Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

W sumie tylko jedną osobę w szkole widziałem w podobnych tylko niższych i przekonaliście mnie do takich butów.
Tyler_D
Nie sugeruj się Graszczem :D Dobre z wyglądu bucisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 21:35, Graszcz napisał:

te twoje imho brzydkie,

Znajdź mi tam ładniejsze i ''wysokie''. :>
>bo mają suwak z boku i są dwukolorowe :F
Można zapastować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:19, Tyler_D napisał:

Myślałem nad czymś co wygląda mniej więcej w ten sposób. Tylko stosunkowo ciężko znaleźć
coś co wygląda naprawdę dobrze. A to noski są mocno długaśne, a to krój jakiś dziwaczny.

A sztyblety to nie przypadkiem coś bardziej w ten deseń? http://equiroza.pl/images/FAIR-PLAY-Sztyblety-Twist-09112-0010.800x600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja wiem to są sznurowane i nie sznurowane. Chociaż te sznurowane to chyba bardziej botki? Wiesz co - co link to inny opis tak tbh. Pierwszy raz jak usłyszałem o sztybletach to widziałem sznurowane i tak mi pewnie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 21:57, Tyler_D napisał:

Znajdź mi tam ładniejsze i ''wysokie''. :>

http://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-brazowy-zi112c07z-703.html?wmc=DIS48_RT_PL_2007524.&opc=2211 wystarczająco wysokie? tylko że ludzie w komentarzach narzekają

Kiedyś przeszukiwałem Zalando w poszukiwaniu takich, nie mam zamiaru znowu przez to przechodzić, wybacz xD

@ktośtam

Dnia 22.03.2014 o 21:57, Tyler_D napisał:

Nie sugeruj się Graszczem :D Dobre z wyglądu bucisza.

Pewnie że nie musi, ja tylko wyraziłem swoją opinię, a Tyler ma prawo mieć ją w dupie.

To nazewnictwo butów to mocno porypana sprawa i nie ma sensu wdawać się w dywagacje na temat tego, czym są sztyblety, czym są botki i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 19:24, Graszcz napisał:

wystarczająco wysokie? tylko że ludzie w komentarzach narzekają

No czegoś takiego szukam chyba właśnie. A sam natrafiłem na coś takiego też tak przykładowo http://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-szary-zi112c058-103.html

Wyglądają dosyć zacnie, oceny też mają niezłe. Tylko jednak swoje kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmiarówka na zalando jest trochę dziwna. Mam pytanie odnośnie tego obrysowywania stopy. Mierzyłeś wkładkę od-do w skarpecie czy gołej stopy? I czy dodawałeś jakiś luz ( te kilka mm powiedzmy ) czy dokładnie tyle [ lub prawie tyle ] ile podaje rozmiarówka danego rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 19:09, Tyler_D napisał:

Ta rozmiarówka na zalando jest trochę dziwna. Mam pytanie odnośnie tego obrysowywania
stopy. Mierzyłeś wkładkę od-do w skarpecie czy gołej stopy? I czy dodawałeś jakiś luz
( te kilka mm powiedzmy ) czy dokładnie tyle [ lub prawie tyle ] ile podaje rozmiarówka
danego rozmiaru?

W skarpecie. Bez luzu. Jeśli długość stopy nie zgadza się idealnie z żadnym rozmiarem, bierz ciut większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pokazać zdjęcia,polecić jakieś porządne buty dla młodzieży.Jakieś trochę bardziej eleganckie niż te wszystkie sportowe obuwia. Nie wiem półbuty? Nic takiego oficjalnego. Coś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 10:18, LastOrder napisał:

Może mi ktoś pokazać zdjęcia,polecić jakieś porządne buty dla młodzieży.Jakieś trochę
bardziej eleganckie niż te wszystkie sportowe obuwia. Nie wiem półbuty? Nic takiego oficjalnego.
Coś pośrodku.


Najważniejsza rzecz - przedział cenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 12:07, MrGregorA napisał:

Najważniejsza rzecz - przedział cenowy


No tak w sumie ważna sprawa. Budżet do 200 zł w teorii za parę ale jakby mi coś zostało na drugą to było by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 12:16, LastOrder napisał:

> Najważniejsza rzecz - przedział cenowy

No tak w sumie ważna sprawa. Budżet do 200 zł w teorii za parę ale jakby mi coś zostało
na drugą to było by ok.


myślę, że buty ecco zaspokoiłyby Twoją potrzebę. Sprawdz na stronie. Wiele z nich jest przeceniionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 10:18, LastOrder napisał:

Może mi ktoś pokazać zdjęcia,polecić jakieś porządne buty dla młodzieży.Jakieś trochę
bardziej eleganckie niż te wszystkie sportowe obuwia. Nie wiem półbuty? Nic takiego oficjalnego.
Coś pośrodku.

Desert shoes/chukka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 10:18, LastOrder napisał:

Może mi ktoś pokazać zdjęcia,polecić jakieś porządne buty dla młodzieży.Jakieś trochę
bardziej eleganckie niż te wszystkie sportowe obuwia. Nie wiem półbuty? Nic takiego oficjalnego.
Coś pośrodku.

Clarksy sobie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach