Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 15:53, Zauri napisał:

posiadam dwojeczke tylko biale ;) calkiem wygodne lekkie buty, jedne z moich ulubionych,
tylko odradzam czeste je moczenie, po roku katowania zaczely sie biedactwa rozklejac
;C


dzieki za rade.

Jesli ktos miał któres z tych 5 rodzai to napiszcie swoja opinie, bardzo mi pomorze, bo po weekendzie wybiore z nich coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:52, karolekx23x napisał:

Te 4 ładnie wygladaja a je porównywałem z 2.

Te 4 miałes na nodze, jak wytrzymałe ?


Tak miałem takie same one nazywają się Nike Cortez ( białe z zielonym Nike) buty bardzo wygodne, skórzane, myślę, że do krótkich spodenek pasują idealnie ;D Moje wytrzymały rok -,- ale i tak polecam, skórzane buciki to skórzane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesto chodze w dżinsach a spodenki jak jest bardzo ciepło. Co najmniej do nastepnej wiosny zeby wytrzymały.

Bo na jesieni kupiłem adidas morka i szlak je trafił,a wyglądaja bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 18:27, Maciejas napisał:

Nike Cortez, jest styl ;) Reszta słaba wg mnie, jedynie nr 2 i te Adasie jakoś się bronią.


Chyba coraz bardziej przemawiaja do mnie Nike cortez.

A o których adasiach mówisz 1 czy 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dać namiary na jakiś porządny i sprawdzony [ no i oczywiście jak najtańszy ] sklep internetowy sprzedający Protektory? Ewentualnie jak nie sklep to jakieś namiary na sprzedawców z allegro, jak łamie to regulamin to dajcie znać przez gsa. Co prawda u mnie w mieście jest rzekomo sklep firmowy Protektora ale to hurtownia więc raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kupiłem sobie ostatnio czarne bucisze Nike Air coś tam. Buty bardzo mi się podobają, tylko trochę za bardzo się błyszczą i tu mam pytanko - jest jakaś pasta/coś, żeby trochę zredukować ich połysk? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 22:46, Graszcz napisał:

Jeśli skórzane, to zwyczajna pasta do butów powinna załatwić sprawę


Dobra, podziałało. Wielkie dzięki ;)

A możesz przy okazji - możesz polecić jakąś dobrą pastę, która jest dosyć trwała? I jeśli możliwe, żeby nie brudziła spodni za bardzo. Jestem w stanie wydać dużo, jeśli pasta będzie dobra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:29, Mikex napisał:

A możesz przy okazji - możesz polecić jakąś dobrą pastę, która jest dosyć trwała? I
jeśli możliwe, żeby nie brudziła spodni za bardzo. Jestem w stanie wydać dużo, jeśli
pasta będzie dobra ;D

Nie, ekspertem od past nie jestem. Szukaj gdzie indziej. Ja tam zazwyczaj korzystam z takiej zwyczajnej, taniej. Buwi czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 12:22, sliski_wojtas napisał:

Co powiecie na temat takich Air Maxów ?
http://allegro.pl/nike-air-max-1-308866018-r-45-5-od-distance-i1673103928.html ma ktoś
z was takie ? Jakie opinie ? W ogóle jakie macie opinie na temat Air Maxów ?

Takie coś na lato ? Zresztą moim zdaniem wyglądają jak Mc Arthury , albo nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ATAF Shop świetna wyprzedaż jest:
- nowe ceny C1rca:
http://ataf-shop.home.pl/pl/c/Circa/38/2/phot
- DC:
http://ataf-shop.home.pl/pl/c/DC-Shoes/66/1/phot
- Element:
http://ataf-shop.home.pl/pl/c/Element/89/1/phot

Do tego:
Zamówienia od 100zł - Rabat 3%
Zamówienia od 200zł - Rabat 5%
Zamówienia od 300zł - Rabat 7%
Zamówienia od 400zł - Rabat 10%

Dla fanów na fb kod zniżkowy 5% - face. Weryfikują. Kody sumują się.

Wygląda na to, że to jeszcze nie wszystko. Sam zamówiłem czarno-szare Driftery, choć kusiło mnie na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 17:46, Tyler_D napisał:

Mój najnowszy nabytek. ^^


Muszę przyznać, że bardzo zacny to nabytek ;) Również planuję tego typu buty kupić, z tym, że dopiero na jesieni ( prawdopodobnie wtedy będę miał już odłożone tyle z wakacyjnej pracy, żeby starczyło na solidne buty ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... ja bym radził Ci kupować jak najszybciej tylko możesz bo wiem że szykują się podwyżki cen [ producent ], mnie się udało wyrwać w takiej cenie że sam się zdziwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach