Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2011 o 15:35, Razrash napisał:

Co do glanow to gdzie one te sruby maja? Zastanawiam sie tez gdzie moge takie kupic.

Śruby mają wszędzie ;] Patrzysz na podeszwę - powinno ich być około 9 w przedniej części, 4 na kwadracie pośrodku i jakieś 6 pod piętą. A kupisz albo w markowych sklepach (HeavyDuty, Wojas) albo na jakimś bazarze (ja mam Glan Shoes z bazaru i są nie do zdarcia). Będą się różnić chyba tylko designem, bierz takie, które nie są za wielkie (widywałem takie z gigantyczną przednią częścią na palce, wyglądały tragikomicznie).

Dnia 07.05.2011 o 15:35, Razrash napisał:

I tez musze poszukac spodni... Jakie by do glanow pasowaly?

Tylko bojówki :>
Polecam M-65, luźne, wygodne, chociaż tak obszerne, że raczej w nich nie pobiegasz ;]
Prawdziwe M-65 wyglądają mniej więcej tak http://www.emilitaria.pl/aukcje/M65_woodland_all.jpg czyli nie zwężają się ku dołowi (okropnie coś takiego wygląda w połączeniu z glanami) - szerokość nogawek można modyfikować ściągaczami. Z kolorów wybierałbym trv-mroczne olive, albo woodland, jeśli nie masz nic przeciwko moro.
Pamiętaj tylko, że mając glany i takie bojówki od razu stajesz się metalem - niezależnie czy metalu słuchasz.

Pod żadnym pozorem nie zakładaj do glanów wąskich, czarnych dżinsów i koszul w kratę - będziesz wyglądał jak kindermetal, który zawsze zbiera łomot po szkole. Wąskim, czarnym dżinsom i glanom mówię: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2011 o 16:10, rob006 napisał:

Bojówki + glany roxx :D. Ale poza tym świetnie pasują tez dżinsy, pod warunkiem że nie
są to jakieś śmieszne rurki.



Do glanów najlepiej pasują Legginsy albo strój Borata :D Tak jak i te całe glany jest wypasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 17:42, Tyler_D napisał:

Odezwał się fanboj Lacoste i innych trendy marek. ;-)



A jak .. :D

Jest Lacoste jest lans .. są glany jest smród .. blehhh jak można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko :) Słucham metalu ^^ Nic innego nie slucham tylko metal/rock a takie spodenki moga byc calkiem wygodne. CO do butow to tez teoretycznie same plusy. Mam problemy z palcem u lewej nogi a w glanach chyba jak ktos mi nadepnie to nie bede tego tak odczuwac :] Mozesz linknac jakies fajne glany?
Edit: Koszul w krate nie nosze :] Ale chyba bluza z kapturem czarna moze byc? CO prawda sa jakies tam napisy na niej ale chyba roznicy nie robi...

Boje sie jeszcze jak to odbiora ludzie w szkole :P Ale jeszcze tylko do konca roku szkolnego z nimi musze wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 17:47, Razrash napisał:

Mozesz linknac jakies fajne glany?

W sumie to każde będą dobre, najlepiej oglądnąć na żywo.
Mnie nie podobają się takie z zadartymi do góry czubami, albo z czubami bardzo dużymi - ale to kwestia gustu, przecież nie ja w nich będę chodził ;]

Dnia 07.05.2011 o 17:47, Razrash napisał:

Edit: Koszul w krate nie nosze :] Ale chyba bluza z kapturem czarna moze byc? CO prawda
sa jakies tam napisy na niej ale chyba roznicy nie robi...

Czarne bluzy są git.

Dnia 07.05.2011 o 17:47, Razrash napisał:

Boje sie jeszcze jak to odbiora ludzie w szkole :P Ale jeszcze tylko do konca roku szkolnego
z nimi musze wytrzymac.

Pf, glanem świetnie depta się po nogach, a także doskonale wybija zęby :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 17:55, Daelor napisał:

Pf, glanem świetnie depta się po nogach, a także doskonale wybija zęby :>

Podam cytat z nonsensopedi: "Glany (Genialna Legalna Armata Nożna) – rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka" :)
Al mozesz linknac takie jakie ty masz? Bede po glany moze w poniedzialek lecial to chce oblookac najpierw na necie rozne.
Z reszta ide teraz do sklepu ogladnac co tam maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób pokazałeś jakie masz mizerne żeby nie powiedzieć zerowe pojęcie o glanach. Tak trzymać, wracaj do swoich Lacoste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 18:02, Tyler_D napisał:

W ten sposób pokazałeś jakie masz mizerne żeby nie powiedzieć zerowe pojęcie o glanach.
Tak trzymać, wracaj do swoich Lacoste.

Glany to lipa fuj i be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 18:02, Tyler_D napisał:

W ten sposób pokazałeś jakie masz mizerne żeby nie powiedzieć zerowe pojęcie o glanach.
Tak trzymać, wracaj do swoich Lacoste.



Pojecie o glanach ?? Wstrętne,obmierzłe,obciachowe śmierdziele dla Woodstockowych menelików i "czarnych" brudasów .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 11:32, Marked_One napisał:

Pojecie o glanach ?? Wstrętne,obmierzłe,obciachowe śmierdziele dla Woodstockowych menelików
i "czarnych" brudasów .. :D


meneliki i czarne brudasy mi sie kojarza wlasnie z lacoste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 11:37, Razrash napisał:

> Pojecie o glanach ?? Wstrętne,obmierzłe,obciachowe śmierdziele dla Woodstockowych
menelików
> i "czarnych" brudasów .. :D

meneliki i czarne brudasy mi sie kojarza wlasnie z lacoste...



Obudź się,umyj,ogól i przyjdź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 21:24, Marked_One napisał:

Obudź się,umyj,ogól i przyjdź :D


Ktos tutaj sie zaczyna powoli prosic o degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Spodnie mam ale jeszcze buty kupic musze. Zastanawiam sie jeszcze tylko nad jedna rzeczą. Niektorzy ludzie noszą glany pod spodniami a inni spodnie w glanach... Nie wiem jak mam nosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problemy... Noś jak Ci się podoba, pytanie o ubiór innych, tym bardziej tutaj, na gram.pl to pomysł strasznie chybiony. Lepiej skonsultuj się z mamą, albo coś - ona Ci lepiej doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach