Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 20:13, Azra napisał:

te pierwsze są joł, drugie pasują do stroju jakiegoś taniego superbohatera.


hmm, ale sznurowki na boku sa dobre przy pilce.. sam nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 20:16, Zauri napisał:

hmm, ale sznurowki na boku sa dobre przy pilce.. sam nie wiem..


Widzę że raczej nie jest zdecydowany do czego mają być przeznaczone te buty czy do "piłki "(tylko do grania na hali, z tego co widzę ) czy do " lansu"/normalnego chodzenia , lub do obydwu rzeczy [ Jak dla mnie te buty albo są do zjechania np. na hali , albo do normalnego chodzenia ].

A zapomniałem , jak już to te pierwsze są ,takie "normalne " , ale to wszystko zależy do czego mają być przeznaczone .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 19:36, PawelSuzuki napisał:

> A oto mój nowy nabytek :D
Powiedz gdzie kupiłeś i za ile,

Na Allegro za stówę na aukcji, normalnie kosztują ok. 160 zł.

Dnia 06.08.2009 o 19:36, PawelSuzuki napisał:

jak się sprawują na co dzień ?

nie chodzę w nich na codzień, tylko do airsoftu i łażenia po lesie używam. A podeszwa Panama kompletnie nie nadaje się do miasta - szybko ściera się na betonie i asfalcie. Te buciki były projektowane na pustynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, chyba zdecyduje sie na te pierwsze, bo wygladaja calkiem normalnie :) a te butki maja mi sluzyc glownie do chodzenia i kopania pilki na wf.. i zalezy mi wlasnie na tym, aby nie byly to zwykle halowki.. a te t-3 to tak troche komicznie z ta pieta wygladaja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:09, LESZ3u napisał:

www.pickyourshoes.com/ - nie chce ktoś zamówić butów?

Ja się napaliłem na te: http://www.pickyourshoes.com/new5/reebok_sg_strap_blk_wht.htm
ale z przesyłką 100zł niezbyt mi się to kalkuluje. Jeśli ktoś jest chętny - pisać!

zacny model :D właśnie tego szukałem, poszukam czy nie można dostać tego modelu w polskich sklepach, a jak nie to poważnie zastanowię się nad kupnem z tej strony :P

ps.dość podobne modele są na tej stronce, ale już nie z rb tylko Supry.
http://tnij.org/d459
jeżeli nie jest wybrana marka Supra, to wybierzcie ją z listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hola-hola taki sam model jak pokazywałem kosztuje 430zł. Najtańsza cena jaką znalazłem u nas to 399zł (z tym, że mam rabat 10% i darmową przesyłkę - ataf-shop.home.pl, ale troszkę cienko u nich z rozmiarówkami). Buty zza granicy razem z dostawą to koszt ok. 320zł (mniej, jeśli znajdzie się więcej chętnych). Supry też są świetne, kupuję od nich jakiś niski model, ale teraz napaliłem się na tamte rbk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam teraz poważny dylemat czy kupić takie jedne supry, czy właśnie te RB albo Hugo Bossy, nie kupię wszystkich naraz bo nie wydam na buty w jednym zamówieniu 1500zł ;P, jakiś umiar trzeba mieć, a po za tym rodzice by się wkurzyli gdybym prosił o taką sumę na buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy chcesz zamawiać? poczekaj do środy, nic nie obiecuję, ale mam na oku kilka par i może wyczaruję trochę pieniędzy :)

a, ważna sprawa, masz konto na PayPalu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 01:18, kobe47 napisał:

a kiedy chcesz zamawiać?


Ze zamawianiem mi się bardzo nie śpieszy, najpewniej będę to robił w piątek albo sobotę. Konta na PP nie mam, ale coś się skombinuje. Są dwie możliwości - wykonać przelew przez WU (drogo ;P) albo poczekać do środy w przyszłym tygodniu (znajomy ma konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, sorry, ale jednak jeszcze nie będę nic zamawiał, zrobiłem sobie mały bilans i wychodzi na to, że dopiero koło grudnia będzie mnie stać na buty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach