Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2014 o 19:57, Graszcz napisał:

Mój nowy nabytek

Widziałem ten model w czerni i niebieskim, wyglądały średniawo, ale te leśno-militarne barwy trafiają w mój gust idelanie. Można wiedzieć gdzie je dorwałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 22:30, Net_com napisał:

> Mój nowy nabytek
Widziałem ten model w czerni i niebieskim, wyglądały średniawo, ale te leśno-militarne
barwy trafiają w mój gust idelanie. Można wiedzieć gdzie je dorwałeś ?

http://galeriamarek.pl/reebok-cl-leather-utility-meskie-buty-buty-lifestyle-reebok,plec,MM,B,BL,29241012.bhtml
są w promocji nawet.

Przymierzyłem je w sklepie Sizeer w moim mieście. Ale tam są droższe (270). I jak już chciałem kupić, nie było mojego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w czerwcu sprawiłem sobie takie oto Vespy.
Wygodne i co najważniejsze nadają się do eleganckiego ubioru także od czasu do czasu idę w nich do pracy;)

Niedawno kupiłem sobie jeszcze casualowe Lasockiego ale nie mogę znaleźć tego modelu w internecie. Jak znajdę to zaprezentuję bo się w nich normalnie zakochałem, pięknie wyglądają i są bardzo wygodne.

20140824133425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Pod pojęciem elegancki miałem na myśli koszulę na wypust i jeansy tudzież materiałowe, a nie biała koszula i kanty;)

Przetestowane i dobrze to wygląda szczególnie z musztardowymi spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 18:26, Citkowsky napisał:

Pod pojęciem elegancki miałem na myśli koszulę na wypust i jeansy tudzież materiałowe,
a nie biała koszula i kanty;)

A więc to, co rozumiesz jako "elegancki ubiór" to jest casual, elegancki opisałeś na samym końcu (oczywiście koszula wcale nie musi być koniecznie białą, a dodatkowo marynarka się nada) :)

Buty ze zdjęcia są stuprocentowo casualowe, nawet do smart casual nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

No cóż, myśli ubrałem w złe słowa i stąd to nieporozumienie.

Do eleganckiego ubioru pasują właśnie te od Lasockiego, jak będę w domu to znajdę kod producenta i wrzucę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zalatuje Pudelkiem, ale po prostu chce się dowiedzieć :) Ktoś mógłby mi powiedzieć co to za model New Balanców, które nosi Tomek z Rodzinki w kilku odcinkach? Wiem, że zdjęcie nie duże, ale tylko takie znalazłem. Nosi je także w 119 odcinku na końcu. Przeleciałem cały sklep NB i nie mogę znaleźć takiego modelu a przynajmniej takiego koloru.

20140831191213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 18:47, Maciej2194 napisał:

Witam :D Też mam "pudelkowate" pytanie. Co to jest za model Nike? U wielu osób je widziałem
ale nigdzie w sklepach nie zauważyłem.


Nie jestem pewien ale Nike Roshe Run Print (wersja grey lub NM - dwukolorowa podeszwa). Proszę o weryfikację.

http://store.nike.com/us/en_us/pw/roshe-run/c6i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 16:52, Graszcz napisał:

Coś takiego sobie ostatnio kupiłem, bo tanie i zajebiście mi się podoba (z wyglądu).


Fajne. Wygodne i w ogóle


Całkiem całkiem. Idealne na jesienną pogodę lub mały spacer wyżynny (jest takie słowo?).
Proszę zdefiniuj "tanie" w PLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 17:23, NintendoPassion napisał:

Całkiem całkiem. Idealne na jesienną pogodę lub mały spacer wyżynny (jest takie słowo?).
Proszę zdefiniuj "tanie" w PLN :P


150 zł jak za buty trekkingowe to całkiem niezła cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach