Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2014 o 17:31, Chlorofil napisał:

Nowy zakup ;) Do tego jeszcze jakąś marynareczkę, spodnie i jestem na wiosnę ubrany xD
Btw. buty Lasocki, kolor bordowy.


Lasocki? A często w nich chodzisz, czy tylko buty do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 15:57, Graszcz napisał:

Tyler, nie sprecyzowałeś jaki typ obuwia cię interesuje

Raczej nie żadne adidasopodobne czy tam dajśmanopodobne, nie trampeczky, coś na wiosnę, wiosnę/lato co by spełniało wyżej wymienione wymagania czyli wygoda, wytrzymałość i by pasowało do praktycznie każdych spodni noszonych na co dzień. No i miło by było jakby stopa w tym się nie gotowała.

Kiedyś miałem Nevadosy wyglądające mniej więcej tak i było naprawdę spoko. http://www.sportsales.pl/public/photos/thumbnails/1200,1200/foto04118.jpg

Nikodem, to jednak jest nieco za drogo. ^^

edit: inne propozycje też by były mile widziane oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 16:45, maniekk napisał:

Lasocki? A często w nich chodzisz, czy tylko buty do pracy?


Tak ;) Nie kupowałem do pracy ale są w sam raz pod jakąś sportową marynareczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:55, Graszcz napisał:

> Szczególnie na gorące polskie lato :>
No co, w Afganie się sprawdzają

Fakt, że w Meindlach się nie poci tak mocno noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 18:39, Chlorofil napisał:

> Lasocki? A często w nich chodzisz, czy tylko buty do pracy?

Tak ;) Nie kupowałem do pracy ale są w sam raz pod jakąś sportową marynareczkę.

Pytam, bo zastanawiam się jak Lasocki ma się do pozostałych marek CCC. Kupiłem inne buty z ich stajni i po dwóch tygodniach przetarły się podeszwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 19:21, maniekk napisał:

ciach


Ogólnie to prawda. Ojciec kupił buty sportowe innej firmy w CCC i przetarł mu się materiał w bucie na końcu.
Lasockiego polecam, dobra firma, nie mogę póki co nic złego o niej powiedzieć. Buty są wygodne, fajnie wyprofilowane. Jeśli szukasz ciut elegantszego obuwia to myślę, że w tej cenie można brać śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, jak wygląda reklamowanie butów?
Mam przetarte lacosty w miejscach małych palców (dziury ;/), ogólnie buty są zmasakrowanie ze wszystkich stron, ale akurat to najbardziej kłuje w oczy. Mam prawo żądać reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z butami miałem zawsze ciężkie przeprawy. Na kilkanaście reklamacji uznano mi tylko jedną i to na dodatek w takim staromodnym salonie obuwniczym. Reklamacje składane w sklepach markowych (Adidas, Nike, Converse itd.) zawsze miałem odrzucane, a w 90% w liście wyjaśniającym miałem frazę "Buty użytkowane niezgodnie z przeznaczeniem". Że niby grałem w nich w piłkę, że chodziłem po błocie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 23:52, Diverso napisał:

"Buty użytkowane niezgodnie z przeznaczeniem". Że niby grałem w nich w piłkę,
że chodziłem po błocie itd.


klasyka. u mnei było też, że buty pachniały substancjami chemicznymi (np. dezodorant).

Dla wszytkich mam radę: kupujcie buty w decathlonie. Ja za 200zł przechodziłem dobre 3 lub 4 lata. Kupiłem jedną parę, która rozwaliła się po pół roku, zaniosłem do informacji, pokazałem paragon, a gościówa mówi, żeby włożyć do wielkiego kosza i oddała 200zł. Żadnych pytań. Nie była to sytuacja pojedyncza, bo na przełomie tych kilku lat zrobiłem tak ze 3 razy. Nie wiem jak jest teraz, cała sytuacja miała miejsce między 2009,a 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 17:36, Tyler_D napisał:

Co do mojego wcześniejszego pytania - co myślicie o sztybletach?

a jakie masz na myśli? takie bez sznurówek? bo sztybletami są nazywane różne buty. daj przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad czymś co wygląda mniej więcej w ten sposób. Tylko stosunkowo ciężko znaleźć coś co wygląda naprawdę dobrze. A to noski są mocno długaśne, a to krój jakiś dziwaczny.

20140322191819

20140322191825

20140322191829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te twoje niezłe choć mnie jakoś nie powaliły. Chyba dlatego że wydają się być - przynajmniej na zdjęciach dziwnie długie i ja chyba szukam czegoś wyższego. Ale tak na szybko przeglądając wpadły mi w oko np takie.

http://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-czarny-zi112c07m-802.html

Mówisz że kupowałeś tam - dobry sklep i warty polecenia? Na coś szczególnie trzeba zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sklep dobry i warty polecenia, bezproblemowe zwroty z darmową przesyłką

zwracać uwagę na rozmiar, bo czasem rozmiarówka jest porypana. ja na przykład musiałem wziąć numer mniejsze

te twoje imho brzydkie, bo mają suwak z boku i są dwukolorowe :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach