Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Zdecydowanie Vansiki, sam się przymierzam do stworzenia małej kolekcji Authenticów. Z tym, że imo lepiej niż całe czarne wyglądają te z białymi gumami. Możesz zainteresować się też Erami - bliźniaczym modelem różniącym się tylko gąbką stabilizujący but w kostce. Całkiem przydatna rzecz. Poza tym wychodzą limitowane serie skórzane, ale niestety strasznie ciężko dostać je w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 10:00, Maurycy_69 napisał:

Czarne vansy.
BTW nie powinno sie wklejać linkow do konkretnych aukcji
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22642&pid=5

Mi to zwisa ale zeby sie nie przyczepil nikt :)


Chciałem powklejać, ale strona się buntowała -.-

@LESZ3u

Dzięki, w takim razie chyba się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jesteś w temacie więc może ty mi powiesz co takiego w nich jest fajnego ... bo design mają imo paskudny. Gdybym miał wybrać coś ograniczając się do propozycji necrona to wziąłbym najpewniej te z pierwszego linka choć nie są one w moim typie ...

Dwójka i trójka wygląda zwyczajnie paskudnie, jak jakieś pseudotramposze, czwórka jakoś tak ... źle wygląda a ostatnie odpadają z oczywistego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Najwyraźniej jesteś w temacie więc może ty mi powiesz co takiego w nich jest fajnego
... bo design mają imo paskudny. Gdybym miał wybrać coś ograniczając się do propozycji
necrona to wziąłbym najpewniej te z pierwszego linka choć nie są one w moim typie ...

Dwójka i trójka wygląda zwyczajnie paskudnie, jak jakieś pseudotramposze, czwórka jakoś
tak ... źle wygląda a ostatnie odpadają z oczywistego powodu.


Może na ciebie też będę mógł liczyć :D Możesz coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bo sam szukam czegoś na zbliżające się dni ale wyprawa po okolicznych sklepach czy centrach handlowych kończy się na znajdowaniu masy metroseksualnego / śmieciowego [ w sumie to jedno i to samo na dobrą sprawę ] badziewia które mi się absolutnie nie podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 16:47, Tyler_D napisał:

No niestety nie bo sam szukam czegoś na zbliżające się dni ale wyprawa po okolicznych
sklepach czy centrach handlowych kończy się na znajdowaniu masy metroseksualnego / śmieciowego
[ w sumie to jedno i to samo na dobrą sprawę ] badziewia które mi się absolutnie nie
podoba ...


Niestety mam to samo. Albo połowa butów wygląda po prostu śmiesznie (głównie Łyżwy i te pstrokate kolory), druga połowa mi nie pasuje z powodu ogólnego wyglądu -.-
Niby najprościej jest wybrać białe buty, ale mam już takie i niestety mają wadę: cholernie się brudzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to dokładnie jest? A co do białych butów poza łatwością z jaką się brudzą mnie o wiele bardziej mierzi to że są jasne [ czego nie lubię ] i to że każde zniszczenie widać dosyć mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 17:56, Tyler_D napisał:

Co to dokładnie jest? A co do białych butów poza łatwością z jaką się brudzą mnie o wiele
bardziej mierzi to że są jasne [ czego nie lubię ] i to że każde zniszczenie widać dosyć
mocno.


W sensie marka? Converse All Star, ale że wygląda nawet nawet to przykuło moją uwagę ;)

Co do białych: zależy. Jak się o nie troszczy i od czasu do czasu użyje pasty ochronnej, to potrafią wieeele wytrzymać i nie widać tego po nich. Dlatego opłaca się kupować skórzane, ciężej uszkodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Najwyraźniej jesteś w temacie więc może ty mi powiesz co takiego w nich jest fajnego...


Może to, że po 45 latach od pierwszego wypuszczenia na rynek, model ten stał się kultowy i zdobył sobie stałe grono wielbicieli? Ja wiem, że jesteś wyznawcą glanów nie uznającym tak udanych modeli jak Air Maxy (sam nie przepadam za Nike, ale czego jak czego - wygody i dobrego designu nie można im odmówić), ale są ludzie ubierający się nieco luźniej. O ile u nas Vansy jakoś nie mogą się przebić (choć widać ich już coraz częściej), to na Zachodzie mają zdecydowanie bardziej ugruntowaną markę. U nas dalej kojarzą się z zalewem podróbkowych śmieci z lat 90. Ale może to i dobrze - mam podstawowy model Authenticów i kilka innych par Vansów i ciężko znaleźć drugą osobę w takich samych. Dla Ciebie to pewnie nieważne, ale nuży mnie powtarzalność tego samego obuwia na ulicach (w tym też imo Vansy wygrywają w starciu z tramposzkami od Converse, choć też się do jakiś przymierzam). I jeśli jakikolwiek przejaw dbania o własny wygląd traktuje się jako metroseksualizm, to pogratulować. Dzisiaj się nie kąpię. Będę bardziej męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to co mówisz ma sens, tylko mam jedno pytanie: Co wy takiego widzicie w Air Maxach? Toż to wielkie cegły, może i wygodne, ale przypominające mi obuwie klauna z cyrku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Air Maxy ceglaste? Air Force - owszem, ale Maxy nie są takie duże. Infrared na nodze wygląda świetnie i choć sam póki co nie przymierzam się do zakupu, to zawsze mi się podobały.

20110415190218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:03, LESZ3u napisał:

Air Maxy ceglaste? Air Force - owszem, ale Maxy nie są takie duże. Infrared na nodze
wygląda świetnie i choć sam póki co nie przymierzam się do zakupu, to zawsze mi się podobały.


No dobra, gabaryty zmniejszyły się i zamieniło się w kostkę brukową. Ale wciąż, ten kształt, te dziwne przeźroczyste coś, to wszystko jest do bieganie, co nie? Jakoś sam ich styl i wygląd do mnie nie potrafi trafić :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 18:28, LESZ3u napisał:

Może to, że po 45 latach od pierwszego wypuszczenia na rynek, model ten stał się kultowy
i zdobył sobie stałe grono wielbicieli?

Fajnie - tylko czym sobie zdobył tych wielbicieli? Obrzydliwym designem? Pierwsze linki z brzegu:

http://moda.allegro.pl/buty-vans-authentic-nvy-43-klasyczne-navy-i1554417157.html

http://moda.allegro.pl/buty-vans-106-vulcanized-y28-42-5-czarne-i1554603635.html

http://moda.allegro.pl/buty-vans-chukka-boot-1vz-42-niebieskie-i1563238439.html

http://moda.allegro.pl/buty-vans-chukka-boot-1n6-42-nowosc-2011-i1554417190.html

Jeżeli takie buty jak te są kultowe to ja nie mam więcej pytań. No chyba że istnieją jakieś normalne Vansy ...

>Ja wiem, że jesteś wyznawcą glanów nie uznającym

Dnia 15.04.2011 o 18:28, LESZ3u napisał:

tak udanych modeli jak Air Maxy (sam nie przepadam za Nike, ale czego jak czego - wygody
i dobrego designu nie można im odmówić), ale są ludzie ubierający się nieco luźniej.


Po pierwsze podstawowy błąd - może nie zauważyłeś ale ja nie chodzę w glanach cały rok, po drugie nie jestem ich ślepym fanem. Nie uznaję Air Maxów bo dla mnie wyglądają po prostu źle [ design i zazwyczaj kolorystyka ]. Po drugie też się ubieram luźno ale nie muszę przy tym udawać / być trendy i nosić tego co jest modne tudzież "oryginalnie" wygląda. Zachód? Mało mnie obchodzi opinia Zachodu.

>Ale może to i dobrze - mam podstawowy model Authenticów i kilka innych par Vansów i ciężko znaleźć >drugą osobę w takich samych.
Be proud, srsly. I''m going home.

>Dla Ciebie to pewnie nieważne, ale nuży mnie powtarzalność tego samego obuwia na ulicach (w tym też >imo Vansy wygrywają w starciu z tramposzkami od Converse, choć też się do jakiś przymierzam).

Fascynujące doprawdy ... tak bardzo chcesz pokazać jaki jesteś "oryginalny i niepowtarzalny"? Trochę to smutne ... ale tylko trochę ale bardziej śmieszy mimo wszystko.

Nie lubię butów które wyglądają jakby były przeznaczone dla:

- fanów wielkich logosów
- cudaków z cyrku
- wielbicieli oczorypnych kolorków
- ludzi z totalnym bezguściem

Kolejny fail - metroseksualizm kładzie nacisk na przesadne dbanie o własny wygląd [ w największym skrócie ] - tu mamy raczej do czynienia z gustami których mimo najszczerszych chęci nie rozumiem. No ale jeżeli ktoś tydzień duma czy kupić sobie białe najeczki czy szare vansiki i czy bardziej pasują do nich spodnie ciemnozielone czy granatowe to spoko ... Ja nie mam takich problemów. Wasza kasa, wasza sprawa - jak chcecie płacić za logosy to spoko. A numer z kąpielą jest zwyczajnie oklepany i nie ma związku z tematem zbytnio.

A zdjęcie tych ermaksów i argumentacja też mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówimy dalej o Authenticach?

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

- fanów wielkich logosów

Pokaż mi, gdzie we Vansach masz wielkie logo?

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

- cudaków z cyrku

jw.

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

- wielbicieli oczorypnych kolorków

Hmm. Tutaj też? Chociaż tak, kolorowe modele też są. Świetnie się na lato nadają.

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

- ludzi z totalnym bezguściem

Miło mi :)

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:


Kolejny fail - metroseksualizm kładzie nacisk na przesadne dbanie o własny wygląd

Sam w którymś z ostatnich postów użyłeś tego słowa i do tego nawiązywałem.

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

... Ja nie mam takich problemów.

Ja też nie. Noszę normalne jeansy i czarne Vansy, które pasują do wszystkiego, tak więc nie wiem o czym mówisz.

Dnia 15.04.2011 o 19:21, Tyler_D napisał:

Wasza kasa, wasza sprawa - jak chcecie płacić za logosy
to spoko.

Nie płacę za logosy, których i tak nie widać. Wolę zapłacić więcej i trochę w butach pochodzić.

---

Poza tym, z całą sympatią Kłejku, ale skoro nie miałeś niczego do pójścia na studniówkę w trampkach za kostkę, to nie wiem o czym tutaj dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 18:28, LESZ3u napisał:

/.../ i dobrego designu nie można im odmówić


Ekhem... No cóż, są różne gusta. Dla mnie, nawet już pomijając śmieszną kolorystykę, Air Maxy wyglądają co najwyżej średnio. Chyba zawsze będą mi się kojarzyć ze zbuntowanym 15-latkiem, który chce pokazać jaki jest wyluzowany i zajebiaszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:30, LESZ3u napisał:

Mówimy dalej o Authenticach?

Również.

Dnia 15.04.2011 o 19:30, LESZ3u napisał:

Pokaż mi, gdzie we Vansach masz wielkie logo?

W tych co zdążyłem widzieć nie było takowych, to się tyczyło tych łyżew na pół buta i tym podobnych.

Dnia 15.04.2011 o 19:30, LESZ3u napisał:

> - cudaków z cyrku

Ostatnio przemierzyłem kilka sklepów i znaleźć normalne, nie oczorypne buty, które wyglądają po ludzku a nie jak bardzo "kreatywna" twórczość jakiegoś dizajnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przemierzyłem kilka sklepów i znaleźć normalne, nie oczorypne buty, które wyglądają po ludzku a nie jak bardzo "kreatywna" twórczość jakiegoś dizajnera *jest nader trudno.

Tak miało być, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach