Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Natomiast ja wczoraj zmuszony byłem do kupna typowo męskiego obuwia... Nie pamiętam już jak na nie się mówi, ale po głowie chodzi mi tylko jedno słowo - "lakierki"... :) No więc jutro wybieram się na pewien bal, na którym głupio byłoby pojawić się w sportowym obuwiu. Moje nowe buciki są czarne, lśniące i całkiem wygodne - zapłaciłem za nie 59.99 złotych, co i tak jest dla mnie niekorzystnym wydatkiem, bowiem ubiorę je tylko jutro i dwa razy w przyszłym roku... :D
--------------------------------
Mam pytanie do sportowców, a szczególnie siatkarzy: W jakim obuwiu najlepiej gra się w siatkówkę? Zauważyłem, że rasowi zawodnicy noszą wysokie buty, ochraniające kostki - da ktoś zdjęcie, bądź powie gdzie ewentualnie można je nabyć?

PS: Dają one lepszą skoczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:06, igorinho napisał:

Mam pytanie do sportowców, a szczególnie siatkarzy: W jakim obuwiu najlepiej gra się w siatkówkę?
Zauważyłem, że rasowi zawodnicy noszą wysokie buty, ochraniające kostki - da ktoś zdjęcie,
bądź powie gdzie ewentualnie można je nabyć?

Ja tam widze, że dużo sportwoców w stabilach biega, ale nie wiem czy akurat siatkarze. Na pewno szczypiorniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie mnie oto mój styl. Korki troszkę brudne po ostanim meczu. Mam teżwiele innych orginalnych i nie orginalnych butów lecz za małe mi lub w nich nie chodzę. oto najlepsze z mych butów.
PS. Korki wkręty.
PS2. Halówek zdjęcie nie dałem.
PS3. Zdjęcie se telefonem robiłem.
<PJ>

20070709145042

20070709145316

20070709145647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja klasycznie, Nike Tiempo. Ale nie na kauczukowej podeszwie tylko korki na asfalt. Ładniej wyglądają ; p Już drugą parę męczę bo wygodne są strasznie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach