnym'' ścierała się podeszwa bo to buty na piach a nie na chodniki, co
nie? Chyba że te są jakieś inne / lepsze.

Tak, pisałem o podeszwie Panama z amerykańskich butów pustynnych. Poza tym kształt podeszwy Panama kompletnie nie nadaje się do ''cywila''. Idąc w niej po asfalcie czujesz się jak na koturnach. W tych brytyjskich jest glanowo-vibramopodobna. Nie wiem, jak jest z twardością/wytrzymałością tych brytyjskich podeszw.

Dnia 05.02.2013 o 20:43, Tyler_D napisał:

Znaczy jakiekolwiek letnie typu Deichmanny, tak? ;-D Czy letnie odmiany BW czy czegoś
podobnego?

Ja ci dam dajśmany. Haha, nie, nie letnie buty BW (bo chyba takich nie ma). Zresztą zwykle nie chodzę latem po mieście w butach wojskowych (chyba że mam ku temu powód).
Konkretnie to buty sportowe marki New Balance, nie podam ci modelu bo nie pamiętam. Jakiś model z serii classic czy jakoś tak. Nubukowe, w kolorze coyote/ciemny khaki, coś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:19, Tyler_D napisał:

Pytanie głównie do ludzi preferujących styl militarny - jakie buty nosicie w sezonie
wiosennym / jesiennym razem w ubraniami w takiej stylistyce? Oczywiście poza glanami,
butami typu BW czy inne Protektory.


Haix 2005, buty nie do zajechania. Kupiłem drugi gatunek nowy za 299 złotych. Katowane no stop, nic, zero wody w środku, stopa sucha nie zmęczona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 22:02, Tyler_D napisał:

No aktualnie wożę się w takich http://www.militaria.pl/protektor_s_a_/buty_protektor_grom_%28742%29_p5236.xml
więc to dość podobna klasa. Ale przyjrzę im się bliżej w wolnej chwili. A próbowałeś
czegoś z takich stricte trekkingowych? Albo jakieś buty marki Nevados?


Protektory są słabe. Znajomy w nich latał i nieźle sobie cholewę rozerwał, ale to wszystko zależy od użytkowania obuwia i ich konserwacji. Ja latam w Haix 2005 i nic więcej mi nie potrzeba, zwłaszcza, że nie śpię na kasie i każdy zakup butów muszę przemyśleć i wybrać coś w czym będę ganiał przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach