Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Strzeliłem sobie takie butki. Marka mi nic nie mówi (Gravis), ale szczerze mówiąc to nie śledzę obuwniczych trendów, więc być może wyjdę na ignoranta. Przekonały mnie sznurówki :P


20131028204152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 19:52, Malevyn napisał:

jest jakis sposob zeby umyc buty od srodka bez zniszczenia ich ? bo zaczynaja smierdziec

wystarczy wyprać w pralce wkładki co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 14:02, zadymek napisał:

> > Ekhm, tutaj zadymek, szczęśliwy posiadacz tego tu obuwia
> > http://static.avebmx.pl/image/14_Uros/Etnies-120816-21.jpg
> Eleganckie :) były brązowe?
Tak, widuję na allegro takie - niestety z białą podeszwą i czerwonymi sznurówkami:/

podeszwa by mi akurat pasowała a sznurówki można zmienić ;) jak się te buty nazywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 11:38, Maurycy_69 napisał:

podeszwa by mi akurat pasowała a sznurówki można zmienić ;) jak się te buty nazywają?

Etnies Brake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 15:45, zadymek napisał:

Etnies Brake.

Brązowe byłyby super gdyby nie ta czerwona wstawka na pięcie..
Jakbym miał brać tej firmy to drugie ewentualnie trzecie

20131108174101

20131108174103

20131108174105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę odkopię temat. miał ktoś może new balance? warto wydać te 400zł na buty? mówię tutaj o klasycznych butach do chodzenia na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 21:01, zadymek napisał:

Ekhm, tutaj zadymek, szczęśliwy posiadacz tego tu obuwia
http://static.avebmx.pl/image/14_Uros/Etnies-120816-21.jpg

Jak jakościowo z podeszwą? Bo zajechałem ostatnie 5 par butów (przedział cenowy 90-250 zł) dziurawiąc im podeszwy na wylot zwykłym, codziennym użytkowaniem.

No i powiem, że Zadymkobuty mi się podobają i chyba zerżnę pomysł na nowe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 22:40, ww3pl napisał:

Jak jakościowo z podeszwą? Bo zajechałem ostatnie 5 par butów (przedział cenowy 90-250

Znam ten ból. Ostatnie buty, które dosłownie zdarłem to były prezentowane wcześniej w temacie Nike Backboard. Potem miałem Osiris''y i też już wytarte. Jak na razie -miesiąc użytkowania- Etniesy trzymają się nieźle, a jestem typem piechociarza, więc nie mają ze mną lekko.

Dnia 10.03.2014 o 22:40, ww3pl napisał:

zł) dziurawiąc im podeszwy na wylot zwykłym, codziennym użytkowaniem.

Podeszwa jest klasyczna, gumowa, tyle, że z wypełnieniem piankowym -z tego powodu są nieludzko lekkie. Trochę może przeszkadzać płytki profil: czuję się w nich jak w trampkach albo półbutach, ale zdobyłem akurat o numer za małe, może to stąd.

Dnia 10.03.2014 o 22:40, ww3pl napisał:

No i powiem, że Zadymkobuty mi się podobają i chyba zerżnę pomysł na nowe buty.

Nie są to Alphy ale ujdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś obuwia / modelu / marki na wiosnę lub wiosnę-lato. Chciałbym by to było wygodne [ bardzo ważne ], wytrzymałe, normalnie się prezentowało [ nie żadne vansy, ermaksy, oczorypne kolorki i tym podobne ]. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 16:42, Tyler_D napisał:

Szukam jakiegoś obuwia / modelu / marki na wiosnę lub wiosnę-lato. Chciałbym by to było
wygodne [ bardzo ważne ], wytrzymałe, normalnie się prezentowało [ nie żadne vansy, ermaksy,
oczorypne kolorki i tym podobne ]. Jakieś pomysły?

Podbijam pytanko, jest coś warte uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensowna. :-P Nie no, nie mam jakiegoś mega okrojonego budżetu ale powiedzmy buty za jakieś 300 zeta to już lekkie przegięcie jak dla mnie. ;-) Rzuć po prostu czymś jak masz a wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 13:38, Tyler_D napisał:

Sensowna. :-P

Tzn. uważam, że nie chodziłem nigdy w niczym wygodniejszym, niż buty Meindl, czy Salomon. Tylko, że mam do takich butów dostęp i nie muszę ich kupować, więc cena nie grała roli. A raczej one z reguły wykraczają poza ten budżet. Chociaż uważam, że szczerze warto wydać raz porządną kwotę by cieszyć się naprawdę genialnym obuwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach